Algo coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Algo coin, herkesin katılabileceği açık, sınırsız bir ekonomi yaratmaya yardımcı olmak için inşa edilen yeni dijital ekonomi türü ve merkezi olmayan Algorand blok zincirinin kripto para birimidir.

Algorand blok zinciri ağı, sınırsız ekonomi ve teşvik sistemini yönlendirmek için Algo coin adı verilen resmi yerel kripto para birimine sahiptir. Algo, Algorand blok zincirinin hızından, ölçeklenebilirliğinden, güvenilirliğinden, şeffaflığından ve güvenliğinden yararlanarak Algo coin belirtecini bugün mevcut olan güçlü ve güvenilir kripto para birimlerinden biri yapar.

Algo coin yorum ve Algo geleceği

Algo coin yorum, kısmında öncelikle Dünyanın en hacimli ve en büyük borsalarında listelenmiş, merkezi olmadığını iddia eden, yaklaşık iki yıllık bir süreçte coin market sıralamasında top 50 de ki yerine oturmuş ve Top 20 için mücadele eden bir coin hakkında konuşacağız. Algo MainNet tamamlayarak kendi ağını 2019 sonunda kurdu ve coin olarak kariyerine devam etti. Bitcoin ile temelde bir çok ortak yönü varken algo coin madencilik olarak farklı bir yöntem kullanıyor. Stake edilebilen algo hem sistemin düzenli ve güvenli olmasına hem de fiyatın istikrarlı bir şekilde yukarı tırmanmasına olanak sağlıyor. Stake oranları ve getirisi oldukça makul. Ayrıca maksimum arzının da on milyar olması ve kurucusunun da o meşhur Manhattan üniversitesinde yüksek mecra olması nedeniyle oldukça hızlı bir yükseliş ile kripto para piyasasında yer edindi.

Zaten ununu elemiş eleğini duvara asmış diyebileceğimiz hali hazırda bir çok kilometre taşını aşmış olan ünlü algo coin yorum kısmında sona gelirken Bitcoinin iyi kötü ayırt etmeden sert hareketleriyle hallaç pamuğu gibi salladığı coinler arasına Algo yu da rahatlıkla ekleyebiliriz. Ayrıca kabul etmek gerekiyor ki gerçekten güzel piyasa yapıcıları var ve Borsalarda iyi yönetiliyor.

Algo coin geleceği, hakkında öncelikle Nisan 2020 yılında 250 milyon adet algo ödül vereceklerini söyleyerek başlattıkları geliştirme ve hızlandırma konularında oldukça büyük başarılar elde ettiler ve günümüze gelen süreçte söyledikleri gibi geliştiricilere bir kısım hibe dağıtımını yaptılar. Algorand blok zinciri teknolojisinin Kurumsal olarak benimsenmesine odaklanmış. Vakıf ve Inc., büyük Algorand topluluğuna getirebilecekleri değeri özelleştirmek için heyecan verici projeler ve girişimler üzerinde işbirliği yapıyor. Merkezi yokmuş gibi gözüken ama merkezi de bariz bir şekilde var gibi duran Algo coin geleceği hakkında güncel bilgiler edinmek için sosyal medya hesapları oldukça aktif ancak gelecek için yayınlanmış henüz bir yol haritası bulunmuyor. Haberi önceden almak zor ancak özellikle medium ve github hesapları takip edilerek gelecek güncelleştirme ve geliştirmelerden haberdar olunabilir.

Algo coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Algorand
Belirteç: Algo
Tür: Coin
MainNet tarihi: Haziran 2019
Sertifika: Yok
Madencilik: Var
Madencilik Türü: PoS
Kurucu: Silvio Micali
Ülkesi: İtalya
Toplam arz: 10 milyar
Maksimum arz: 10 milyar
Dolaşan Tedarik: Henüz tamamlanmadı

Algo için Maksimum Arz , oluşum sırasında basılan 10 milyar Algo’dur .

Tedarikin tamamı ağın başlangıcında basılmış olsa da, böylece Algorand’a sabit bir ödenmemiş arz sağlanmış olsa da, önceden basılmış jetonlar açıldıkça ve dağıtıldıkça sıvı arzı artacaktır.  Algo coin dinamikleri 10 yıldan daha uzun bir süre, yani 2030 ve ötesine kadar çalışacak şekilde tasarlanandı.

Algo coin resmi bilgiler ve inceleme

Merkeziyetsiz bir yapıya sahip olan Algo coin resmi web sitesi aracılığı ile kendi ekosistemleri hakkında şu açıklamayı yapmış:

Algo gibi kripto para birimleri, bu para biriminin sahiplerinin tüm paralarını kendi dijital cüzdanları aracılığıyla yönetmelerini sağlar. Bu dijital cüzdanlar yüksek düzeyde güvenlik, sahiplik sunar ve para birimlerinize her zaman kolay erişim sağlar. Pek çok farklı türde dijital cüzdan vardır. Bunlar, cep telefonları için tasarlanmış olanlar, masaüstü kullanımı için tasarlanmış olanlar ve hatta Algo’nuzu güvenli bir çevrimdışı biçimde saklamanıza izin veren donanım cüzdanları.

Ayrıca algo coin resmi web sitesi aracılığı ile misyon ve kullanım alanları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Algo gibi kripto para birimleri, kağıt para ile aynı temel görevleri yerine getirir (genellikle şimdi FIAT para birimi olarak anılır), ancak gerçekten dijital olduklarından, kağıt paranın tüm zorlukları olmadan bunu yapabilirler. Algo, ister e-ticaret ister perakende yoluyla olsun, mal veya hizmet alıp satmak için kullanılabilir, ancak kredi veya banka kartlarının aksine, işlem gerçekten anında gerçekleşir. Bir alıcı olarak, kripto para birimi (bir Algo) cüzdanınızı terk eder ve hemen hemen hiçbir ücret ödemeden satıcının cüzdanına girer. 

Algo coin özellikleri

Hız: Bir Algo, 4,5 saniyeden kısa bir sürede herkesin cüzdanına gönderilebilir. Beklemek ve ödemenizin yapılıp yapılmadığını merak etmek yok, dakikalar veya saatler sonra tekrar kontrol etmek yok – ödemenizin yapıldığını neredeyse anında onaylıyorsunuz.

Ölçek: Algorand blok zinciri milyarlarca kullanıcı için oluşturulmuştur. Bu, kaç Algo kullanıcısı olursa olsun, ödemenizin 4,5 saniyenin altında gerçekleşeceği anlamına gelir. Yavaşlama yok, kafa karışıklığı yok – anında onay.

Güvenilir: Algorand blok zinciri, çatallanma olmayacağı garanti edilecek şekilde inşa edilmiştir. Blok zincirlerinde çatallanma, bir blok zincirinin 1’den fazla zincire bölünmesi durumunda ortaya çıkabilecek bir sorundur. Bu olduğunda, ödemenizin başarılı olup olmadığını bilme riski olabilir. Algorand ile çatallar asla olamaz – bu nedenle Algo’nuzun her zaman tam olması gerektiği yerde olduğuna güvenebilirsiniz.

Şeffaf: Algorand blok zincirinin lansmanında toplam Algo miktarı oluşturuldu. Bu, 19 Haziran 2019’da gerçekleşti ve 10Bn Algo oluşturuldu. Herhangi bir zamanda, kaç tane Algo’nun kullanımda olduğunu görmek için herkes halka açık Algorand blok zincirini kontrol edebilir.

Güvenli:  Algorand blok zinciri birçok yönden şeffaf olsa da, Algo ödemenizdeki tüm kişisel ve özel bilgilerin bu şekilde kalmasını sağlamak için en gelişmiş şifrelemeyi (kırılmaz dijital kodlar) kullanır. 

Algo coin hangi borsalarda – Nasıl alınır

Hali hazırda neredeyse global çapta tüm borsalarda listelenmeyi başarmış olan Algo coin satın almak için ilk adres en yüksek alım satım hacmi ile Binance borsası. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Coinbase borsasında listelenen Algo coin en yüksek üçüncü hacim ile Huobi global borsasından da alınabilir. Ayrıca Algo coin almak için Okex, Kucoin ve Kraken borsaları da tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance aracılığı ile satın alınabilir.

Algo coin resmi kaynak adresleri

Algo coin resmi sitesi
Algo coin market verileri
Algo coin beyaz sayfa adresi
Algo coin sosyal medya hesabı
Algo coin medium hesabı

Comments (No)

Leave a Reply