Dock coin nedir Resmi Bilgier ve Yorum

Dock coin, Ethereum ağında üretilmiş işletmeler için dijital kimlik oluşturma, yönetme ve sunma konusunda çözüm sağlamak için tasarlanmış Erc-20 tokendir. İhraç edenler, hodl edenler ve doğrulayıcılar arasında teşvikleri uyumlu hale getirir.

Dock token, ethereum alt yapısındaki kendi ağında üç farklı yardımcı program sunar. Bunlar;

  • Dock blok zincirindeki işlemler
  • Doğrulama ve Staking
  • Yönetim

Dock coin yorum ve Dock token geleceği

Dock coin yorum, kısmında öncelikle şunu söylemek gerekir ki Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsasında listelenen dock coin, dijital kimlik konusu üzerine yoğunlaşmış durumda. Aynı kategoride sıralamada yer edinmek isteyen bir sürü token ve bir kaç coin var. Poa konsensüsü kullanan Dock token kendi konsensüsü ile kendini bir adım daha ileriye atacaktır diye düşünüyorum. Bunu 2021 yılında yapacağını söyledi. Çok inişli çıkışlı ve yeri geldiğinde piyasa ya ters hareket edebilen bir token. Piyasa yapıcıları oldukça inatçi ve dirençli.

Dock coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse ununu elemiş , eleğini duvara asmış bir token. Toplam 1 milyar adet arz var. Yaklaşık 700 milyon adet piyasada dolaşırken 150 milyon adet Dock birliği için tutuluyor. Kalan 150 milyon adet ise küçük küçük bölümler için ayrılmış. Dock token geleceği konusunda en büyük beklentim ise 2021 yılının üçüncü çeyreğinde Dock uygulaması çıkaracaklarını yol haritalarında açıkladılar. Dördüncü çeyrek de ise uygulamanın bir üst versiyonunu yayınlayacaklarını açıkladılar. Yol haritasına pek uymasa da uyarsa merdivenleri tırmanmaya başlayabilir. En net güncel bilgiler için en aşağıda link adreslerine bakın.

Dock coin resmi bilgiler ve inceleme

Dock coin kendi resmi web adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmışlar:

Dock, Substrate üzerine kuruludur ve blok üretimi ile kesinliği birbirinden ayırıp farklı yöntemlerle elde ettiği için bir hibrit olan Substrate tarafından sunulan konsensüs mekanizmasını kullanır. Bireysel bloklar yerine zincirleri sonlandırır ve kanıtlanabilir kesinlik sunar.

Ağ şu anda bir Yetki Kanıtı (PoA) konsensüsünü kullanıyor ancak Hisse Kanıtı’na (2021 sırasında) geçiş yaptığından farklı bir yönetişim mekanizması kullanılacak. Hem PoA hem de PoS yönetişimi, bir ana ağa geçmeden önce bir test ağında başlatılacaktır. Dock geliştirme ekibi, test ağı ve ana ağ arasındaki protokol değişikliklerini en aza indirmeyi hedeflemektedir, tek önemli fark, iki ağ arasındaki araçların geliştirilmesidir.

Dock token resmi sayfasında kendi teknik bilgileri hakkında şunları yazmış:

  • Toplam arz – 1 milyar adet
  • Dolaşım kaynağı – 600 milyon adet
  • İlişkilendirme kontrolleri – 500 milyon adet
  • Token taşıma teşvikleri – 50 milyon adet
  • Birliğin emisyon ödüllerine olan bağlılığı – 150 milyon adet
  • PoA aşaması için tahmini sürüm – 2 milyon adet
  • PoS aşaması için tahmini sürüm – 198 milyon adet

Dock Coin hangi borsalarda  var Dock Nasıl Alınır

Hali hazırda Dünya’nın en büyük hacimli borsasında listelenmeyi başarmış olan Dock , en yüksek işlem hacmini Binance borsasında gerçekleştiriyor. Ardından ikinci en yüksek hacimin olduğu borsa ise Huobi Global borsasıdır. Aynı zamanda dock token üçüncü hacim sıralaması ile Gate.io borsasından da satın alınabilir.

Dock coin henüz yerli borsalarda listelenmedi. Dock jetonları edinmek için öncelikle yerli borsalardan kripto para alıp ardından Dock token listeleyen borsalara gönderip yapıp ardından trade işlemi ile sahip olunabilir.

Dock coin resmi kaynak adresleri

Dock resmi web site adresi
Dock coin market verileri
Dock token beyaz sayfa adresi
Dock ağı resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply