C98 coin nedir Yorum ve Geleceği

C98 coin, defi kategorisinde birden fazla akıllı blok zincirde kendisini likidite toplayıcısı olarak nitelendiren Coin98 borsasının verim çiftçiliği stake ve takas işlemleri için oluşturduğu kripto para birimi.

Coin98 Finance kuruluşunun merkeziyetsiz finans kategorisine hizmet etmek için piyasaya sürdüğü C98 coin, Binance akıllı zincirinde, ethereum alt yapısında tron ve solana da dahil zincirler arası takas imkanı sunan 20 den fazla ağı destekleyen bir cüzdana sahiptir.

C98 coin yorum

Hali hazırda kendi kripto para takas borsası da bulunan Coin98 finans adlı kuruluşun kendisini diğer kripto paralardan daha benzersiz olarak gördüğü tek konu zincirler arası takas işlemine olanak sağlamasıdır. Kısaca açıklayacak olursak defi kategorisine dijital bankacılık diyorsak eğer, c98 coin de dijital bankalar arası transfer sektörüne yoğunlaşmış durumda. Yani tek bir atm den tüm farklı bankaların işlemini yapabiliyor. Günümüzde aynı kategoride aynı özellikler ile açıkçası bir çok kripto para ve proje zaten mevcut.

Binance smart chain de listelenmesi ile birlikte rakiplerine kavuşan c98 coin zaman ile rakipleri arasından sıyrılarak market sıralamasında yükselir mi sorusuna en doğru cevabı zaman verecektir ancak oluşturdukları cüzdan zincirler arası takas imkanı sağlayan bir çok projeden oldukça üstün durumda. Ayrıca projenin arkasındaki meşhur isim Thanh Le zamanında band gibi alpha gibi coinlerin ilk yatırımcısı olarak biliniyor ve bu kripto paralar c98 coin kurucusuna oldukça yüksek kazançlar sağladı.

C98 coin geleceği

Öncelikle hali hazırda Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenerek yarışa bir sıfır önde başlayan c98 coin geleceği, için paylaştığı yol haritasında en büyük misyonlarının finans piyasasının merkezi olmayan finansal çözümlere bağlı olduğu bir geleceği inşa etmek olduğunu açıkladı. Diğer yandan cüzdana yatırılan ve kilitlenen miktara göre stake hizmeti sunarak aylık ve yıllık oranda yüksek getirili faiz imkanları ile kullanıcı ve yatırımcılarına çeşitli olanaklar sağlıyor.

Ayrıca c98 coin gelecekte Merkezi Olmayan Finansmanın önemli ölçüde olgunlaşması için önemli sektörlerde bir kaynak ekosistemi inşa ettiklerini duyurdu ve zincirler arası takas platformlarının gelecekte daha fazla zincirde faaliyet göstermesi için güncelleme ve geliştirmelerin devam ettiklerini açıkladı.

C98 coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Coin98
Kripto para birimi: C98
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum, BSC
Sertifika: Yok
Kurucu 1: Thanh Le
Kurucu 2: Vinh The Ngyuyen
Şirket kuruluş tarihi: 2017
Piyasaya sürülüş tarihi: 23 Temmuz 2021
Merkez konum: Ho Chi Minh City
Toplam arz: 1 milyar adet
Maksimum arz: 1 milyar adet
Dolaşan tedarik: 185 milyon+

C98 coin kurucu ortak Thanh Le: Fen bilimleri üniversitesi mezunu ve 2009 ve 2013 mühendislik lisansı almıştır. İş Geliştirme, Sosyal Medya, Pazarlama, Potansiyel Müşteri Oluşturma, Liderlik, Araştırma, Topluluk Önünde Konuşmada yetenekli olduğunu iddia ediyor.

C98 coin Resmi Bilgiler ve inceleme

C98 coin resmi web sitesi aracılığı ile piyasaya sürdükleri kripto para birimleri hakkında şu açıklamayı yaptı:

C98 coin kripto ile takas etmek, stake etmek, ödünç almak, ödünç vermek, yatırım yapmak ve kolayca kazanmak için oluşturulmuş bir defi çözümüdür.

Coin98 kuruluşu oluşturdukları finans ağı hakkında resmi web sitesi aracılığı ile şu açıklamayı yaptı:

Coin98 Finance, geleneksel finans piyasasının merkezi olmayan finansal çözümlere bağlı olduğu bir geleceği hedefleyen gelişen bir DeFi meraklıları ve savunucuları ülkesidir.

C98 coin resmi web sitesi aracılığı ile blockchain ağında neyi amaçladıkları hakkında şu açıklamayı yaptı:

Merkezi Olmayan Finansmanın önemli ölçüde olgunlaşması için önemli sektörlerde bir kaynak ekosistemi oluşturuyoruz.

C98 coin özellikleri

Coin98 Finance, canlı bir küresel blok zinciri ve kripto para dünyasını üç sütunla yükseltir. Bunlar: yatırımlar, teknoloji ve medya sütunlarıdır. Bu sütunlar ise; Coin98 Ventures, Coin98 Labs ve Coin98 Media‘dır.

COİN98 Ventures (Yatırım)

Küresel blok zinciri ortamında özel, hızlı hareket eden, güvenilir ve verimli bir ivme oluştururken gelecek vaat eden ve yenilikçi projeleri güçlendiren Defi girişimci hızlandırıcı ve kuluçka makinesi

Coin98 Labs (Teknoloji)

Yeni başlayanlardan uzmanlara kadar her seviyedeki kullanıcılar için en son veri güvenliği ve çapraz zincir, çoklu zincir teknolojisine sahip kapsamlı ve güvenilir bir ürün paketi oluşturmaya ve sunmaya odaklanan Defi ürün oluşturucu ekibi.

Coin98 Media (Medya)

Çok çeşitli endüstri bağlantılarını, topluluğu ve medyayı kapsayan kurum içi kripto ağımız, herkes için blok zinciri ve kripto bilgisini getirme misyonunu yerine getirir.

C98 cüzdan özellikleri

Coin98 Labs’in ilk ürünü, ilk çok zincirli cüzdan motoruna sahip olan velayetsiz bir cüzdan olan Coin98 Cüzdan’dır. Coin98 Cüzdan, gelecekteki çoklu zincir protokollerinin/uygulamalarının temel bileşenidir ve ayrı blok zincirlerinde çok sayıda DeFi hizmetine erişmek için tek bir giriş görevi görür.

Coin98 Cüzdan, dünya çapında 200.000’den fazla kullanıcı edindi ve bir yıllık lansmandan sonra mobil, tarayıcı uzantısı ve web sitesinde bulunan birden fazla blok zincirini destekliyor.

Coin98 Cüzdan ile kullanıcıların ihtiyaçlarının kapsamlı araştırmasına dayalı olarak oluşturulan ürünler;

  • Coin98 Exchange: Zincirler Arası Likidite Toplama Protokolü
  • Coin98 Borç Ver ve Ödünç Al: Çok Zincirli Para Piyasaları Toplayıcı
  • Coin98 Staking: Hizmet Olarak Çok Zincirli Staking
  • Coin98 Verim Çiftçiliği: Çoklu Zincir Üzerindeki Çiftlik Varlıkları
  • Coin98 Terminali: Çoklu Zincirde Yerleşik Araç Takımı
  • Coin98 Portföyü: Çoklu Zincirde Varlıkları İzleme

C98 coin hangi borsalarda Nasıl alınır

Aynı zamanda kendi borsası da bulunan C98 coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Gate.io borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Kraken ve Pionex borsalarından da satın alınabilir. Yerli borsalarda listelenmedi ancak satın almak için Binance Türkiye kullanılabilir.

C98 coin resmi kaynak adresleri

C98 coin resmi web sitesi
C98 coin market verileri
C98 coin resmi beyaz sayfa adresi
C98 coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply