Ankr coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Ankr coin, Dünya çapında herhangi bir blok zinciri düğümünün kolay, erişilebilir, uygun fiyatlı ve anında dağıtılmasına yardımcı olmak için kurulmuş ethereum ağında hizmet veren kasım 2017 de kurulmuş kripto para birimi.

Toplam arzı 10 milyar adettir ve en az 7 milyar adet Ankr coin halka açık şekilde dolaşımdadır. Ankr blok zinciri, halka açık zincirdir. Blok zincirinin ağı çok katmanlıdır, genişletilebilir ve serbestçe organize edilebilir. Ankr coin ”yapay zekalı web” anlamına gelen Web 3.0 ile gelen gücü misyon olarak belirlemiş ve herkes için kullanılabilir ve kolay hale getirmeyi hedeflemiş ve bu misyonu ağında yer almak isteyen tüm kripto paralara entegre etmeye çalışmaktadır.

Ankr coin yorum ve Ankr geleceği

Ankr coin yorum, bu kısımda öncelikle şunu söylemek gerekir Dünyanın en büyük ve en hacimli iki borsasında da listelenmeyi başarmış ancak halen Ethereum alt yapısında bir alt coin olarak geleceğe yönelik vaat ve icraatları ile dikkatleri üzerine çekmiş yüksek talep toplamış bir token hakkında konuşacağız. Özellikle bulut sürücüler çağımızın olmazsa olmaz ihtiyacı artık telefon hattı firmaları bile bu sürücüleri kullanıyor. Ankr coin de yeni gündemine bulut sürücülerini ve yapay zekayı aldı. İşin teknik kısmına girmeden anlatmak gerekirse bunlar çok ses getirecek kategoriler ancak aynı zamanda çok bilgi ve masraf isteyen kategoriler. Ekibi güzel stake ve faiz oranları ile yatırımcısının yüzünü güldürdü. Ancak piyasa yapıcıları henüz kalitesini gösteremedi.

Ankr geleceği, hakkında konuşmak gerekirse kimisine göre ununu elemiş eleğini duvara asmış kimisine göre de yolun daha başlangıcında olan bir token. Henüz yol haritalarında mainnet yapıp coin olmayı amaçladıkları gibi bir gövde gösterisi yok. Ancak Ethereum kanatları altında 40 tan fazla blok zinciri destekleyerek stake etme ve geliştirme imkanı sağlayabilen bir token için Mainnet çok da önemli olmayabilir. Web 3.0 yani yapay zeka web konusunda rakiplerine oranla büyük ilerleme kaydetmiş olan Ankr geleceğini de yapay zeka web üzerine inşa ediyor. Gelen güncellemeleri hep birlikte göreceğiz. Güncel haberlere ulaşmak için sayfa sonundaki linkleri kullanabilirsiniz.

Ankr Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ankr coin resmi web adresinde kendi tokenleri ile ilgili Ankr ne işe yarar sorusuna şu açıklamayı yapmış:

Ankr’ın paylaşılan bulut ekonomisi, ölçüm, uluslararası mikro ödemeler ve akıllı sözleşmeye dayalı hizmet düzeyi anlaşmaları (SLA) için blok zinciri kullanır. Tüm bu hareketli parçaların takibi için tüm kullanım verileri ve işlem verileri bloklara kaydedilir. Bu, kuruluşların kayıtlarını kolayca doğrulamasını, geri izleme ve manipülasyonu önlemesini ve bir kullanıcı hesabı itibar sistemi oluşturmasını sağlar. Ankr blok zinciri, DCCN’leri hedefleyen bir halka açık zincirdir. Blok zincirinin ağı çok katmanlı, genişletilebilir ve özgürce organize edilebilir.

Ethereum ağında altcoin olarak çalışan Ankr coin in yöneticileri hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda resmi beyaz sayfa adresinde şu açıklamayı yapmış:

Ankr’ın teknolojisi ile şirketler, veri merkezlerinden ve tam potansiyellerine kullanılmayan uç cihazlardan gelen aşırı bulut bilgi işlem gücünü kullanabilirler. Bilgisayar gücünü geri dönüştürme fikri yeterince ilginç değilmiş gibi, Ankr söz konusu olduğunda heyecanlanacak daha çok şey var.

Ankr, bulutta yerel ve blok zinciri teknolojisine dayalıdır ve bize çeşitli donanım türleri, işletim sistemleri ve birleşik kullanıcı arabirimleri üzerinde soyutlama sağlar. Konum, bant genişliği, CPU, bellek ve daha fazlası gibi hususları dikkate alarak, katılan her cihazın organizasyon yapısını durumuna göre tanımlarız.

Ankr coin hangi borsalarda – Ankr nasıl alınır

Hali hazırda Dünyanın en büyük borsalarında listelenmeyi başarmış olan Ankr coin almak için en yüksek alım satım hacmi ile Binance Borsası ilk sırada yer alıyor. Hemen arkasından ikinci en büyük alım satım hacmi Coinbase borsasında ikinci sıra. Aynı zamanda Global çapta hizmet veren Huobi Global borsasından da satın alınabilir. Küçük çapta ise Upbit, Bithumb ve Digifinex borsasında da alım satımı yapılabiliyor. Henüz yerli borsalarda listelenmedi.

Ankr coin resmi kaynak adresleri

Ankr coin resmi site adresi
Ankr coin market verileri
Ankr coin beyaz sayfa adresi
Ankr coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply