Apm coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Apm coin, Kore toptan moda pazarının öncüsü apM Group ile ortaklaşa olarak Kore modasının kalbi olarak görülen 1300 den fazla mağaza ve on milyonlarca ziyaretçiye arasındaki ticari ticareti teşvik etme amacıyla kurulmuş olan ethereum tabanlı token.

apM Coin projesi, Kore’nin önde gelen toptan giyim alışveriş merkezleri olan apM, apM PLACE ve apM Luxe’nin alıcı müşterileri ve toptan markaları için hizmeti başlatacağından, proje, müşterilerin alışverişini iyileştirmeye yol açan toptan satış pazarlarına yönelik tatmin edici hizmetler sunmayı amaçlıyor. toptancılar ve alıcılar arasındaki ticari ticareti teşvik etme deneyimi.

Apm coin yorum ve Apm token geleceği

Apm coin yorum, öncelikle beş farklı borsada listelenmeyi başarmış, Moda ya önem veren ülke Kore de bir çok mağaza zincirine tokenlarını ödeme aracı olarak kullandırmayı amaçlayan ve hızla yolunda ilerleyen bir jetondan bahsediyoruz. Ayrıca beyaz sayfa adreslerinde APM jetonlarının bir kısmını kalıcı olarak kilitleyecek veya yakacaklarını söylemişler. Bu tokenları hakkında dolaşımdaki miktarın artmasıyla birlikte değerin düşmesini azaltmak veya engellemek adına yapılan bir davranıştır. Yöneticilerinin coinlerini ne kadar önemsediğini gösterir. Ayrıca yol haritaları oldukça kabarık.

Apm coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse ağ zincirlerini genişletmeyi ve uzun bir yol haritasına sadık kalmayı planlamışlar. Yol haritaları ise 2021 yılı sonu ve sonrası için şöyle:

2021 yılı üçüncü çeyreğe kadar olan hedefleri gerçekleştirdi:

  1. apM Üyeleri mobil uygulamasını başladı
  2. apM dijital kuponu başladı
  3. apM’de bir müşteri ödülleri işletim sistemi dağıtıldı

2021 yılı dördüncü çeyrek ve sonrası için hedefleri:

  1. apM Üyesinin müşteriyle ilgili hizmet alanlarını genişletme (ödül toplama ve ödeme)
  2. apM Coin’in dijital varlıklara uygulanan uygulama içi hizmeti

Apm coin yol haritası 2022 yılı ve sonrası için:

  1. apM Coin’in dijital varlığıyla ilgili hizmet alanlarını genişletmek
  2. uygulamalı uygulama içi hizmetler ile ortaklık kurarak platformu küresel düzeye genişletmek

Apm coin resmi bilgiler ve inceleme

Kurucusu Richard Kwang Il Seok olan apm coin resmi web adresinde kendi tokenları hakkında şu açıklamayı yapmış:

apM Alışveriş merkezlerinin 40’tan fazla lider toptan markası apM Coin ile birlikte. Kore’nin en büyük B2B giyim alışveriş merkezleri olan apM, apM PLACE ve apM Luxe, toptan markaları ve yerel ve küresel alıcıları için apM Coin projesinin blok zinciri destekli müşteri ödül platformunu kullanacak; müşteri ödüllendirme sistemi apM Üyeleri mobil uygulaması üzerinden başlatılacaktır. ApM Üyeleri mobil uygulaması aracılığıyla, AVM’lerin yerli ve yabancı alıcılarına daha fazla müşteri avantajı sunabilecek bir müşteri ödül programı sunmayı amaçlarken, AVM’lerin 1.300 toptan markasına erişim sağlayan bir müşteri yönetim sistemi sağlanabilmektedir.

Apm coin resmi web adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

apM Coin belirteci, apM Coin projesinin blok zinciri tabanlı bir kripto para birimidir. Belirteç, belirteçlerin listelendiği küresel/yerel dijital varlık borsalarında işlem yapmak için kullanılabilir.

apM Coin jetonları, uygulama kullanıcıları apM Chain platformunda satılan apM dijital kuponları satın aldığında ve satıcılar müşteri yönetimi hizmetlerine eriştiğinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılacaktır.

Apm Coin Teknik Bilgiler

Jeton :apM Madeni Para
hisse senedi : eylem sayısı
platformu: Ethereum
Jeton Standardı: ERC-20
Toplam Toplam Arz: 1.812.500.000 APM
ilk listelendiği yıl: 2019

Toplam 1.8 milyar adet Amp Coin dağıtım listesi:

Apm coin hangi borsada var – Apm Token Nasıl Alınır

Hali hazırda bir çok listelenmeyi başarmış olan apm coin en yüksek alım satım hacmi Bithump borsasında yer alıyor. En yüksek ikinci hacim ile Okex borsasından da satın alınabilir. Ayrıca apm coin Hotbit borsası ve Hitbtc borsası aracılığı ile de satın alınabilir. En düşük alım satım hacimi ile aynı zamanda Bittrex borsasından da satın alınabilir. Henüz yerel borsalarda listelenmemiş durumda.

Apm coin resmi kaynak adresleri

Apm coin resmi web site
Apm coin market verileri
Apm coin beyaz sayfa adresi
Apm coin sosyal medya hesap adresi

Comments (No)

Leave a Reply