Auction coin nedir Resmi Bilgiler

Auction coin, Defi kategorisinde likidite madenciliği, merkezi olmayan yönetişim ve stake mekanizmalarını içeren merkeziyetsiz bir açık artırma platformu olan Bounce Finance kuruluşunun ethereum alt yapısı ile oluşturduğu token.

Bounce Finance ağının kripto para birimi olarak üretilen Auction coin blockchain sisteminde zincirler arası takas imkanı sunuyor ve her türlü varlığı, jetonu ve NFT’yi oluşturma, tasarlama, bağlama, toplama ve takas etme gibi ayrıcalıkların yanı sıra aynı zamanda projeleri kitle kredileri aracılığıyla yürütme ve dijital varlıklarda ticaret yapma gibi olanaklara izin veriyor.

Auction coin yorum ve Auction coin geleceği

Auction coin yorum, kısmında öncelikle 2021 yılı ile birlikte popüler olan Defi kategorisinde, kendisine birden çok zincirde çıkış yolu arayan, yeni bir proje olmasına rağmen dünyanın en yüksek hacimli borsasında ve global bir borsada listelenmeyi başarmış bir token hakkında konuşacağımızı bildirmek isterim.

Auction coin zincirler arasında bir çok kritpto para için borç alma, borç verme, takas imkanı sunuyor. Bankacılık sistemini blockchain ağında düşünün. Zaten Defi tabanlı tüm projeler bunu amaçlıyor bunlardan birisi de Auction coin ancak buradaki amaç Bankalar arasında da borç, takas ve faiz işlemlerine olanak sağlamak. Yani seviyeyi bir kat daha yükseltmeye çalışmışlar. Yüksek talep görmesinin altındaki neden bu ancak görünen resmin arkasında oldukça hatalarla şikayetlerle ve çözüm bekleyen sorunlarla dolu bir forum var. Henüz yeni bir token olduğu için sistemin işleyişi konusunda bazı toleranslar gösterilebilir. Ancak güncel olarak takip edilmeli ve sorunların çözülüp çözülmediğine bakılması gerekir. Kaynak adresleri sayfanın en altından güncel olarak takip edebilirsiniz.

Auction coin geleceği, hakkında öncelikle bir çok kilometre taşını yeni bir proje olmasına rağmen hızla aştı. Gelecek için bir yeni protokol inşa ettiklerini web sitelerinde paylaşmışlar. Henüz yayınlanmış bir yol haritası yok ancak yazılı beyan olarak UI kitleri, Bounce NFT’lerine API erişimi ve DeFi’yi kitlelere ulaştırmak için çabaladıklarını ifade etmişler. Tamamen arz talep ilişkisi ile auction coin geleceği şekillenebilir bu orta vade zamana yayılacaktır. Henüz token dağıtımının çok başında oldukları için arzın artmasıyla birlikte fiyatta olumsuz değişiklikler olabilir ancak açık konuşmak gerekirse gerçekten çok iyi piyasa yapıcıları var ve grafikte iyi işler başarıyor. Yolun hemen başında bu kadar talep görmesinin arkasındaki nedeni gerçekten muhteşem projesine bağlamak gerekiyor. Proje ile gerçeklik örtüşüyor mu derseniz cevap vermek zor. Ayrıca Defi ve Nft çılgınlığı ileride popülaritesini devam ettirebilir ya da yaprak dökümü gibi dağılabilir mi henüz bilinmiyor. Konular belirli aralıklar ile denetlenir, yol haritası ve güncellemeler oluştukça konu içine eklenecektir.

Auction coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi Bounce Finance
Belirteç: Auction
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sözleşme: Ethereum Smart
Sözleşme 2: Binance Akıllı Zincir
Sertifika: Yok
Kuruluş yılı: 2020
Konum: San Francisco
Co founder: Jack Lu
Toplam arz: 2.2 milyon (07-21)
Maksimum arz: 10 milyon

Uyarı: Auction token hiç bir resmi kaynak adresinde kurucu ismini ve ekip kadrosu isimlerini açıklamamış.

Auction coin Resmi bilgiler ve inceleme

Bounce Finance kuruluşu resmi medium hesabında Auction token ve projesi hakkında amacını şu cümleler ile açıklamış:

Merkezi olmayan finans felsefemiz, mevcut DeFi projelerini kopyalayıp yapıştırmak, çatallamak veya bunlarla rekabet etmek değil, bunun yerine merkezi olmayan bir finans üretim hattı oluşturmak için işbirliğini teşvik ediyoruz. Bounce Finance’in ikinci aşamasının amacı, genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için mevcut DeFi bileşenleriyle bütünleşmek ve birleştirmektir.

Auction coin resmi web sitesinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Bounce, sınırlı sayıda token veya NFT’ler gibi diğer varlıklar için rekabetçi bir ortam sağlar. Varlıklar, aşağıdakiler gibi çeşitli şekillerde açık artırmaya çıkarılabilir;

Jeton satışları

Sabit fiyat (sabit takas müzayedesi), azalan fiyat (Hollanda müzayedesi) veya gizli fiyat (kapalı teklif müzayedesi) gibi farklı müzayede ilkeleri ve zaman sınırları ile sınırlı miktarda jetonun müzayede edildiği çeşitli müzayede türleri

NFT açık artırmaları

NFT’ler, jeton satışlarına benzer açık artırma ilkeleriyle açık artırmaya çıkarılır. Ancak, genellikle daha az sayıda NFT (veya yalnızca benzersiz bir parça) satılıktır.

Auction Coin özellikleri

Çoklu cüzdan desteği

Bounce platformu, MetaMask , Binance Chain cüzdanı , WalletConnect , Coinbase Wallet , Ledger ve Trezor gibi en yaygın kullanılan kripto para cüzdanlarıyla çalışır . Gelecekte daha fazla cüzdan desteklenecektir.

Çoklu zincir desteği

Sıçrama web uygulaması Ethereum ve Binance Akıllı Zinciri bazlı varlıklar için kullanılabilir. Cüzdanınızı bağladıktan sonra, Ethereum ve Binance Smart Chain ana ağ ağları arasında geçiş yapılabilir.

Auction coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

Hali hazırda küresel çapta bir çok borsada listelenmeyi başaran Auction coin en yüksek alım satım hacmi ile Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasından da alım satımı yapılabilir. Aynı zamanda Gate.io ve BkeX borsalarında da işlem gören auction token henüz yerli borsalarda bulunmuyor. Satın almak için Tr Binance kullanılabilir. Veya ethereum ile satın almak için Uniswap tercih edilebilir.

Auction coin resmi kaynak adresleri

Auction coin forum ve sorunlar
Auction coin resmi site
Auction coin market verileri
Auction coin beyaz sayfa adresi
Auction coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply