Fesschain nedir Fess coin resmi bilgiler

Fesschain, blockchain ağında ethereum tabanlı bir platformdur. Yapay Zekanın çok yönlülüğünü mevcut teknoloji geliştirme alanına entegre ederek özenle tasarlanmıştır. Fess coin blok zincirinin mimarisi, benzersiz yapısıyla bir dizi hizmete güç vermeyi amaçlamaktadır.

Kısaca FESS, , Elektronik işlemlerde ve yerleşimlerde devrim yaratmayı amaçlayan merkezi olmayan bir platform. Bir çok kripto para borsasında işlem gören FESSchain, yalnızca blok zincirin gerçek potansiyelinden yararlanmanın bir yolunu önermekle kalmaz, aynı zamanda onu her ölçekte uygulamaya uygun hale getirmek için en iyi adımları atar.

Fess coinin kendi sitesinde belirtilen yol haritasına baktım ancak yol haritası bulunmasına rağmen ne kadar ilerleyebildi ulaşılabilecek bir kaynak henüz paylaşılmadı.

FESS coin özellikleri ve FESSchain hakkında bilgi

 • DApp’ler için üst düzey bir koruma katmanı için çok katmanlı teknik mimari ve Hisse Kanıtı (PoS).
 • Bir Fess ana zinciri, kendisini bitcoin blok zincirinden ve/veya zaman damgasından doğrulayarak yalnızca ilgili verileri kaydeder. çekirdeğin gücünü parçalara böler.
 • Artan veri ve uygulanacak düğümler ile FESS ana zincirinin TPS’si düşmek yerine yukarı doğru gider.
 • Veri gizliliğini güçlü bir şekilde destekliyoruz ve blok zinciri teknolojisinin yardımıyla FESSChain sözünü güvenle tutuyor.
 • Tüm iş alanları ve kullanım durumları için alakalı kalacak şekilde tasarlanmıştır. Teknoloji çerçevesinin çok yönlülüğü, fess blok zincirini mükemmel bir iş çözümü olarak açıkça ortaya koyuyor.
 • FESSChain, doğası gereği dağıtılmış ve işlevsellik açısından merkezi olmayan bir ekosistem üzerinde çalışıyor.

FESS coin kullanım alanları

 • Ekosistem içindeki FESS Zinciri hizmetleri ve ürünleri için ödeme yapın
 • · FESS’i ödeme yöntemi olarak kabul eden satıcılara hizmet ve ürünler için ödeme yapılabilir
 • · Staking, hizmet paketleri, işlem ücreti, Bithind’de listeleme ücreti için ödeme yapılabilir
 • – Küresel kripto para birimi değişimi.
 • · FESSChain’de akıllı sözleşmeler oluşturmak için işlem ve gaz ücretlerini ödemek için kullanılabilir.

Fess coin hangi borsalarda var

Coinmarketcap verilerine göre FESS coin, Digifinex, Vindax, Latoken, Exmarkets, ve Bw.com borsalarında işlem görmektedir. En yüksek hacim digifinex borsasında gözüküyor.

Tarihe not bırakmak adına FESSChain 3 Haziran 2021 tarihinde 0.0010 usd den işlem görmektedir.

Fesschain Resmi sitesi

Fesscoin resmi beyaz sayfa adresi

Fesschain coin market verileri

Bu yazıda ki tüm bilgiler yukarıda yazılan adreslerdeki bilgiler çeviri yapılarak sizlere sunulmuştur. Her hangi bir tavsiye içermez.

FESS coin nedir ve Fesschain nedir sorusunun cevabı adına daha fazla bilgiye sahip iseniz , yeni güncelleme gelmiş ise , bunu bize yorum veya mail olarak iletirseniz. Konularımız sürekli güncel kalır.

Comments (No)

Leave a Reply