Ctc coin Nedir Creditcoin Resmi Bilgiler ve Yorum

Ctc coin, banka dışı kredi kayıtlarını, blok zincirde kayıt ederek kredi işlem geçmişini objektif olarak halka açık şekilde ağında depolamayı hedefliyor. Amaçlarını blok zinciri varlıklarını basit bir protokolle birbirine bağlamak, blok zincirler arası bir borç verme piyasası oluşturmak ve kripto ekosistemini sağlam bir para birimine yaklaştırmak olarak açıklamışlar.

Creditcoin, bağış toplayıcıların ve borç verenlerin doğrudan birbirleriyle bağlantı kurmasını sağlayan güvenli, şeffaf bir kripto para birimi borç verme piyasası oluşturmak için birçok blok zincirini birbirine bağlar.

Ctc coin yorum ve Ctc coin geleceği

ctc coin yorum, 2019 yılın nisan ayında başlatılan projenin toplam arzı şuan 667 milyon adet. Arzı artmaya devam ediyor. Maksimum ulaşağı arz ise 2 milyar adet ile sınırlandırılmış. 2 yıl gibi bir sürede maksimum arzın dört te birini halka dağıtmayı başarmış ve dağıtım devam ediyor.

Bahsettiği konu gerçekten insanlar için büyük bir sorun, global çapta düşünürsek eğer, ctc ağına kayıt olan gelir bilgileri, banka ağlarında ne kadar geçerli olur tartışılır. Ancak proje destek gördü bu da kabul edilmeli. Web siteleri aktif beyaz sayfaları aktif ancak yol haritası bulamadım. Sanırım paylaşmamışlar. En önemli detay ise mainnet yapmış ve kendisi bir altcoin değil coin. Bu küçümsenemeyecek bir başarı ve çalışkanlığın göstergesidir.

Ctc coin geleceği, geleceğe dair yol haritası paylaşmamışlar ancak sosyal medya mecraları ve resmi kaynakları aracılığı ile öğrendiğim kadar , amaçları dijital cüzdanları bir yatırım aracına çevirmek. Ve bunu pazara dönüştürmek. Uzun vade gerektiren bir konu. Gelecekte sınırsız bir kredi yatırım ağı oluşturmayı hedeflemişler.

Ctc coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ctc coin kendi resmi sitesinde hangi yaraya merhem olduğu ile ilgili şu açıklamayı yapmış:

Geleneksel bankacılık sisteminden imza kredileri ve diğer finansal hizmetler için onay alamayan milyonlarca insan var. Sonuç olarak, bu kişiler genellikle finansman ihtiyaçlarını karşılamak için alternatif kaynaklara yönelirler. Ancak kredi işlemleri resmi olarak kayıt altına alınmadığı için bu kredilerle güvenilir bir kredi geçmişi oluşturamamakta ve bu da bir kısır döngüye yol açmaktadır.
Çözüm, kredi kayıtlarını objektif bir şekilde saklayan geleneksel bir banka kredisi ile yapacakları gibi bir sistem kurmaktır.

Ctc coin nasıl çalışır

Ctc coin sahipleri resmi sitelerinde çalışma prensiplerini 4 farklı başlık ile listelemiş. Bunlar:

1- Teklif : Bir bağış kampanyası, faiz oranı ve teminatı olan bir miktar arayan gönderiler. Bağış kampanyası ayrıca teklife biraz Creditcoin ekler.

2- Risk değerlendirmesi : Yatırım ve bağış toplama teklifleri eşleştiğinde, yatırımcı, Creditcoin blok zincirindeki bağış kampanyasının kredi geçmişine dayanarak fırsatın riskini değerlendirecektir.

3- Dağıtmak : Sistem, teminat ve yatırım alışverişini onaylayarak anlaşmaların tamamlandığını doğrular. Doğrulandıktan sonra sistem, yatırıma bağlı Creditcoin’i yatırımcıya gönderir.

4- Toplamak : Bir bağış toplama aracı geri ödeme yapmaya hazır olduğunda, bağış toplama aracı geri ödeme tutarını kredinin alacaklısına aktarır. Alacaklı, geri ödemeyi onaylayarak kredi döngüsünü kapatabilir.

Ctc coin hangi borsalarda var Ctc nasıl alınır

Hali hazırda üç farklı borsa da listelenmeyi başarmış olan ctc coin paritesi en yüksek hacimi bittrex borsasında yer alıyor. En yüksek hacimin olduğu ikinci borsa ise okex borsası. Aynı zamanda en düşük hacim ile bunu gopax takip ediyor.

Ctc coin henüz yerli borsalarda listelenmemiş, almak için yerli borsalardan öncelikle kripto para almalı daha sonra Ctc paritesinin listelendiği borsalardan birine gönderim yaparak. Ardından takas işlemi ile Ctc coin sahibi olunabilir.

Ctc coin resmi kaynak adresleri

Ctc coin web sitesi
Ctc coin market verileri
Ctc coin beyaz sayfa adresi
Ctc coin resmi twitter adresi

Sizlerde creditcoin paritesi olan ctc coin nedir hakkında daha güncel bilgiye sahipseniz lütfen yorum aracılığı ile bilginizi paylaşmayı ihmal etmeyin. Anında yayınlanır.

Comments (No)

Leave a Reply