FTI coin nedir Fanstime rehberi

FTI coin, ceosu Eric Jiang olan ethereum tabanıyla çalışan FansTime ekosisteminde resmi şifreli bir dijital para birimidir. FTI, ekosistemde ve ekosistemin omurga ekonomik sisteminde gerçekleştirilen herhangi bir işlemin resmi simgesidir.

FTI coin 2020 yılında adını duyurdu. Bir çok borsada hali hazırda işlem gören Fti, toplamda 10 milyar adet token arzına sahip. Henüz tamamı piyasaya dağıtılmamış. Çıkışından sonraki dönem itibari ile bir yılda toplam arzın yüzde otuzluk kısmı dolaşımda bulunuyor. Çin menşeili token olan Fti zaman zaman ani çıkışlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Fanstime (FTI) Resmi Bilgileri

Fanstime resmi hesabında FTI coin hakkında şunları yazmış;

FansTime, “insan” değerinin farkına varmanın, insan uygarlığının gelişimini yönlendiren önemli bir güç olduğuna inanıyor. Açıklık, özgürlük ve girişimciliğin temel değerleri. Daha iyi bir dünyanın öncülü, herkesin potansiyelinin mevcut olmasıdır.

FansTime vizyonu , “insanların” yeteneklerinin ve potansiyelinin takdir edileceğini ve bireysel IP’nin kişiselleştirilmiş bir şekilde geliştirileceğini umuyor. Özerk ve iyi huylu bir ekosistemde sürdürülebilir bir şekilde gelişebilir, yinelenebilir ve yükseltilebilir.

FansTime, herkesin hayran olduğu yeni bir tür merkezi olmayan topluluk oluşturmaya kendini adamıştır. Bireysel IP’nin değerini dağıtın, benimseyin, geliştirin ve geri verin.

FTI coin ekosistemi nedir

  • Bireysel IP Değer Sistemi
    FansTime Chain ana zincirinde üretilen TOKEN olan FTI, fiyatlandırma, finansman, türev geliştirme ve varlıklaştırmayı çözmek için Bireysel IP’yi fiyatlandırmanın tek nesnesi olacaktır.
  • Bireysel IP İçin Uluslararası Kitle Fonlaması Platformu
    FansTime, terminal tüketim senaryolarını Ekosisteme sürekli olarak bağlamanın yanı sıra FTI sahipleri için uluslararası bir kitle fonlaması platformu da sağlayacak.
  • Bireysel IP Küresel Üyelik Ödül Sistemi
    Dağıtılmış veri depolama, asimetrik şifreleme, eşler arası ağ oluşturma ve diğer Blockchain ile ilgili teknolojilere dayalı olarak, küresel bir üyelik ödül sistemi gerçekleştirilebilir.

FTI coin hangi borsalarda var Fti Nasıl alınır

FTI coin son zamanlarda hacminin en yüksek olduğu borsa huobi global borsasıdır. Aynı zamanda gate.io borsası ve bilaxy borsasında da listelenmektedir.

Fti coin yorum

Çin’de merkez bankası hükümet ile kripto paralar konusunda sürekli ayrılıklar yaşaması dolayısı ile hallaç pamuğu gibi , bir sağa bir sola sallanan henüz coin olamamış tokenlardan birisi. Çin devleti bir rahat vermedi bu emtia birimlerine ki hangisinin destekçisi var hangisi ponzi ayırt etmek zor oluyor. Daha çıkmasından bir yıl sonra global borsada listelenmeyi başarmış. Resmi kaynak siteleri açık. Yalnız konusu bu kadar çok insan olan bir coin için çok az sosyaller. Sosyal medya da henüz çok aktif değil.

Fanstime Resmi Link Hesapları

FTI coin resmi sayfa
FTI coin market verileri
FTI coin beyaz sayfa adresi

Sizlerde Fti coin nedir hakkında daha doğru veya güncel bilgiye sahip iseniz , yorum olarak paylaşabilirsiniz. Anında güncellenir.

Comments (No)

Leave a Reply