Btt coin nedir BTT Yorum ve Resmi Bilgiler

Btt coin, BitTorrent müşterileri ile hizmet talep edenlerin ve hizmet sağlayıcıların likit piyasası arasında paylaşılan bilgi işlem kaynaklarında işlem yapmak için genel amaçlı hizmetlerin sağlanmasına yönelik oluşturulmuş token.

Btt coin Tronx alt yapısında oluşturulmuş bir altcoindir. Henüz mainnetini yapmadığı için token olarak işlem görmeye devam etmektedir. Beklenen hacim nedeniyle, tüm işlemler için halka açık TRON blok zincirinin doğrudan kullanımı mümkün değildir. Bittorent token ile yapılan değişim, yüksek performanslı bir özel defter ile genel TRON blok zinciri arasında belirteçlerin transferini sağlayacak.

BTT coin yorum ve Bittorent coin geleceği

Btt coin yorum, öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Bitcoin’in 2021 yılı boğa sezonunda bir çok Türk vatandaşının Kripto para borsasına girmesine neden olmuş bir token hakkında konuşacağız. Dünyanın en büyük borsası olan Binance borsanın sahibi Cz nin, kankası olmaya çalışan Justin Sun’ın meşhur Tronx coini alt yapısında üretilen Bittorent token Justin Sun sayesinde Binance da listelenmeyi başardı. Bu başarı ile yükselen ani çıkışı , aynı zamanda Huobi borsasında gelen listeleme ve üst üste gelen Justin Sun atakları ile birlikte uzaya doğru yolculuk yaptı.

Bittorent token, merkeziyetsiz bir ağ olan Tronx coin alt yapısında merkeziyetsiz bir uygulama olarak hayata geçince, torrent ağını kullanan ne kadar insan varsa Btt coin almak için nakit harcadı. Btt yi gören gördü, duyan duydu, alan aldı, satan da sattı. Geriye bir yorgan kaldı. 2021 yılının sonunda gelen süreçte BTT uzun bir süre kendi doğru fiyatını bulmak için sert düşüş ve sert yükselişler ile adından bahsettirmeye bir süre daha devam edecek.

Btt coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse Bittorent token güncelleştirmeler konusunda hızlı davranıyor , yenilikçi projeler üretmeye çalışıyor. Bunlardan birisi de Bittorent speed. Kısaca açıklamak gerekirse bittorent ve utorrent e entegre edilecek olan yeni bir hız gücü diyebiliriz. Belki de bu hıza ulaşmak için bedel ödemek gerekir ve o bedel de Btt coin ile alınır. Bu Bittorent token i bir adım daha ileriye götürecektir. BTT token hakkında en güncel bilgiler için sayfanın en altında paylaşılan linklerden de bilgi edinebilirsiniz.

BTT coin resmi bilgiler ve inceleme

Bittorent coin sahipleri resmi web adreslerinde BTT ile ilgili şu açıklamayı yapmış:

1 milyardan fazla kullanıcısı olan BitTorrent protokolü, dünyanın en büyük merkezi olmayan protokolüdür. Kullanıcı sayısı, ikinci en büyük merkezi olmayan uygulama olan Bitcoin’i çok aşıyor (11 Ocak 2018 itibariyle, Bitcoin’in toplam 32,3 milyon adresi vardı)

2018’de BitTorrent şirketi, TRON ile stratejik bir ortaklık kurdu. TRON, merkezi olmayan uygulamalar için temel sağlamak üzere oluşturulmuş bir blok zinciri platformudur. BitTorrent ve TRON arasındaki işbirliği, TRON blok zinciri protokolünü dünyanın en büyük merkezi olmayan ekosistemi ve BitTorrent protokolünü dünyanın en büyük merkezi olmayan uygulaması haline getiriyor.

Bittorent şirketi Btt coin ile amaçları konusunda şu açıklamayı yapmış:

  1. Hizmet talep edenlerin tekliflerin reklamını yapmasını sağlamak (merkeziyetsiz içerik dağıtım sistemi)
  2. Hizmet talep edenlerin zaman içinde depolama için ödeme yapmalarını sağlamak (merkeziyetsiz depolama hizmeti)
  3. Hizmet talep edenlerin bir hizmet sağlayıcıya ödeme yapmalarını sağlamak ( merkeziyetsiz proxy hizmeti)

Btt coin hangi borsalarda var – BTT nasıl alınır

Bittorent token Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsası olan Binance da listelenmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yerli kripto para borsası olan Paribu dan da TL karşılığında satın alınabilen Btt coin ikinci en büyük hacim ile Huobi borsasında listeleniyor. En düşük hacim ile Bithumb borsasında Güney Kore para birimi olan KRW ile de satılmaktadır.

BTT coin resmi kaynak adresleri

BTT coin resmi sitesi
Btt coin market verileri
Bittorent Token beyaz sayfa adresi
Bittorent token resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply