Front coin nedir Resmi Bilgi ve Yorum

Front coin, defi kategorisinde varlık takasları likidite madenciliği borç alma ve borç verme gibi işlevleri diğer platformlardan bağımsız olarak yerine getirebilen Frontier kuruluşunun yerel kripto para birimidir.

Frontier platformunun Ethereum alt yapısında oluşturduğu Front coin, merkezi olmayan finans kategorisinde ki tüm işlevleri kendi platformu ile gerçekleştirme amacıyla yola çıkarak oluşturduğu uygulamalar ile kullanıcıları protokol izleme ve yönetimine, stake etme, en iyi oranlı varlık takası, likidite sağlama, CDP oluşturma ve izleme konularında ayrıcalıklar tanıyor.

Front coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Frontier
Kripto para birimi: Front
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Certik, SlowMist
Kuruluş tarihi: Nisan 2019
Kurucu Ceo: Ravindra Kumar
Konum: Hindistan
Madencilik: Yok
Madencilik alternatifi: Stake
Toplam arz: 100 milyon
Maksimum arz: 100 milyon
Dolaşan tedarik: 45 milyon+

Kurucu Ceo: Ravindra Kumar, akıllı bir sözleşme geliştiricisi, Android geliştiricisi ve çok dilli bilgi işlem uzmanı. Temel kod tabanı, kriptografisi ve form doğrulaması hakkında zengin teknik bilgiye sahip, Ethereum geliştirmenin ilk uygulayıcılarından biridir. 50’den fazla mobil uygulamada çalıştı.

Front coin yorum

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor ki Defi sektörü gerçek anlamda bolluk ve bereket içinde yüzüyor. Geldiğimiz süreçte henüz Türkiye’de meşhur olmasa da özellikle Amerika’da Defi sektörü halen talep görüyor. Ancak bu sonsuza dek göreceği anlamına gelmiyor. Örnek vermek gerekirse Front coin satın aldınız ve fiyatı da düştü ve sizde acil paraya sıkıştınız. Bu durumda elinizdeki kripto parayı satmadan sistemden nakit talep edebiliyorsunuz. Elinizdeki miktar aynı kalıyor faiz getirileri yine devam ediyor ancak karşılığında sizin elinizdeki para kilitleniyor. Ne zaman aldığınız borcu geri getirirseniz kilit kaldırılıyor.

Uzun vade yatırım yapmak isteyen insanlar Defi sektörüne bu yüzden öncelik veriyor ancak Front coin yorum kısmında genel olarak konuşmak dışında rakiplerine ve alternatiflerine oranla daha yüksek faiz oranları ve likidite madenciliği teşvikleri verdiğini söylemek doğru alacaktır. Diğer yandan henüz güvenlik sertifikası yeni bir konu olmasına rağmen hem Slowmist hem de Certik den yüksek düzeyde güvenlidir sertifikası almışlar. Yine de Definin yeni bir sektör olduğunu ve sonunun nereye varacağını kestirmenin güç olduğunu ve sistemlerde açıklar oluşabildiğini siz değerli araştırmacılara bildirmek gerekiyor.

Front coin geleceği

Hali hazırda Dünyanın en yüksek hacimli Binance borsasında kendine listelenme fırsatı bulan Front coin geleceği için kullanıcılarına likidite madenciliği ve stake konularında oldukça cüretkar davranarak faiz oranlarını yüksek tutarak yatırımcılardan talep almayı başardı. Ayrıca Front coin geleceği için paylaştığı yol haritasında 2020 yılından bu yana bir çok kilometre taşını aştı ve 2021-2022 yılı için belirlediği yol haritasında Merkezi olmayan anahtar yönetimi, sadece paydaşların yönetebileceği Sınır zincir yönetimi konusunda geliştirmeler uygulayacaklarını açıkladılar.

Ayrıca Ana ağa geçiş yaparak coin olmak istediklerini açıklayan Frontier kuruluşu bu açıklamayı ikinci çeyrekte yapmasına rağmen henüz gerçekleştirmedi. Bu büyük ve olumlu bir gelişmedir ancak zordur. Gelecekte Front Chain olarak kariyerlerine devam edecekler mi bunu zaman gösterecektir.

Front Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Front coin resmi web sitesi aracılığı ile hangi yaraya merhem olmak istedikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

Frontier özünde bir toplayıcıdır. Birleşik Compound, Maker, Synthetix, Aave, InstaDApp, Uniswap, bZx, Balancer ve Curve izleme ve yönetimini etkinleştirerek parçalanma sorununu düzeltiyoruz. Ekosisteme daha fazla protokol eklendikçe Frontier destek sağlar.

Frontier kuruluşunun kripto para belirteci olarak çıkardığı Front coin ile geçmişten günümüze neler yaptıkları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Bugüne kadar Trust Wallet, Coinbase Wallet, MetaMask, imToken ve Fortmatic ile entegrasyonlar ekledik. Daha fazlası gelecek. Kullanıcılarımızın DeFi’ye katılmak için varlıklarını Frontier’e aktarmaları asla gerekmez. Onlara DeFi’nin sunduğu en iyiyi verirken onları bulundukları yere gönderiyoruz.

Front coin ne işe yarar

FRONT coin, Frontier’in, özellikle yüksek maliyetler nedeniyle katılamayan küçük cüzdan oyuncuları için DeFi’ye girişi teşvik etmek için tasarlanmış gelecekteki yerel zincir belirtecidir. FRONT’un en yüksek etki değeri yakalama yardımcı programları, merkezi olmayan anahtar yönetimi Frontier Chain, $gFRONT yerel aracılığıyla yönetişim, deflasyon mekanizmaları, NFT edinme ve oluşturma ve indirimli jeton gönderimleri ve değişimlerini güvence altına almak için stake olacak şekilde oluşturulmuştur.

Front coin hangi borsalarda Nasıl alınır

Yerel ve küresel çapta bir çok borsada listelenmeyi başarmış olan Front coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Huobi Global borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Kucoin, Gate.io ve Ftx borsalarında da alım satımı yapılmaktadır. Ethereum ile Front token almak için Uniswap kullanılabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance aracılığı ile satın alınabilir.

Front coin resmi kaynak adresleri

Front coin resmi web sitesi
Front coin market verileri
Front coin beyaz sayfa adresi
Front coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply