Aergo coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Aergo coin, kurumsal düzeyde müşterilere kendi alt yapısı il çeşitli uygulamalar barındırmasına olanak tanıyan hibrit dağıtımlar için optimize edilmiş ve Ethereum alt yapısı ile oluşturulmuş token.

Samsung destekli Blocko şirketi tarafından oluşturulan Aergo coin, büyük ölçekli kurumlar için kendi blok tabanında çözümler üretmeyi hedefliyor. Aergo, iş için açık kaynaklı bir hibrit blockchain platformudur. Yetenekleri iş verimliliğinizi artırabilir ve yeni fırsatlar yaratabilir. İşletmeler, ortaklar ve geliştiriciler için oluşturulmuş olup, mevcut BT yatırımlarınızdan yararlanırken en pratik ve en güvenli blok zincir teknolojilerini kullanır.

Aergo coin yorum

Aslında oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Blocko şirketi henüz blokchain teknolojisi gündemde değilken bu yola ilk adımlarını atmış ve Ethereum alt yapısı ile sıralamada kendisine güzel bir yer edinmiştir. Geçtiğimiz süreçte Samsung tarafından desteklendiği gibi haberler yayılarak fiyatının sert yükselişine ardından aslında desteklenen platformun şirket olduğunun anlaşılması ile akabinde sert düşüşlere şahit olduğumuz bir token. Hali hazırda gerçek anlamda bir çok kurum ve kurumsal şirketler tarafından blockchain tabanlı uygulamalara alt yapı sağladığı için tercih ediliyor.

Ancak arkasında Blocko gibi bir isimle destekçilik yapan şirket, kod yazma ve kendileri için bir ana ağ oluşturma konusunda geride kaldı. Köklü bir geçmişe sahip olmasına rağmen günümüzde halen Ethereum alt yapısında token olarak kariyerine devam etmektedir. Aergo coin yorum kısmında son olarak önümüzdeki dönemde MainNet yaparak ana ağına geçiş yapıp coin olabilirse ve sorunsuz çalışan bir ağ oluşturabilirse her şey daha güzel olur. Kurumsal şirketler için alt yapı sunmayı amaçlayan bir proje o zaman kurumlar tarafından daha çok tercih sebebi olacaktır.

Aergo coin geleceği

Hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli Binance borsasında listelenen Aergo coin 30 dan fazla kuruluş ile geçmişte ortaklık yaptı ve bunları web sitesi aracılığı ile tüm kullanıcı ve yatırımcıları ile paylaşıyor. En son paylaştıkları yol haritalarında tamamen işlevsel bir ana ağ ve benimseme sürecini kolaylaştıran zengin bir yardımcı program grubuyla, 2021-2022 yılında ekosistemine çok sayıda uygulama ve kullanım örneği getirerek ana ağ kullanımını teorik sınırına kadar zorlamayı amaçladıklarını açıkladılar.

Ayrıca resmi web sitesi aracılığı ile aergo coin geleceği hakkında kullanıcılarına “AERGO ana ağın benimsendiği yılı” gerçeğe dönüştürmek için çok çalışacağız. Bu, yalnızca birinci taraf ve ikinci taraf ortaklarımız arasında değil, aynı zamanda toplulukla da ortak bir çaba olacaktır.” açıklamasıyla Ana ağ sözünü vermiş oldu. Gelecekte mobil uygulamalara uyum sağlamak için cüzdan desteği de çıkaracaklarını açıkladılar ve son olarak bir uygulama portalı inşa ettiklerini duyurdular.

Aergo coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Aergo
Kripto para birimi: Aergo
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok
Kurucu: Blocko (Şirket)
Kuruluş yılı: 2014
Piyasaya çıkış yılı: 2018
Konum: Porto Alegre, Rio Grande do Sul
Toplam arz: 500 milyon adet
Maksimum arz: 500 milyon adet
Dolaşan tedarik: 265 milyon+ (07-21)

Not: AERGO organizasyonu, BLOCKO’nun 2014’ten bu yana işletmelere, fintech şirketlerine ve devlet kurumlarına 23 özel blok zinciri ürünü sunmaktan elde ettiği bilgileri içeren bir halka açık blok zinciri platformu oluşturmak için bir girişim finansmanı turunda 30 milyon dolar topladı. Finansman turunda Sequoia Capital China, GBIC yer aldı. , Neo Global Capital, Dekrypt Capital, FBG Capital, Arrington XRP Capital, JRR Crypto, Rockaway Capital, Block Crafters Capital ve daha fazlası.

Aergo coin resmi bilgiler ve inceleme

Aergo coin resmi web sitesi aracılığı kendi haklarında merak edilenler için şu açıklamayı yapmış:

Güney Kore merkezli önde gelen bir kurumsal blok zinciri çözümleri sağlayıcısı olan BLOCKO, AERGO platformunun oluşturulması için 50’den fazla personel görevlendiriyor. Birlikte, BT sistemlerindeki yeni büyük ölçekli uygulamaların yanı sıra BLOCKO’nun mevcut üretim blok zinciri sistemlerinin uzantıları yoluyla teknolojimizi ticarileştirmeyi planlıyoruz.

Ayrıca aergo coin kendi resmi web sitesinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

AERGO Agora, iş odaklı bir DAO ve merkezi olmayan karar verme çerçevesi olmayı hedefleyen yeni zincir üstü yönetişim sistemidir. AERGO token sahipleri, AERGO Agora aracılığıyla AERGO ekosistemi için yönetim kararlarının alınmasına katılabilir ve katkıda bulunabilir. AERGO Agora, AERGO’nun demokratik, tamamen kendi kendini idame ettiren ve açık bir ekosistem haline gelmesini hızlandıracak.

Aergo coin ekosistemi

AERGO, bir sonraki kurumsal BT devriminden yararlanmak isteyen müşteriler, geliştiriciler, entegratörler ve bulut barındırma sağlayıcıları için oluşturulmuş açık kaynak tabanlı bir mimaridir.

En gelişmiş blok zinciri ve kurumsal BT ekiplerinden biri tarafından oluşturulan AERGO, tam kapsamlı, tamamen test edilmiş bir platformdur.

AERGO, benzer düşünen taraflarla işbirliğine dayalı ve gerçekten değer katan bir ekosistem inşa etmek istiyor.

Aergo coin hangi borsalarda Nasıl alınır

Kurumsal düzeyde hizmet vermek isteyen Aergo coin en yüksek alım satım hacmi ile Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Bithumb borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Gate.io, Kucoin, Okex, Upbit ve Hitbtc borsaları aracılığı ile de Aergo coin sahibi olunabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak satın almak için Tr Binance kullanılabilir.

Aergo coin resmi kaynak adresleri

Aergo coin resmi web site
Aergro coin market verileri
Aergo coin beyaz sayfa adresi
Aergo coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply