Erg coin nedir Resim bilgiler ve Yorum

Erg coin, kökten yeni DeFi işlevselliği ile verimli ve güvenli bir finansal sözleşmeler platformu olmak için oluşturulmuş devrim niteliğinde UTXO tabanlı bir blok zinciri protokolüdür. On yıllık blok zinciri teorisi ve geliştirmesinin attığı kaya gibi sağlam temeller üzerine gelişmiş şifreleme özellikleri ve radikal bir şekilde yeni DeFi işlevselliği oluşturan kripto para birimi.

Ergo kuruluşunun para birimi olan Erg coin, kriptografi, fikir birliği modelleri ve dijital para birimlerine ilişkin en iyi akademik araştırmalarla denenmiş ve test edilmiş ilkeleri tamamlayan, on yıllık blok zinciri geliştirmesinden yararlanır. Yerel olarak yeni ve güçlü şifreler sunan ekip, Nxt, Scorex ve Waves dahil olmak üzere kripto para birimleri ve blok zinciri çerçeveleri ile temel geliştirme konusunda sağlam bir geçmişe sahiptir ve yalın yaklaşımı ile, yeni özelliklere ve gereksinimlere hızla öncelik verebilecekleri anlamına gelir.

Erg coin yorum ve Ergo geleceği

Erg coin yorum, kısmında öncelikle kendi Mainnetini başarıyla tamamlamış ve token olmaktan kurtulup coin olmayı başarmış, sistemi düzgün çalışan, madenciliği ekran kartları ile yapılan bir coin hakkında konuşacağız. Zaten bir çok kilometre taşını geride bırakmış. Sadece çekirdek ekibi bile say say bitmez. Ancak Rusya da kripto paralara olan ilgi artarsa ünlü olacak ilk para Erg coin olacaktır diye düşünüyorum. Bir çok yönü ile Bitcoin e benzer olması da dikkat çeken ayrıntılardan. Yalnız unutmamak gerekir ki kripto paralarda her şey kod, güvenlik, altyapı değildir. Piyasa yapıcılara ve destekleyicilere de ihtiyaç vardır.

Erg coin geleceği, hakkında öncelikle madenciliği 8 yıl boyunca devam edecek olması şimdilik yatırımcısını biraz geri çekiyor. Toplam 100 milyon adet olacak ancak bunun 93 milyonu ekran kartları ile madencilik yapılarak elde edilecek. Madencilik ödülleri gittikçe azalacağı için gelecekte daha iyi yükselişler sergilemesi çok muhtemel. Uzun vade yatırımcılar için tercih olması gayet doğal ancak kısa vade için açıkçası gelecek görmek zor çünkü 2021 yılı içinde yol haritalarına pek uymadılar. Herhangi bir güncelleme veya gelişmeyi bitirdikten sonra paylaşıyorlar. Bu da haberi önceden alma imkanlarını kısıtlıyor. Ekip ve geliştiriciler arkasında durduğu sürece geleceği aydınlık olan bir madeni para birimi.

Erg coin resmi bilgiler ve inceleme

Ergo çıkarmış olduğu erg coin ile vizyon hedefini resmi beyaz sayfa adresinde şu açıklama ile belirtmiş:

Ergo platform geliştirme, birkaç yıl süren araştırma ve çalışmaların ardından 2017’de başladı. Kripto para birimleri etrafındaki büyük yutturmacaya rağmen, teknolojinin kendisi başlangıç ​​aşamasına yakın bir yerde kaldı. Blockchain 3.0 ve üzeri için, çoğunlukla kripto para birimlerinin ana avantajına karşı ademi merkeziyetçilik benimsendi ve ekipler basitçe ademi merkeziyetçiliğe söz verdiler. Gelecekte bir noktada ulaşılacaktır.

Ayrıca Erg coin yöneticileri resmi web site adreslerinde sistemin nasıl çalıştığı konusunu şu açıklama ile belirtmiş:

Sigma protokolleri, Ergo’nun akıllı sözleşmelerinin temelidir. Aksi takdirde imkansız veya riskli ve pahalı olabilecek görevleri uygulamamızı sağlayan bir sınıf verimli sıfır bilgi protokollerine izin verirler.

Genişletilmiş hafif düğüm desteği, Ergo’yu son kullanıcılar için kolay hale getirir ve cep telefonları gibi yaygın cihazlarda güvenilir bir şekilde sözleşmeler yürütmesine olanak tanır. Ergo, uzun vadede faydalı olmak için kesinlikle uzun vadeli bir hayatta kalma yaklaşımını takip ediyor – gelecekte güvenlik sorunlarına yol açmayacak geniş çapta araştırılmış çözümler kullanıyor ve aynı zamanda yeni bir ekonomik sistemle zaman içinde performans düşüşünü önlüyor.

Not: Erg emisyonu sadece sekiz yıl içinde bitecek ve bundan sonra madenciler yalnızca ücretlerden Erg alacaktır.

Erg coin teknik bilgiler

isim: ERG
tür: Coin
Kurucu: Alexander Chepurnoy
Ana ağ geçiş tarihi: Temmuz 2020
Üretim: Pow
Tarz: Madencilik
Maksimum arz: 97.7 milyon
Madencilik ile elde edilecek miktar: 93,409,132
Hazine miktar: 4.330.791.5
Toplam arz: 35.5 milyon (07-2021)

Erg coin madenciliği nasıl yapılır

En az 4 Gb belleğe sahip yapılandırılmış bir Ergo düğümüne ve GPU’ya ihtiyacınız vardır (maksimum verimlilik için 8 Gb önerilir). Düğümle birlikte madenciyi yapılandırmak için bu kılavuzu kullanın . Bir Ergo düğümünde birçok GPU’yu birlikte kullanabileceğinizi unutmayın. Burada listelenen madencilik havuzlarına bakın . Daha küçük havuzlardan birini seçin.

Erg coin hangi borsalarda – Erg nasıl alınır

Hali hazırda global borsalarda dahi listelenmiş olan Erg coin en yüksek alım satım hacmi ile ilk sırada Gate.io borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Probit borsasından da alıms satımı yapılabilir. Aynı zamanda Coinex, Bitmart ve Hotbit borsası aracılığı ile de Erg coin sahibi olunabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi. Öncelikle yerli borsalardan kripto para satın alarak , erg listelenen borsalara transfer etmek gereklidir.

Erg coin resmi kaynak adresleri

Erg coin resmi site
Erg coin market verileri
Erg coin beyaz sayfa adresi
Erg coin sosyal medya hesabı
Erg coin geliştirici hesabı

Comments (No)

Leave a Reply