ACM coin nedir Actinium Geleceği

Acm coin, kullanışlı işlevsel ve güvenli olacak şekilde tasarlanmış madenciliği yapılabilen bir kripto para birimidir . Aktif bir Lightning Network, Donanım Cüzdan entegrasyonu, Tor Tarayıcı yetenekleriyle eğitime ve günlük uygulama üzerine geliştirmeler yapmayı hedefliyor.

Acm Coin Hakkında bilgiler

Kurucusu Harris Brakmic olan Actinium Network resmi sitesinde kendisi ile ilgili şöyle söylüyor. ACM coin Kendini bir şeffaflık ve güven temeli sağlamaya adamıştır , bu nedenle proje adil bir şekilde başlatılmıştır, yani bu projeyle ilişkili ön satış, ICO, lansman öncesi finansman ve herhangi bir geliştirici ödülü yoktur. Bu güzel bir şey.

İşlem hacminin büyük çoğunluğu coinex borsasında olan ayrıca açık kaynaklı bir kod tabanına sahip, günümüzde bir çok coin ve projede bunu göremiyoruz. Tamamen merkezi olmayan bir yapıya sahip olduklarını da beyaz sayfalarında belirtmişler.

Acm Coin Geleceği ve Yorum

Resmi sitelerinde kendi geleceklerini şöyle görüyorlar.

Blockchain teknolojisinin geleceği parlak ve Actinium Network , kullanıcılarının hem şimdi hem de gelecekte bu endüstrinin sunduğu tüm avantajlara erişmesini sağlayarak eşit derecede parlak olmaya çalışıyor .

Acm coin ağı nisan 2018 de başlatılmış. Kurulduğu günden bu yana epey zaman geçmiş. Toplamda 84 milyon adet Acm coin var henüz tamamı halka dağıtılmamış.

Actinium, en son Bitcoin ve Litecoin kod tabanlarından yararlanarak belirli bir konuya odaklanıyor. Gelecekteki teknolojilerin sürekli gelişimi ve kullanıcıların yetkilendirilmesi sezgisel kullanıcı deneyimi.

ACM coin, mümkün olduğunca çok sayıda farklı madenciyi desteklemeyi hedefliyor, bu nedenle, Hem NVIDIA hem de AMD kartlarıyla etkin bir şekilde çalışan GPU dostu Lyra2z algoritması. Actinium, ağı daha da güvenli hale getirmek için tercih ettiğimiz zorluk ayarlama algoritması olarak LWMA’yı kullanır

Actinium Yol Haritası – Acm Coin White Paper Bilgileri

ACM Lansman: 25 Nisan 2018
➢ Adil Lansman: öncül yok, airdrop yok, ICO yok, “kurucu ödülleri” yok
➢ Madencilik: GPU ile PoW (NVIDIA & AMD)
➢ Algoritma: Lyra2z – 55.000 bloktan beri
➢ Maksimum Arz: 84.000.000 jeton
➢ Blok Ödülü: 50 ACM – her 840.000 blokta bir (yaklaşık 4 yılda bir)
➢ Blok Süresi: 2.5 dakika
➢ SegWit: 64,512 bloğundan beri aktif
➢ Bech32 Adresleri: desteklenen – acm1 ön eki
➢ LWMA zorluk yeniden hedefleme ayarlama algoritması – 85.000 bloktan beri
➢ Tor Entegrasyonu: tek bir parametre ile etkinleştirilir – 0.17.5.0 sürümünden beri

ACM Coin resmi bilgiler

Resmi Site

Acm coin market verileri

White paper adresi

Comments (No)

Leave a Reply