Cvp coin nedir Yorum ve Geleceği

Cvp coin, otomatik olarak yönetilen token portföyleri ve akıllı endeksler için merkezi olmayan bir protokol sunan PowerPool kuruluşunun yerel kripto para birimidir.

Ethereum alt yapısı ile 2020 yılında piyasaya sürülen Cvp coin, vizyonu birkaç protokolün oylama gücünü tek bir varlıkta biriktirerek, yönetişim sistemleri geliştirmenin olası yollarından biri olmasıdır. Seçmenlerin Kayıtsızlık sorununu çözmeye katkıda bulunabilir, azınlık token sahiplerini güçlendirebilir ve yönetimde daha büyük katılım oranına yol açabilir.

Cvp coin yorum

Öncelikle merkezi olmayan bir protokol sunarak kullanıcılarından talep toplamak isteyen ve kendilerini oldukça iyi gizleyen bir ekibi bulunuyor. Heralde ileride proje tutarsa diye şimdiden önlem almışlar. Kısaca açıklamak gerekirse Cvp coin bir havuz ve bir kaç Ethereum alt yapısında oluşturulan kripto parayı destekliyor. Aslında Cvp coin yorum, kısmında anlaşılır olarak şunu belirtmek gerekiyor, gözüken köyün arkasında büyük bir Defi havuzu var. CVP coin alanlar, listelenen Defi protokollerinde meydana gelen her oylamada talep edilmemiş havuzlanmış yönetişim belirteçlerinin nasıl oylanacağına karar veriyor. Her birey bir oy gücü olarak sayılıyor ve sistemin her bölümünde bulunmak için daha fazla token satın almak gerekiyor. Daha fazla token de daha fazla Stake ile birlikte daha fazla getiri sağlıyor. Kazan Kazan üzerine kurulmuş bir platform ancak temel anlamda yolun henüz başında olduklarını belirtmek gerekiyor.

cvp coin yorum

Cvp coin geleceği

Öncelikle yeni bir proje olmasına karşın Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenerek kendine daha fazla talep toplamaya başlayan, birden fazla sözleşme de çalışabilen ve hızlı ilerleyen bir proje hakkında konuştuğumuzu bildirmek isterim. Cvp coin geleceği için resmi kaynaklar aracılığı ile yapılan açıklamada ilk olarak en büyük hedef olarak token olarak çıktıkları yolda MainNet yaparak ana ağlarına geçiş yapıp Coin olarak devam etmek istediklerini açıkladılar.

Diğer yandan paylaştıkları yol haritalarında 2021-2022 sezonu için ana ağ projeleri aktif olduktan sonra belirledikleri hedefte kripto para dünyasına sunulacak olan ağlarının sınırı olmayacak ve güvenlik denetimini geçtikten ve tüm protokol özelliklerini dikkatlice test ettikten hemen sonra başlayacak. Bu andan itibaren PowerPool büyüyecek, topluluk tarafından kontrol edilen Defi protokollerinin yönetiminde gerçek bir güç olmak için daha fazla likidite çekecek.

Cvp coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: PowerPool
Kripto para birimi CVP
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum, Xday
Sertifika: Yok
Kuruluş yılı: 2020
Kurucu: Açıklanmadı
Kategori: Defi
Toplam arz: 100 milyon adet
Maksimum arz: 100 milyon adet
Dolaşan tedarik: 33 milyon+

Not: CVP stake yapıldığında ödül hemen kazanılırken, kazanıldığı andan itibaren 10 hafta boyunca hak kazanır.

Cvp coin resmi bilgiler ve inceleme

Cvp coin bağlı olduğu kuruluş hakkında resmi web sitesi aracılığı ile şu açıklamayı yapmış:

Cvp coin protokolü, hisse senedi, kasa ve meta-yönetimden ek getiri elde etmek için portföylerde/endekslerde depolanan sermayeyi kullanır. PowerPool, protokol yükseltmeleri, yeni endeksler, portföy stratejileri ve meta-yönetim gücünün kullanımı dahil olmak üzere CVP belirteç sahipleri tarafından yönetilir.

PowerPool kuruluşu merkeze bağlı olmayan kripto para birimi Cvp coin hakkında şu açıklamayı yapmış:

CVP coin, PowerPool protokolünü yöneten bir Yönetim belirtecidir. CVP sahipleri protokol yükseltmelerini, yeni endeksleri, portföy stratejilerini, hazine yönetimini ve meta-yönetim gücünün kullanımını onaylamak için oy kullanır. Power Agent bakıcıları, CVP’yi depozito olarak kullanır ve CVP’de ödül alır. Ek olarak, protokol ücretleri, CVP’yi xCVP’ye (yakında) stake edenlere dağıtılır.

Cvp coin özellikleri

1-) Meta-yönetim değer yaratma modeli: CVP belirteci*, birleştirilmiş belirteçlerin oylama gücüne ilişkin karar verme için tek belirteçtir. Bu, daha büyük TVL’nin CVP token sahiplerinin elindeki daha büyük oylama gücü ile ilişkili olduğu anlamına gelir.

2-) Endeks yönetimi: CVP belirteç sahipleri, belirteç kümesini (belirteçleri ekle veya kaldır), belirteç ağırlıklarını ve ücretleri değiştirebilecekleri anlamına gelen PowerIndex’leri yönetir. Bir belirtecin endeksteki her eklenmesi/kaldırılması/değiştirilmesi, bu belirteçlerin fiyatını ve kapitalizasyonunu önemli ölçüde etkileyebilir. Bu, daha büyük TVL’nin, CVP token sahiplerinin Defi pazarındaki daha büyük etkisi ile ilişkili olduğu anlamına gelir.

3-) Gelecekteki nakit akışları: PowerIndex’ler, özel bir sözleşme (CVP hazinesi) üzerinden giriş, çıkış ve takas ücretinin bir kısmını toplar . Toplanan ücretler, aktif CVP token sahiplerine dağıtılacaktır (faaliyet ölçüsü topluluk tarafından tanımlanacaktır; şu anda vizyon, uygunluğun CVP’nin özel bir sözleşmeye kilitlenmesine ve tekliflerin sık sık oylanmasına dayanmasıdır).

4-) PowerOracle katılımı ve yönetimi: CVP coin sahipleri, CVP’lerini PowerOracle’da stake edebilir ve PowerOracle’ın Fiyat Muhabirliği ve Balıkçılar pozisyonlarında çalışmasına katılarak %50’ye varan APY kazanabilir. Fiyat beslemeleri seti, CVP token sahipleri tarafından da düzenlenir.

Cvp coin hangi borsalarda Nasıl Alınır

Küresel çapta bir çok borsada listelenmeyi başarmış olan Cvp coin en büyük alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasından satın alınabilir. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasında listeleniyor. Aynı zamanda alternatif olarak Okex, Gate.io ve Hitbtc borsalarında da alım satımı yapılmaktadır. Ayrıca ethereum ile Cvp token almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Binance Türkiye borsasından alınabilir.

Cvp coin resmi kaynak adresleri

Cvp coin resmi web sitesi
Cvp coin market verileri
Cvp coin resmi sosyal medya hesabı
Cvp coin beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply