Ata coin nedir Automata Coin Geleceği

Ata coin, çok yönlü işlevler elde etmek adına merkezi olmayan uygulamalar için yüksek uygulanabilirlik sağlamayı hedeflemektedir. Automata, çeşitli blok zincirlerini birbirine bağlayan gizlilik hizmetleriyle merkezi olmayan uygulamaları güçlendirdiğini iddia ediyor.

Binance launchpool ile adından bahsettiren Ata coin, resmi beyaz sayfasında iki konuya yoğunlaşmış Bunlar, Automata Validator ve Automata Geode. Kısaca bunları açıklayacak olursak.

Automata Validator: Makul miktarda jeton ve çeşitli kontrol düzlemi görevlerinin sorumluluğunu üstlenir.

Automata Geode: Korumalı, tarafsız ve düzenli bir hesaplama sağlar. Ortam, kontrol düzlemi tarafından planlanan görevleri yürütmek için kullanılır.

Ata Coin Hakkında Resmi Bilgiler ve Geleceği

Ata coin sahipleri mahremiyetin yerel blok zinciri ortamına sezgisel ve sorunsuz bir şekilde getirilmesini hedeflemiş bunun için de gizlilik odaklı olmayı benimsemişler. Resmi sitelerinde kurucu ve yönetim ekibi gibi konulardan bahsetmemişler.

Automata yani kısaca Ata coin geleceği, Kullanıcılar verilerini başka bir yerden taşıdıklarında, gizlilik her zaman birincil endişelerden biri olacak ve merkezi olmayan bir sisteme merkezi bir varlık gözükecek. Günümüzün blok zinciri sistemlerinin büyük çoğunluğu, iyi küresel dağıtılmış defter sistemleri olarak hareket ediyor, ancak Automata mahremiyet konularını, merkezi olmayan bir şekilde çözmek için tasarlamıştır.

Ata Coin Yorum

Her zaman ki binance her zaman ki launchpool ve her zaman ki merkeziyetsizlik vurgusu ile satışa sunulacak henüz bir borsa da bile yayınlanmamış ancak binance ile gündeme gelmiş bir coin. Bir yaraya merhem oluyor mu kısmen evet. Peki ata coin gelecekte büyük bir gelişme göstericek potansiyel var mı derseniz, kısıtlı görüyorum. Ateş gibi düşünecek olursak hızlı parlayacak yavaş yavaş sönecek. Tabi büyük konuşmamak gerekiyor çükü ateşi harlayacak birileri çıkabilir.

Automata yatırımcıları kimler

Ata coin kendi resmi sitesinde beş farklı yatırımcıdan bahsetmiş. Bu konu zamanla değişiklik gösterebilir. Binance launchpool ile kendine tabi ki yeni yatırımcılar da dahil edicektir. 2022 ve sonrası için Güncel bilgiler için en aşağıda resmi linkleri takip edebilirisiniz.

Yukarıda ata coin hakkında yazılan tüm bilgiler resmi kaynaklar aracılığı ile elde ediliş , Türkçe ye çevrilmiştir.

  1. Alameda Research
  2. Divergence
  3. GBV.capital
  4. iosg.vc
  5. kryptonite1

Yukarıda Ata coin hakkında yazılan tüm bilgiler resmi kaynaklar aracılığı ile elde edilmiş , Türkçe ye çevrilmiştir.

Ata Coin Resmi Bilgiler (Automata)

automata resmi sitesi

ata coin market veri ve bilgileri

ata coin beyaz sayfa

Sizlerde Atuomata hakkında daha güncel bilgiye sahip iseniz ya da Ata coin nedir sorusuna daha iyi bir cevap verecekseniz. Lütfen yorum ya da mail olarak bize ulaşın. Anında yayınlayalım.

Comments (No)

Leave a Reply