Ant coin nedir Resmi bilgiler ve yorum

Ant coin, Aragonun amiral gemisi ürünüdür ve kullanıcılarına blok zinciri tabanlı organizasyonlar oluşturma ve bunlara katılma yetkisi veren açık kaynaklı, ethereum alt yapısında üretilmiş merkezi olmayan bir token.

Aragon kullanılarak oluşturulan kuruluşlar dijitalde yereldir ve sansüre karşı dayanıklıdır. Ant coin bir Aragon ağı ürünüdür ve Aragon ağı, Ekonomik teşvikler kullanarak sınırlı sorumluluk dahil ederek egemen kuruluşlar arasındaki etkileşimleri destekleyen blok zincirine özgü bir yargı yetkisidir. Hem insan tarafından okunabilen sözleşmeleri hem de akıllı sözleşmeleri destekleyebilir.

Ant coin yorum ve Ant coin geleceği

Ant coin yorum, hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış ve organizasyon kuruluşları için kendisini ilk tercih yapmaya çalışan bir kuruluş hakkında konuşacağız. Projesi 2016 yılında başlamış ancak 2017 yılında piyasaya girmiş, toplam arzının tamamı halk arasında dolaşımda bulunuyor. Bu güzel bir durum ancak maksimum arzı belli değil, ileri de arz artışı olacak mı net bir bilgi yok. Aynı zamanda Ant coin yakın geçmişte Aragorn V2 yi çıkardı. Yaklaşık 1400 e yakın organizasyon kuruluşunun kendilerini tercih ettiklerini açıklamışlar ancak bunlar kimdir nedir görebileceğimiz bir platform açıklanmamış. Ayrıca geçtiğimiz süre zarfında resmi ve sosyal mecralarda güncelliğini yitirmemiş ve paylaşımlarını sürdüren ve coin market sıralamasında top 250 den kolay kolay geriye düşmeyecek bir token.

Ant coin geleceği, hakkında öncelikle Aragorn İsviçre merkezli bir token ve o ülkede herhangi bir yasal problemi yok. Bulunduğu konum açısından geliştirme ve güncellemeye müsait bir ortamları bulunuyor. Paylaşılmış bir yol haritası yok ama Aragorn V3 çıkartacaklarını ve Ant coin ağının tüm yetkilerini Ant sahiplerine devredeceklerini açıkladılar. Bu güzel bir haberdir. Ayrıca Ant coin ağında geliştiriciler içinde güncelleştirmeler olacağını belirtmişler. Aragon, ortaya çıkan toplumsal krizden ve demokrasinin başarısızlığından doğdu diyen kurucu, yatırımcı ve katılımcılarına neredeyse beş yıllık bir süreç içerisinde Bitcoin ile orantılı sert iniş ve çıkışlar sunmuş. Beş yıllık bir geçmiş için bir token dan en büyük beklenti tabi ki kendi ana ağını kurması yani Mainnet yaparak bir coin olmasıdır. Ancak bu konuda açıklanmış bir haber veya bilgi olmasa da ant coin geleceği için bir güzel haber olarak ileride karşımıza çıkabilir.

Ant coin teknik Bilgiler

Kuruluş: Aragon
isim: ANT
Tür: Token
Alt Yapı: Ethereum
Merkez: İsviçre
Sertifika: Yok
Kuruluş yılı: 2016
Kurucu: Luis Cuende
Kurucu 2: Jorge Izquierdo
Toplam arz: 39.7 milyon (06-2021)
Maksiumum arz: Belli değil
Dolaşan arz: %100

Ant coin Resmi bilgiler ve inceleme

Ant coin amacı ve neden kurulduğu hakkında resmi web sitesinde şu açıklamayı yapmış:

Aragon projesi, kuruluşların yaratılması ve sürdürülmesine aracılık etmek için kuruldu. Yaşı, cinsiyeti veya ırkı ne olursa olsun herkesin yönetim ve işbirliğine eşit erişime sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Proje ilk olarak Kasım 2016’da Luis Cuende ve Jorge Izquierdo tarafından başlatıldı.

Ant coin resmi web sitesi aracılığı ile kendi tokenları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Aragon, merkezi olmayan kuruluşların gelişmesi için araçlar yaratarak özgürlüğü güçlendirme misyonuna sahip, açık kaynaklı, topluluk odaklı bir projedir. Projenin amiral gemisi ürünü , Ethereum’da merkezi olmayan organizasyonlar oluşturmak ve bunlara katılmak için bir araç olan Aragon istemcisidir . Proje aynı zamanda dünyanın ilk dijital yargı yetkisi olan Aragon Ağı’nı da inşa ediyor .

Ant coin kendi beyaz sayfa adresinde hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

 • Merkezi olmayan kuruluşların oluşturulmasına ve yönetilmesine izin vermek için ücretsiz, özgür, açık kaynak teknolojisi oluşturmak

 • Manifesto’nun değerlerine uygun yeni yönetişim modelleriyle denemeler yapmak

 • Merkezi olmayan kuruluşların gelişmesi için bir kripto ağ oluşturma ( Aragon Ağı )

 • Manifesto’nun değerlerini savunan bir topluluk oluşturmak

 • Belirteç satışından elde edilen geliri, yukarıda belirtilen tüm görevleri yerine getirebilmeleri ve yerine getirebilmeleri için bu değerleri koruyan ve savunan ekipleri finanse etmek için kullanmak

 • Merkezi olmayan teknolojileri desteklemeyi ve merkezi olmayan kuruluşların gelişmesi için gereken temel altyapıyı oluşturmayı taahhüt eden diğer kuruluşlarla birlikte çalışmak

 • Token satışından elde edilen gelirler, fikri mülkiyet ve marka dahil olmak üzere tüm varlıklarını yukarıdaki değerleri korumak, yaymak ve savunmak için kullanın.

Ant Coin özellikleri

 1. Tüm oylama süreci için üst düzey güvenlik. Açık kaynak ve Ethereum ana ağında uçtan uca doğrulanabilirlik ve Aragon Katman 2 protokolünde oy sayımı.
 2. Son kullanıcılara %100 ücretsiz oylama, token sahibinin katılımını artırmaya ve minimum katılım eşiklerini karşılamaya yardımcı olur.
 3. AragonOS oylama altyapısına herkes erişebilir ve etkileşimde bulunabilir ve herhangi bir protokole veya dApp’e entegre edilebilir.
 4. ANT coin sahipleri, protokol parametrelerini ve yükseltmeleri yöneterek Aragon’un geleceğini şekillendirmede önemli bir rol oynar.
 5. Aragon, önümüzdeki zorluklara uyum sağlayabilecek bir organizasyon kurmanın en hızlı ve en kolay yoludur.

Ant coin hangi borsalarda – nasıl alınır

Global çapta bir çok borsada listelenmiş olan Ant coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Kraken ve Okex borsasından da alım satımı yapılabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak almak için TR Binance kullanılabilir.

Ant coin resmi kaynak adresleri

Ant coin resmi web site
Ant coin market verileri
Ant coin beyaz sayfa adresi
Ant coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply