Alpha coin nedir Yorum ve Geleceği

Alpha coin, Defi kategorisinde zincirler arası bir platform oluşturan ve algoritmik oranlar ile faiz imkanları sunan Alpha Finance kuruluşunun yerel kripto para birimidir.

Ethereum alt yapısı il oluşturulan Alpha coin, 2020 yılında Binance Launchped ile birlikte ilk defa halka arzını gerçekleştirdi. Alpha coin projesini hayata geçiren kuruluş olan Alpha Finance Lab, kullanıcılar için riskleri en aza indirirken getirileri en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışacak bir DeFi ürünleri ekosistemidir.

Alpha coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Alpha Finance
Kripto para birimi: Alpha
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok
Kuruluş yılı: 2020
Kurucu: Tascha Punyaneramitdee
Konum: Tayland
Madencilik: Stake
Toplam arz: 1 milyar adet
Maksimum arz: 1 milyar adet
Dolaşan tedarik: 300 milyon+

Alpha coin kurucusu: Tascha Punyaneramitdee, Band Protocol’ün çeşitli DeFi projelerinde kullanımını yönlendirmeye yardımcı olmak için Band Protocol’de Strateji Başkanıydı. Tascha, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve Tayland’da iş tecrübesine sahiptir.

Alpha coin yorum

Öncelikle 2020 yılı ile birlikte önce Amerika’da popüler olan ardından Dünya geneline yayılan Defi kategorisi günümüzde halen popülerliğini sürdürüyor. Özellikle patlama döneminde çıkan bir sürü proje içinden sıyrılarak Binance Launchpool ile birlikte Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenen alpha coin yorum kısmında kendilerini diğer Defi projelerinden ayıran ana konu olarak karşılanmayan ihtiyaçları gündeme aldığını bildirmek gerekiyor.

Diğer yandan ekran kartı madenciliğinin yerini stake madenciliğine bıraktığı bir dönemde Alpha da kendine yatırımcı toplamak adına çeşitli faiz oranlarıyla kullanıcı ve yatırımcılarını elde tutmaya çalışıyor. Kurucusu Taylandlı bir hanımefendi olan Tascha ekonomi alanında kariyer yapmış bir isim. Faiz odaklı sanal bankacılık sektörünün volatilitenin çok yüksek olduğu kripto para piyasasında ayakta kalıp kalamayacağı tamamen zaman ile anlaşılacak bir durum.

Alpha coin geleceği

Alpha finans laboratuvarı tarafından oluşturulan Alpha coin geleceği hakkında paylaştıkları yol haritasında öncelikle ilk hedeflerinin gelecekte AlphaX olarak halka sunacakları zincirler arası takas platformu bulunuyor. Yani bir Ethereum, Binance ve benzer gibi bir çok zinciride bulunan kripto paralar için bir borsa oluşturma hedefi açıkladılar.

Diğer yandan alpha coin geleceği için belirlediği vizyon da resmi web sitesi aracılığı ile yaptıkları açıklamada kurucu Tascha ve kurucu ortak Nipun tarafından yönetiliyor olsa da, proje ileride merkezi olmayan bir platforma bürünecek diye belirttiler. 2021-2022 sezonu için ise var olan Humora protokollerinin yeni versiyonlarını yayınlayacaklarını duyurdular. Ayrıca ALPHA token sahipleri, büyüyen çok zincirli Alpha ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olacak diye açıklama yapan ekip daha yenilikçi Alpha ürünlerini piyasaya süreceklerini de açıkladı.

Alpha coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Alpha coin resmi web sitesi aracılığı ile oluşturdukları kripto para birimi için amaçları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Alpha Finance Lab, kullanıcılar için riskleri en aza indirirken getirileri en üst düzeye çıkarmak için birlikte çalışacak bir DeFi ürünleri ekosistemi oluşturuyor . Alpha ürünleri , DeFi’de karşılanmayan talebi yenilikçi ve kullanıcı dostu bir şekilde yakalamaya odaklanır.

Alpha coin resmi web sitesi aracılığı ile hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

Her Alpha ürünü, ürünün içinde bulunduğu sektördeki pazar boşluklarını ve sorunları ele alacaktır. Daha sonra, çeşitli Alpha ürünleri, kullanıcılar için getirileri en üst düzeye çıkarmak ve aşağı yönlü maruz kalma/riskleri en aza indirmek için sinerjik bir çözüm sunmak için kapsayıcı bir tema elde etmek için birlikte çalışacaktır.

Alpha coin logosu ve Anlamı

ALPHA tokenomiklerinin nasıl bir köprü görevi göreceğini simgeleyen sarı bir daire ile birbirine bağlanmıştır. Genişleyen, çok zincirli Alpha ekosistemimizdeki tüm ürünler arasındaki etkileşimleri kolaylaştırır.

Alpha coin stake ve faiz bilgileri

ALPHA token sahipleri , Alpha ürünlerinin hangi zincirler veya katman-2 çözümleri üzerine kurulu olduğuna bakılmaksızın tüm Alpha ekosisteminden ücret kazanmak için ALPHA tokenlerini stake edebilecekler . Bu, çok zincirli Alpha ekosistemini büyütmeye devam edildiği için tasarım gereğidir.

ALPHA stake ödülleri, kullanıcılar için otomatik olarak birleştirilir. Örnek: Bir kullanıcı 100 ALPHA stake ederse ve 10 ALPHA ödülü alırsa. O zaman toplam stake edilen ALPHA 110 ALPHA olur. Bir sonraki ödül dağıtımı size 110 bahis yapmış gibi davranacaktır.

ALPHA token sahipleri, Alpha Homora (vEthereum), Alpha Homora (vBSC), Alpha Homora (v2), AlphaX ve üzerinde çalıştığımız daha birçok yenilikçi Alpha ürününü içeren tüm Alpha ürünlerinin büyümesinden faydalanacak. ALPHA’nızı stake ederek, yatırılan fonlar, ekosistemin güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için Alpha ekosistemini durdurmak için kullanılacaktır.

Alpha coin hangi borsalarda Nasıl alınır

Binance Launchpool da listelenerek 2020 yılında borsalara geçişini yapan Alpha token en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Gate.io borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Ethereum ile satın almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance borsasından satın alınabilir.

Alpha coin resmi kaynak adresleri

Alpha coin resmi web sitesi
Alpha coin market verileri
Alpha coin beyaz sayfa adresi
Alpha coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply