Cat coin nedir Cat token yorum ve inceleme

Cat coin, ethereum ağında erc-20 tabanlı , isminden başka amacı olmayan halk arasında meme token diye tabir edilen token türü. DOGE gibi diğer meme tokenlerinin aksine, topluluk gerçek kullanım durumları geliştirdiğini iddia ediyor.

Cat coin resmi sitesinde kurucusunun adını saklamış bunun yerine kendisinden Jerry kedi diye bahsetmiş ve cat token hakkında şöyle yazmış;

CAT Token’ı diğer meme belirteçlerinden gerçekten ayıran nedir?
Misyonumuz, kedilerin NFT ticaret kartlarını oluşturmak. Güzel, doğru, sevgi dolu kedi topluluğumuz ile, her kedinin sevilmesi gerektiği gibi, terk edilmiş kedileri kurtarmak ve onlar için sevgi dolu yuvalar bulmak için çabalarımızı da odaklayacaktır.

Cat coin resmi bilgiler ve Cat token inceleme

Meme diye tabir ettiğimiz herhangi bir gelecek vaat etmeyen token türlerinden birisi de meşhur kedi coin. Aşağıdaki bilgiler cat token resmi adresinden alıntı yapılmıştır;

Takım jetonlarımız 15.000.000 CAT ile basıldı. Lansmandan kısa bir süre sonra, jetonun kıtlığını teşvik etmek için 4.000.500 adet jeton yaktık. Toplam 11.000.000 CAT’lik kalan jetonlar, geliştirme ekibimiz, airdroplar, pazarlama ve öncelikle borsalar arasında işlem görecek.

Cat token 2020 yılında piyasaya sürülmesine rağmen yıl sonu gelmeden arzın yarısından fazlasını halka dağıtmayı başarmış. Ayrıca cat coin meme token olmasına rağmen gelecek için bir güncelleme belirlemiş bu da NFT dünyasına adım atmak. Bu konuda resmi sayfalarında şöyle yazmışlar:

CAT Token topluluğu için, ödüller ve zorluklar belirliyoruz. Sadece NFT sahiplerine verilen gerçek dünya görevlerine, fırsatlar yaratacağız. Bunun üzerine, CAT Token ve CAT Token NFT sahiplerinin karar vermesi için oy hakları oluşturulacaktır. Tahsis edilen fonlar dünyadaki kedilere yardım etmek.

Cat coin hangi borsalarda var Cat token nasıl alınır

Henüz sadece iki yerden alınabilir. Borsa olarak bilaxy borsasında işlem görüyor. Hacmi gayet yüksek ve verimli. Borsa haricinde uniswap ile cat token alınabilir. Uniswap ile token almak hakkında bilgi sahibi değilseniz youtube aracılığı ile çeşitli videolar basit anlatımlar mevcut izleyerek öğrenebilirsiniz.

Cat token yorum ve geleceği

Eğer içinde bulunduğumuz yıldan bahsedeceksek bitcoin 60 bin dolara yolculuk yapıp bir yıl içinde fiyatını 20 ye katladı ancak, meme diye tabir ettiğimiz doge coin olsun, doge öldüren shiba olsun. Kat ve kat daha fazla kazandırdılar. Ancak bu coinlerin geleceği yok. Sadece alım satım için kullanılan bir amacı olmayan ethereum ağında keyfi kurulmuş coinler.

Açıkcası amacı olan, bir yaraya merhem olan coinlerin parlak geleceğini de bir türlü göremedik. Cat coin ise köpek sevenler kadar kedi sevenlerin de olabileceği düşünülerek çıkartılmış. Talep de görmüş. Kısacası bir gün bir habere , bir global borsa ya girerse geleceği değişebilir. Ancak unutmayalım ki bu meme token olayı bir dalga. Bu dalga aniden geçip, insanlar yönünü farklı bir tarafa değiştirebilir. Bu da yatırımcılar için kötü bir sonuç doğurur.

Cat Token Resmi kaynak adresleri

Cat token resmi sitesi
Cat coin market verileri
Cat coin beyaz sayfa

Comments (No)

Leave a Reply