Fdz coin nedir Friendz inceleme

Fdz coin, insanların uygulamada önerilen etkinliklere katılabilecekleri, resimler oluşturup gönderebilecekleri ve karşılığında jetonlar alabilecekleri 200 binin üzerinde ödüle dayalı bir Friendz topluluğunun ödeme birimidir. Friendz, küresel ölçeklendirmeye hazır 1 milyon € geliri olan çalışan bir üründür.

Friendz, şirketlere reklam mesajlarını en verimli pazarlama kanalı olan ağızdan ağza iletişim yoluyla iletmelerini öneren yeni bir dijital pazarlama hizmetidir. Friendz app sayesinde fdz coin kendine pazar hacmi buldu.

Fdz coin inceleme ve resmi bilgiler

2020 yılında temelleri atılan Fdz, toplam 1 milyar 130 milyon adet arza sahip. Maksimum arzı belli değil. 1 yıl gibi bir süreçte toplam arzlarının yarısından çoğunu halka arz etmeyi başardılar. Malesef white paper adresleri şuan çalışmıyor büyük bir eksiklik. Friendz in jetonu olarak kullanılan Fdz coin resmi sitesinde kendilerinden şöyle bahsetmiş;

2015 yılında İtalyan bir start-up olarak başladık ve gerçek kişilerin Markalar için iletişim ve pazarlama kampanyalarının yaratıcısı olmasını sağlayan mobil uygulamamız Friendz sayesinde sektöre yeni bir soluk getirdik.

FDZ coin misyon olarak şunları söylemiş.

Müşterilerin ve çalışanların Şirketlerin yaşamında aktif bir rol oynaması gerektiğine ve teknolojinin insanları güçlendirmek için etkili bir araç olduğuna inandığımız için, bugün misyonumuz bireyleri alakalı kılan dijital topluluklar tasarlamaktır.

Fdz coin hangi borsalarda var nereden alınır

Bir çok borsa da yer almayı başarmış olan fdz bir yıl gibi bir sürede güzel ilerleme sağladı. En çok hacmi hitbtc borsası ve mercatox borsasında bulunuyor. Aynı zamanda dragonex den de ticareti yapılabilir.

Fdz coin yorum ve geleceği

Ani iniş çıkışları olan bir token. Henüz mainnetini yapmadı coin vasfına ulaşamadı. Arkadaşlık uygulaması olan Friendz app , bir sabah ansızın meşhur olabilir , ansızın fişleri de çekilebilir. Kullanıcı ara yüzü güzel. Ancak ana teması insan olan bir token sosyal medyada daha görünür ve daha aktif olmalı diye düşünüyorum.  Bir çok resmi kaynağına ulaşılıyor ancak white paper adresi artık geçersiz. Bunu da dikkate almak gerekir. Diğer yandan sağlam bir haber ile büyük bir yolculuğa başlayabilir. Bu potansiyeli barındırıyor.

Friendz Coin Resmi Adresleri

Fdz coin resmi sayfa
Fdz coin market verileri
Fdz coin beyaz sayfa adresi

Friendz app nin bir ödeme aracı olan fdz coin hakkında daha fazla bilgiye sahip iseniz veya güncel olarak fdz coin nedir sorusunu cevaplamak istiyorsanız yorum bırakmanız yeterli. Anında güncelleyelim.

Comments (No)

Leave a Reply