Ern coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Ern coin, sanatçılar tarafından oluşturulan ve önemli kişiler tarafından onaylanan sınırlı sayıda kimliği doğrulanmış NFT’ler ve ticari kartlar üreten topluluk odaklı bir platformu yöneten Ethernity Chain kuruluşunun kripto para birimidir.

Ern coin projesi ile Ethereum ağı üzerine kurulu, en büyük A-NFT kütüphanesini kurmayı, yaratıcılarını ödüllendirmeyi ve hayırsever amaçlar için sonsuza kadar para toplamayı hedefliyor. NFT koleksiyoncularından ve toplumun en savunmasız üyelerinden bazılarıyla çalışan hayır kurumlarına kadar herkesin faydalandığı bir kazan-kazan durumu sunmayı amaçlıyor.

Ern coin yorum ve Ern coin geleceği

Ern coin yorum, kısmında öncelikle Dünyanın en büyük borsasında listelenmeyi başarmış Ethereum alt yapısı ile piyasaya sürülmüş, Nft kategorisinde yer alan ve sanatçıları blockchain platformuna entegre eden bir token hakkında konuşacağız. Bizim ülkemizde her ne kadar popüler olmasa da Nft çılgınlığı Amerika’da çok ses getirdi. Sanatçılar yaptıkları resimleri, çektikleri bir fotoğrafı vs… kısaca her şeyi blockchain ağına kayıt ederek bunu bunu güvenli bir şekilde hem saklayabiliyor hem satabiliyor hem de değerlendirebiliyor. Ern coin de burada kendine bu misyonu edinmiş, nadir diyebileceğimiz her sanat eseri veya konusu için kullanıcı ve yatırımcı ve alıcıyı tek bir noktada buluşturmayı hedeflemiş. Ve bu hedef ile birlikte Stake ederek faiz imkanı da sunmuş. Nft çılgınlığı nereye kadar gider kestirmek zor çünkü yeni bir kavram. Bir rüzgar gibi esip geçebilir ya da küresel ısınma gibi karşı koyulamayacak yeni bir alan açabilir.

Ern coin geleceği, hakkında öncelikle resmi kaynak adreslerinde açıklanmış bir beyaz sayfa adresleri ya da yol haritaları yok. Hali hazırda hangi yaraya merhem olmak istediklerini zaten paylaşmışlar ve resmi siteleri ve sosyal mecraları aracılığı ile aktifler. Resmi adreslerinde Efsanevi, Nadir, Ortak gibi kategorilerde blok zincirine kayıt edilmiş kartları satışa sunuyorlar. Tamamen arz ve talep ile doğru orantılı bir gelecek vaat ediyor. Ayrıca sanatçılara olan olumlu bakış açıları ve hayırseverlik vurguları da dikkat çekiyor. Bir diğer yandan henüz arzın büyük kısmı dolaşıma açılmamış ancak ern yatırımcısı ne kadar çok stake yaparsa o kadar çok token yakacaklarını söylemişler. Detaylı bilgi için ern coin nasıl çalışır kısmına bakabilirsiniz.

Ern coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ethernity Chain ağının ödeme birimi olarak oluşturulan Erc coin kendi resmi sitesinde hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

Eşsiz DEFI uygulamaları, ERN token sahiplerinin nadir A-NFT’leri, Stake, Farm’ı toplamasına ve Ethernity Chain ekosistemini değiştirecek tekliflere oy vermesine olanak tanır. Müzayede satışları veya çiftçilik ERN’leri ile özel NFT’ler alabilir ve koleksiyonları kullanmak için kullanabileceğiniz ödülleri biriktirebilirsiniz. Satış gelirlerinin bir kısmı yardım ortaklarımıza gidiyor.

Hayırseverlik projeleriyle öne çıkmayı hedefleyen Ern coin kullanıcılarını bildirmek amacıyla resmi kaynak adresinde şu açıklamayı yapmış:

Kar amacı gütmeyen modelimiz, hizmetlerimizi genellikle kar amacı gütmeyen alanda yapılanların çok ötesine genişletmemizi ve dolayısıyla ortaklarımız için toplanan toplam fonları artırmamızı sağlar. 100$’a bir sanat eseri satın aldığınızda, %90’a kadar (90$) hayır kurumlarına bağışlanabilir, ortalama %5’i (5$) pazar ücretleri/gaz ücretlerine gider ve Ethernity kalan %5’i (5$) netleştirir.

Ern coin platformu nasıl çalışır

  1. Bir sanatçı dijital bir sanat eseri üretir.
  2. Resmin kimliği bir simgeyle doğrulanır.
  3. Sanat eserinin sınırlı sürümleri, müzayedeler ve satışlar yoluyla elde edilebilir.
  4. Açık artırmaların ve alıcıların kazananları, aNFT’lerini talep edin.
  5. Her aNFT işleminin bir kısmı hayır kurumlarına ve ERN sahiplerine gider.
  6. aNFT sahipleri koleksiyonlarını açık artırma veya satış için hazırlayabilir.

Ern jeton nasıl çalışır

  1. Kullanıcılar ERN satın alır
  2. Kullanıcılar ERN ile bir NFT satın alır.
  3. Ethernity’nin ERN’deki karının %75’i, Stake/Ödüller kovasına sonsuza kadar yakıt ikmali yapmak için kilitlenecek.
  4. Kullanıcı LP’den ERN’ye ödüller alır.

Ern coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Ethernity Chain
Belirteç: Ern
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok
Piyasaya çıkış tarihi: Mart 2021
Kurucu: Nick Rose Ntertsas
Bölge: Cayman Adaları
Stake: Var
Kategori: NFT
Toplam arz: 30 milyon
Maksimum arz: 30 milyon
Dolaşımdaki Arz: Henüz tamamlanmamış

Ern coin kurucusu kimdir, Global Wildlife Conservation’da baş dijital görevli olarak görev yapmaktadır. Bundan önce Yunanistan’da çeşitli konaklama projeleri ve 10X Capital kripto para birimi fonu kurdu.

Ern coin hangi borsalarda – Nasıl alınır

Henüz yeni bir proje olmasına rağmen Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış Ern coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında yer alıyor. Aynı zamanda en yüksek ikinci hacim ile Gate.io borsasından alınabilir. Ayrıca 1inch ve Hoo borsaları aracılığı ile Ern coin sahibi olunabilir. Ethereum ile satın almak için Uniswap kanalı tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance aracılığı ile alınabilir.

Ern coin resmi kaynak adresleri

Ern coin resmi web site
Ern coin market verileri
Ern coin beyaz sayfa adresi (yok)
Ern coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply