Coti coin nedir Yorum ve Geleceği

Coti coin, fiyat istikrarlı madeni paralar oluşturmak için optimize edilmiş bir platforma sahip olan Coti finansal teknoloji kuruluşunun yerel kripto para birimidir.

Amaçları internetin ana para birimi olmak olan coti coin, oluşturduğu platform ile sorunsuz ve ölçeklenebilir, aynı zamanda blok zinciri kadar uygun maliyetli ve güvenli olan sağlam bir ödeme sistemi sayesinde şirketleri hedef alarak şirketlerin zahmetsizce gelişmiş fintech ürünleri oluşturmasına ve zamandan, veriden ve paradan tasarruf etmesine olanak tanıyor.

Coti coin yorum

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki 2017 yılında kurulan şirket ve kurucusu İsrail asıllı. Kripto para piyasasındaki asıl amaçları oluşturdukları coti coin ile internetin para birimi olmak. Açıkcası internetin para birimi olmak söylenildiği kadar basit bir olay değil günümüzde paypal gibi şirketler buna örnek olarak gösterilebilir. Coti burada her şeyi güvenli bir blockchain alt yapısı ile şeffaf olarak yerine getirdiğini iddia ediyor. Token olarak çıktığı yolda 2020 yılı ile birlikte kendi ana ağına geçiş yaparak coin olan ve stake hizmetini de başlatan coti coin kullanıcılarına çeşitli oranlarda faiz imkanları sunuyor.

Aynı zamanda 2021 yılı itibari ile Nft sektörüne de giriş yaptılar ve bu konu da da güncelleştirmelerine devam ediyorlar. Geldiğimiz süreç içerisinde büyük iddiaları olan ancak oldukça yavaş ilerleyen bir sürece sahip. Projenin arkasında İsrail var diye büyük beklentiler içine girilmemesi gerekiyor ancak platformlarının sorunsuz ve oldukça sağlıklı bir şekilde çalıştığını ve arkasındaki ekibin 20 den fazla isimden oluştuğunu ve kodlama yetilerinin yüksek olduğunu da söylemek doğru olacaktır.

Coti coin geleceği

Hali hazırda Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış, MainNet yaparak kendi ana ağına geçiş yapmış ve ikinci versiyonunu yapmaya hazırlanan coti coin geleceği için zaten bir çok kilometre taşını aşmış durumda. Paylaştıkları yol haritasında 25 sayfalık bir gelecek planları var.

Ayrıca coti coin geleceği için paylaştığı yol haritasında resmi medium hesabında şu açıklamayı yaptı. 2021 yılı, çalışmalarımızın çoğunun, geniş bayi tabanımıza ve büyüyen kullanıcı tabanımıza dağıtılacak ürünlere dönüştürüleceği bir yıl olacak. 2021-2022 sezonu için ilk ve en büyük hedeflerinin Coti pay ve Coti pay business platformlarının daha işlevli hale gelmesi ve daha çok kullanıcıya ulaşması olduklarını açıkladılar. Aynı zamanda VISA kabul eden herhangi bir tüccara fiat bakiyesiyle ödeme yapmasına olanak tanıyacak bir güncelleme üzerinde çalıştıklarını bildirdiler.

Coti coin Teknik Bilgiler

Kuruluş ismi: Coti.io
Kripto para birimi: COTI
Tür: Coin
Sertifika: Certik
Kuruluş yılı: 2017
Ana ağ tarihi: 2020
Konum, Merkez: Cebelitarık
Kurucu: Shahaf Bar Geffen
Toplam arz: 2 milyar adet
Maksimum arz: 2 milyar adet
Dolaşımdaki miktar: 680 milyon+

Coti coin kurucusu: Shahaf Bar Geffen, İsrail vatandaşıdır. Dünyada ses getirmiş olan Web3 projesinin eski kurucu ortağıdır. Dijital pazarlama konusunda uzman, çevrimiçi medya sektöründe gelişmiş çözümler üretiyor. Shahaf, Tel Aviv Üniversitesi’nden biyoteknoloji ve ekonomi alanında lisans derecesine sahiptir.

Coti coin kurucu ortak: David Assaraf, eski HSBC iç denetçisi, ve aynı zamanda mali uzman.

Coti coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ödeme sistemi ile rakipleri arasından sıyrılan coti coin resmi web sitesi aracılığı ile Coti pay hakkında şu açıklamayı yaptı:

COTI Pay, kripto ve sabit paralar, kredi kartları ve hatta bir tüccarın yerel parası dahil olmak üzere hem çevrimiçi hem de çevrimdışı tüm ödeme türlerini işleyebilir. Ayrıca mevduat ve işletme kredilerinden kazanılan faizle yerleşik finansmana sahiptir.

Kendi ana ağına geçiş yapan Coti coin resmi web sitesi aracılığı ile hangi sorunlara çözüm oldukları konusunda şu açıklamayı yaptı:

Geleneksel ödeme sistemleri, yüksek ücretler, reddedilen işlemler, düşük onay oranları ve karmaşık çoklu para birimi desteği nedeniyle hem tüketiciler hem de tüccarlar için maliyetlidir. COTI, aracıları ortadan kaldırarak tüketicileri ve tüccarları doğrudan birbirine bağlar.

Coti Coin özellikleri

1-) COTI, geleneksel ödeme sistemlerinde 25.000 TPS’ye ve ortak blok zinciri protokollerinde 20 TPS’ye kıyasla 100.000 TPS’nin üzerinde işleyebilir.

2-) COTI’nin kullanıcı ve satıcıya yönelik araçları sorunsuzdur ve kullanımı son derece kolaydır.

3-) COTI, kullanıcıları hatalara, dolandırıcılığa ve karşı tarafın kötüye kullanımına karşı korumak için tarihteki ilk anlaşmazlık çözüm sistemini sunar.

4-) COTI, aracıları ortadan kaldırır ve maliyetleri ve enerji tüketimini önemli ölçüde azaltan maliyetli madencilik ihtiyacını ortadan kaldırır.

5-) COTI, ödemeler için blok zincirin toplu olarak benimsenmesi için gerekli olan fiyat istikrarı teknolojisini yaratıyor.

6-) COTI’nin teknolojisi, saatler veya günler almak yerine işlemleri, P2P ödemelerini ve havale işlemlerini anında yapar.

7-) COTI’nin dağıtılmış defter teknolojisi, gelişmiş güvenlik için tek bir arıza noktasını ortadan kaldırır.

Coti coin hangi borsalarda nasıl alınır

En yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listelenen coti coin en yüksek ikinci alım satım hacmi ile Kucoin borsasında listeleniyor. Aynı zamanda Hitbtc borsası ve Bidesk borsası aracılığı ile de satın alınabilir. Ayrıca ethereum ile satın almak için uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak satın almak için Binance Türkiye kullanılabilir.

Coti coin resmi kaynak adresleri

Coti coin resmi web sitesi
Coti coin market verileri
Coti coin beyaz sayfa adresi
Coti coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply