Bake coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Bake coin,  Binance Smart Chain üzerinde merkeziyetsiz bir otomatik pazar oluşturma ekosistemini hedefleyen takas borsası Bakery Swap’ın jetonu olarak piyasaya sürülen anonim bir gurup tarafından kurulmuş Bep-20 tabanlı kripto para birimidir.

Yatırımcıların Trading veya Staking gibi DeFi ürünlerine ilgisi, ayrıca NFT koleksiyonları ve ticaretine yeni yatırımcıların ilgisi ve Binance Akıllı Zincir gibi ağlara katılan yeni kullanıcıların sayısı artmaya ve büyümeye devam ediyor. Bakery’de bir NFT proje yöneticisi olarak çıkardığı kendi alt coini ile dikkatleri üzerine topladı ve kendine kullanım alanı oluşturdu.

Bake coin yorum ve Bake coin geleceği

Bake coin yorum, kısmında öncelikle Binance ağında kurulmuş bir projenin kripto para birimi olduğunu bilmek gerekiyor. Hali hazırda Dünya’nın en büyük alım satım borsasının kanatları altında kurulmuş takas borsası diyebiliriz. Amaçları bake tokenları, kendi takas platformuna eklenmiş eklenen ve eklenecek olan kripto paralara teşvik etmek. Oyun türleri olsun, sanat türleri olsun çeşitli dallarda bake ile kendilerine kullanım alanı arıyorlar. Henüz yeni ve girişimlere açık olduğu için hangi yönde atak yapacaklarını şimdilik kestirmek zor. Ancak güncel olarak takip edilmesi gereken bir token. Meme diye tabir ettiğimiz doge gibi doggy gibi tokenlar. Swap da çok talep görüyor.

Bake coin geleceği, hakkında konuşmak için erken olsa da resmi kayıt adreslerinde henüz yol haritası paylaşmamış bu büyük bir eksiklik ayrıca beyaz sayfa adresleri de yok. Öncelikle yatırımcıların ve kullanıcıların daha iyi anlamasını sağlamak ve bake coin geleceği hakkında bilgi edinmek için yapılması şart. Coin market sıralamasında top 100 e girmeyi başarmış olan Bake stake edilerek faiz getirileri ve çıkardığı alt tokenlar ile yatırımcıyı tutmayı başarsa da gelecekte neler vaat edecek hep birlikte göreceğiz. Bunun için güncel paylaştığım linkleri takip etmenizde fayda olacaktır.

Bake token teknik bilgiler

Kuruluş: Eylül 2020
Maksimum arz miktarı: 278 milyon (artabilir)
Toplam arz miktarı: 278 milyon
Dolaşımdaki miktar: 255 milyon
Kontrat: Binance smart chain
Denetim sertifikası: Certik – Bep-20
Kurucusu: Anonim
Madencilik : Yok
Ekip için ayrılan miktar: %1

Bake coin resmi bilgiler ve inceleme

Bake token kurucuları resmi medium hesap adresinde kendi coinlerinin hangi yaraya merhem olduğu konusunda şu açıklamayı yapmış:

Kurcalamaya karşı dayanıklı özelliğe bağlı olarak, meta veri deposunun önemli bilgileri sonsuza kadar korunabilir. Gelinen süreçte son etkinlikler ile birlikte 3D En İyi Sanatçılar etkinliği gibi giderek daha fazla önemli etkinlik düzenleyen Bakery Gallery’yi başlattık. Oyunlaştırma alanımız, hem projelerde hem de topluluktan gelen heyecanda üstel bir artış gördü ve Cryptodoggies pakete liderlik etti. Cryptodoggies aynı zamanda en büyük IDO başarımız oldu, 30x fiyat performansı ve büyük bir sosyal medya hakimiyeti yaşadı ve 3 haftadan kısa bir sürede 100.000’den fazla takipçiye ulaştı.

Nft ve Defi projelerini oyunlaştırarak ve stake edilmesine aracılık ederek çıkış yakalayan Bakery Swap ağ güvenliği hakkında şu açıklamayı yapmış:

BakeryToken ağı, gerçek zamanlı güvenlik monitörleri ve istihbarat sistemleri kullanılarak güvence altına alınmıştır. Zincir üzerinde izlemeye sahiptir ve birçok güvenlik kontrolünden geçer.

Bake coin hangi borsada var – Nasıl alınır

Hali hazırda Dünyanın en yüksek hacimli borsasında listelenmiş ve kendi ağında kurulmuş olan Bake token almak için ilk tercih Binance Borsasıdır. Aynı zamanda ikinci en büyük alım satım hacmi ile Gate.io borsasından da satın alınabilir. Ayrıca Bake token PancakeSwap, Hotbit ve Anyswap aracılığı ile de alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi.

Bake coin resmi kaynak adresleri

Bake coin resmi site adresi
Bake coin market verileri
Bake token beyaz sayfa adresi – Yok
Bake coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply