Dfi coin nedir DefiChain Resmi Bilgiler

Dfi coin, blok zincirinin işlevselliğini merkezi olmayan finansa adayarak özellikle blok zincirindeki finansal hizmetlerin yerine getirilmesi için benzersiz yüksek işlem hacmi, azaltılmış hata riski ve akıllı özellik geliştirme sağlayan zincirin yönetim mekanizmasını sağlayan ethereum ağında çalışan erc-20 belirtecidir.

Kripto para endüstrisi basit bir önermeye dayanmaktadır: insanlar mali durumlarını tamamen kontrol etmelidir. Basit ve açık bir ifade gibi görünse de, mevcut sistemler, onları kullanan kişilerin kontrolü altında olan finansal hizmetler sunmaktan uzaktır. DeFiChain’in misyonu, insanlara (ve gelecekte, makinelere ve cihazlara) merkezi olmayan finansal hizmetlere sorunsuz erişim sağlamaktır.

Dfi coin yorum ve DFI geleceği

Dfi coin yorum, öncelikle anlamak için defi yi anlamak gereklidir. Defi dediğimiz olay kısaca merkeziyetsiz maddi yani para ağını ifade eder. Stake yani satın alınan öğeyi cüzdana kitlemek işlemi ile stake yapılır. Dfi coin de 1 milyon adet Dfi alırsan benim sistemimde staker olabilirsin diyor. Toplam arz miktari 600 milyon adet maksimum arz ise 1.2 milyar adet henüz tamamı halka arz edilmemiş. Defi günümüzde 2021 yılı ile birlikte bir kalkınma yaşadı. Dfi coin de kendine bu pazarda yer arıyor. Deneme yanılma yöntemi ile bu sektörün gelecekte nereye gideceğini hep birlikte göreceğiz.

Dfi chain geleceği, hakkında konuşmak gerekirse, Amerika’da gerçekten Defi çılgınlığı devam ediyor. 2021 yılının üçüncü çeyreğinden sonra btc fiyatlanmalarında oluşan büyük dalgalanmalar yüzünden biraz sekteye uğrasa da yine de talep görmeye devam ediyor. Henüz yılını doldurmadan coin market sıralamasında top 250 de ki yerini alan Dfi coin, beyaz sayfa adresinde amaçlarının gelecekte Dünya’yı daha iyi bir yer haline getirmek olduğunu yazmışlar.

Dfi coin Resmi Bilgiler ve DefiChain incelemesi

Dfi coin sahipleri resmi beyaz sayfa adreslerinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şunu yazmış:

DeFiChain, blok zincirinin işlevselliğini özellikle merkezi olmayan finansa adayarak, özellikle Satoshi’nin orijinal amacının yerine getirilmesi için yüksek işlem hacmi, azaltılmış hata riski ve akıllı özellik geliştirme sağlar: Amaç, Bitcoin üzerine inşa edilmiş güvenilir bir alternatif finansal hizmet formu oluşturmak .

DeFiChain, merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisi için özel olarak tasarlanmış, Turing’i tamamlamayan özel bir blok zinciridir. DeFi, DLT topluluğunun bu belirli kesimi için tam işlevsellik sağlar ve diğer işlevsellik türlerini basitlik, hızlı çıktı ve güvenlik için feda eder.

DFi coin özellikleri ve Defi Ekosistemine Faydaları

DFI madeni para, DeFiChain ekosisteminde ayrılmaz bir hesap birimi olacaktır. DeFiChain Vakfı, kullanım ömrü boyunca 1.200.000.000 (1,2 milyar) ile sınırlandırılmış DeFi yardımcı programı belirteci DFI’yi yayınlayacak. Sadece 1,2 milyar DFI oluşturulacak. DFi coin 8 ondalık basamağa kadar bölünebilir.

 • DFI, DeFiChain üzerindeki tüm işlemler ve akıllı sözleşmeler için ücret ödemesi için kullanılır.
  • Merkezi olmayan değişim işlemleri için ücret ödemesi
  • Token transferleri için ücret ödemesi
 • DeFi etkinlikleri için ücret ödemesi:
  • DEX ücretleri
  • XCX ücretleri
  • Kredi faiz ödemesi
  • vb.
 • DeFiChain’deki diğer kripto varlıkların ödünç alınması için teminat.
 • DeFiChain için bir stake düğümü çalıştırmak için 1.000.000 DFI gerekir.
 • DCT oluşturmak için 1.000 DFI gereklidir. Bu, DCT’nin imha edilmesi üzerine iade edilebilir.
 • DFI için topluluk bütçesine bir teklif sunmak için 500 DFI gereklidir. Bu iade edilmez.

Ayrıca Dfi coin yöneticileri misyonları konusunda resmi beyaz sayfa adresinde şu açıklamayı yapmış:

DeFiChain Vakfı, belirteçlerin verilmesinden sorumludur ve bağımsız bir kurul tarafından yönetilir. Bu kurul, üyelerine oy veren DeFi masternode’ları tarafından ve ayrıca önemli kararlara ilişkin direktifler verilerek yönetilecektir.

Dfi coin hangi borsalarda Var – Defichain Nasıl Alınır

DefiChain ilk olarak 2020 yılı ikinci çeyrekte coin market de listelenmeye başlamış. Geldiğimiz süreç içerisinde en yüksek alım satım hacminin bulunduğu borsa Kucoin borsası ve yakın hacimler ile hemen arkasında bittrex borsası takip ediyor. Ayrıca Dfi coin almak için Hotbit borsası da en düşük hacim ile üçüncü sırada yer alıyor. Henüz yerli borsalarda listelenmeyen Dfi coin almak için listelendiği borsalara kipto para göndererek trade işlemi yapmak gerekiyor.

Dfi Coin Resmi Adres Bilgileri

Dfi coin resmi web sitesi
Dfi coin market verileri
Dfi chain beyaz sayfa adresi
Dfi coin resmi sosyal medya hesap adresi

Comments (No)

Leave a Reply