ARRR coin nedir Pirate Chain Resmi Bilgiler

Arrr coin, gizlilik odaklı kripto para gönderimleri için yüzde yüz gizlilik sağladığını iddia eden son derece anonim ve özel işlemler için blok zincirindeki eşler arası işlemlerin tamamını koruyabilen bir ağın ödeme aracıdır. Üç farklı coin üzerinden geliştirilen Arrr coin zinciri, Komodo’dan Gecikmeli İş Kanıtı (dPoW), ZCash’ten sıfır bilgi kanıtı (zk-SNARKs) işlemleri ve Monero tarafından zorunlu yalnızca özel işlemlerin kuralından yararlanır.

Arrr coin gizlilik odaklı ve %51 saldırısına asla uğramayacağını söylüyor. Pirate Chain‘i oluşturan geliştiriciler, protokolün en iyi kullanımının yalnızca özel gönderimler gerektiren bir zincir olduğuna inanıyor. Gecikmeli Çalışma Kanıtı (dPoW), ARRR zincirinin bir yedeğini Bitcoin Blockchain’e ekleyerek Pirate’nin blok zincirini çift harcamalara ve %51 saldırılarına karşı korur. %51 Korsan’a saldırmak için önce %51 Bitcoin’e saldırmanız gerekir. Bu, çifte harcamalara ve düşmanca devralmalara karşı güvenliği tamamen imkansız değilse de neredeyse imkansız hale getirir.

Arrr coin yorum ve Arrr geleceği

Arrr coin yorum, kısmında öncelikle şunu belirtmek gerekiyor. Kendinizi üç farklı coinin en keskin özelliklerinden faydalanarak hayata geçirmiş , token olmaktan kurtulup coin olmuş ve kendi ağında işlem yapmaya başlamış bir coinden bahsediyoruz. Beyaz sayfa adreslerinde neredeyse tüm gizlilik odaklı kripto paralar hakkında bir şeyler yazmışlar. Ancak şunu söylemeliyim ki karşılarında Monero gibi bir rakip var. Konu gizlilik olunca , akla ilk gelen coin genelde ilk tercih oluyor. Nasıl konu kripto para olunca akla ilk bitcoin geliyor ise , konu gizlilik olunca da akla gelen coin belli. Kısaca ağı düzgün çalışan, açıkları olmayan, arkasında güzel bir kadro olan arrr coin, adını duyurmayı başarmış sıralamada yer edinmiş ve geleceği olan bir madeni paradır.

Arrr coin geleceği, Maksiumum 200 milyon adet üretilmiş olan ARR arzının neredeyse tamamı piyasalarda listeleniyor. Çünkü ekip saldırılara karşı çeşitli güvenlikler almış. Kendilerine güveniyorlar. Amaçları gizlilik olan bir coin için beklenecek en büyük gelecek , Escobar gibi insanların veya o meşhur uluslararası para transferleri yapan karanlık insanların transfer yaparken Arrr coin tercih etmesidir. Bunların haricinde yol haritalarını aşağı da resim olarak paylaştım bakabilirsiniz.

ARRR coin resmi bilgiler ve inceleme

Misyonunun finansal özgürlüklerini sağlamak için şeffaf işlemlerin hakim olduğu bir sistemde insanların finansal gizliliğini korumak olduğunu söyleyen Arrr coin kendi resmi sayfasında kripto paraları ile ilgili şunu yazmış:

Pirate Chain (Korsan Zinciri) tamamen merkezi değildir. Hiçbir zaman paranızdan sorumlu üçüncü bir taraf yoktur. Özel işlemler, blok zincirinde güvenilir bir şekilde onaylanır, yani işlemlerinizin geçerli olduğunu doğrulamak için üçüncü bir tarafa ihtiyacınız yoktur, korsan kodu bununla ilgilenir.

Ayrıca Pirate Chain in ödeme aracı olan Arrr coin sahipleri resmi beyaz sayfa adreslerinde kendileri ile ilgili şunları yazmış:

Kullanım ücretleri hem müşteri hem de satıcı için çok ucuzdur. Ayrıca, hileli ters ibraz olasılığı yoktur, hatalı fon doğrulama süreleri yoktur ve işlemler dakikalar içinde onaylanır ve güvence altına alınır. Bu özellikler tek başına, kolaylaştırma ücretlerini keserek dünya çapındaki tüccarları ve satıcıları milyarlarca dolar tasarruf edebilir.

Pirate Chain, en güçlü gizlilik protokolünü kullanır. Son derece gelişmiş ve saygın gizlilik protokolü zk-SNARKs, işleminizdeki verilerin halka açık defterlerde görüntülenmesini gerektirmez. Bu, birçok önde gelen geliştirici tarafından finansal verilerinizi blok zincirinde saklamanın en güçlü yöntemlerinden biri olarak kabul edilir.

Arrr coin Teknik Bilgiler

 • Madencilik algoritması: Equihash Proof-of-Work
 • Gecikmeli Çalışma Kanıtı
 • Blok süresi: 60 saniye
 • İşlem ücreti: 0.0001 ARRR
 • Saniyeler altında işlem imzalama
 • Saniyedeki işlem sayısı: 50–80 TPS
 • Tek bir işlemde 100 adrese kadar gönderin
 • +- 2000 bayt Tx boyutları, max. 200 kB
 • Yalnızca 40 MB bellek kullanımı (Raspberry Pi)
 • Maksimum 4 MB blok boyutu
 • Atanmış bir adrese gönderilen tüm işlemleri görme olanağı sunan görüntüleme tuşları
 • “Sonsuz” sayıda “Lite” cüzdan oluşturma yeteneği

ARRR coin yol haritası 2021

Arrr coin hangi borsalarda Var – ARRR Nasıl Alınır

Gizlilik odaklı kripto para birimi olan Arrr en yüksek hacim ile Coinex borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci hacmin olduğu borsa ise TradeOrge borsası. Aynı zamanda arrr coin Graviex borsasında da listeleniyor. Henüz yerli kripto para borsalarında listelenmedi.

ARRR coin resmi kaynak adresleri

Arrr resmi web sitesi
Arrr coin market verileri
Arrr coin beyaz sayfa adresi
Arr coin resmi sosyal hesap adresi

Comments (No)

Leave a Reply