Ccxx coin nedir Counos Resmi Bilgiler

Ccxx coin, kullanıcılarına çevrimiçi düzeyde en üst düzey güvenlik sunacağını iddia eden ayrıca itibari para ile kolay değişim için ödemeleri kolaylaştırmak ve satın alma faturalarını temizlemek için Haziran 2019 da kurulmuş İsviçre merkezli coin.

Counos ağının kötülüğü yok, tıpkı kimsenin havaya sahip olmadığı gibi. Counos’ta, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ağa bağlanır ve onu birlikte kontrol eder. Counos geliştiricileri, geliştirmesine rağmen, Counos’un orijinal protokolünde değişiklik mümkün değildir.

Ccxx coin yorum ve CCXX geleceği

Ccxx coin yorum, bu kısımda öncelikle en önemli ayrıntı kendi mainnetini yapmış , token olmaktan çıkmış artık coin olmuş bir kripto para birimi hakkında konuştuğumuzu belirtmek isterim. Toplam arzı 21 milyon yani ccxx coin, bitcoin ile aynı miktarda adet sayısına sahip. Neredeyse tüm arzı halka dağıtmayı başarmış. İsviçrelilerde para bol olur. Onlara gereken tek şey doğru reklam. Gereken en önemli şey ise ağının düzgün çalışması. Şimdilik sosyal medya da aktif gözüküyorlar.

Ccxx coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse yol haritaları oldukça iyi , günümüzde bir sürü proje görüyoruz yol haritasına uymayan, bu coin de bunu görmedim, yol haritasına sadık kalmış ancak bu gelecek te de sadık kalacakları anlamına gelmez. Takip edilmesi gerekiyor. Ayrıca ccxx coin madenciliği yapılabilen bir coin. Aslında gerçekleri görmek için kaç madenci CCxx coin kazımı yapıyor güncel rakamlara bakmak lazım ki bunlar doğru orantılı olarak CCxx coin geleceğine inananların da bir ön göstergesidir.

CCXX coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ccxx coin sahipleri resmi sayfalarında kendi coinleri hakkında şunu yazmış:

Counos Platformu 2017 yılında İsviçre’de gün yüzüne çıktı. Platform sadece kâr için değil, Dijital Varlıklara ve İşe anlam kazandırmak için var. Güvenilirlik, Counos’un güçlü noktası olmaya devam ediyor ve ekip her zaman bu alanda her birimize yardımcı olmaya çalışıyor. Counos’un ödeme birimi Ccxx coin dir.

Counos Coin işlevselliğinin kanıtı, eşler arası bir ağ biçiminde iş kanıtı teknolojisi aracılığıyla oluşturulur. Counos Coin 21 madencilik kapasitesine sahiptir. Bu madeni paranın piyasaya sunulduğu sırada toplam 16,8 milyon adet çıkarılmıştır.

Ccxx coin yöneticileri beyaz sayfa adresinde kendileri ile ilgili şunları yazmış:

Counos Coin (CCXX), tamamen bağımsız bir ağ içinde çalışan bir kripto para birimidir. Counos Coin’in amacı, güvenilirlik açısından Dünya çapında finansal işlemler ve ödemeler için en yüksek standartları sağlamaktır. Ve daha önce de belirtildiği gibi, amaç bir finansal topluluk veya kulüp kurarsanız, Counos Coin para birimlerinden biri olarak kullanılacaktır.

Ayrıca bu kulüpte sunulan hizmetler için Counos Coin kullanılacaktır. Counos Coin (şimdiki değeri) günlük kullanımlar için kullanılabilecek ve merkezi olmayan bir banka görevi görebilecek bir para birimi. Satın almak için bir banka hesabı gibi hesabınıza yatırın. Sonra transfer edebilir, değiştirebilir ve satın alabilirsiniz. Onunla birlikte diğer mal ve hizmetler. Bu, geleneksel bankalardan ve para birimlerinden çok daha fazlasıdır, çünkü Counos Coin, çok şey sunan merkezi olmayan bir değerdir.

CCXX coin Nasıl çalışır – Ccxx coin Madencilik Sistemi

Counos X ağında bağımsız bir madencilik havuzu oluşturma koşulları şunlardır:

1. Madencinin Counos Platformunda bir hesabı olmalı ve tam KYC seviye 1 ve 2’ye sahip olmalıdır.
2. Madenci en az 500.000 Counos X’e sahip olmalıdır Ağın yapısı göz önüne alındığında, bilinmeyen madencilik havuzlarının yeni madencilik yapması mümkün değildir.

Counos X’in (CCXX) diğer avantajları arasında, Counos X’i stake cüzdanında tutarsanız bir yıldan uzun bir süre, %5 stake alacaksınız. Counos X’i 6 aydan uzun tutarsanız, madeni paralar %2 artacak.

Ccxx coin hangi borsalarda var – CCXX nasıl aınır

Hali hazırda bir çok çeşitli mecra da listelenmiş olan Ccxx, bilindik borsaların aksine İsviçre merkezli olması dolayısı ile en yüksek hacimi Alterdice borsasında yakalmış. En büyük ikinci hacim ise WhiteBit borsasında yer alıyor. Aynı zamanda Lbank borsasında ve Exmarkets den de satın alınabilir.

Henüz yerli borsalarda listelenmemiş olan Ccxx coin almak için öncelikle yerli borsalardan kripto para alınmalı ardından , ccxx coin listelendiği borsalara gönderim yapıp, ardından trade işlemi ile Ccxx coin sahibi olunabilir.

Ccxx Coin Resmi kaynak adresleri

CCXX coin resmi sitesi
CCXX coin yol haritası
CCxx coin market verileri
CCxx coin beyaz sayfa adresi
CCxx coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply