FYDcoin nedir FYD coin incelemesi

FYD coin, kripto para birimlerine dahil olmak isteyen daha az teknik serbest çalışanlar için üretilmiş bir giriş seviye kripto para birimidir. Kendi başlarına harekete geçmeye hazır geliştiricilerin ve tasarımcıların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış, topluluk odaklı, blok zinciri tabanlı bir serbest platformdur.

FYDcoin, kripto para birimlerine dahil olmak isteyen daha az teknik serbest çalışanlar için bir giriş kripto para birimidir. FYD platformunun (FYD dApp) varsayılan para birimi olmasının yanı sıra, madeni para, merkezi olmayan bir değer deposu ve pasif gelir yaratma aracı olarak ikiye katlanır. FYDcoin, staking yoluyla veya bir masternode olarak ilgi yaratmak için tutulabilir. Transfer ücretleri neredeyse yok denecek kadar azdır.

FYD Blok zincirinin mevcut öncelikleri arasında ağ istikrarı, görünürlük, likidite ve topluluk katılımı üzerinde çalışmak yer alıyor. Daha uzun vadeli hedefler, artan pazarlama çabalarını, masaüstü cüzdanı, mobil cüzdanı ve kripto-fiat ödeme ağ geçidi üzerinde çalışıyor.

Fyd coin Yorum inceleme ve borsa verileri

Fydcoin hangi borsalarda var diyorsanız hali hazırda üç farklı borsa da listelenmektedir. Bunlar, crex24, graviex ve exmarkets borsasıdır. Toplam arzı 570 milyon adet bunun %90 lık kısmı piyasalarda halk tarafından alınıp satılabilir. Maksimum arz olarak 650 milyon adet gözüküyor. Yani Fyd coin 80 milyon adet Fyd yi elinde tutmayı hedeflemiş.

Cüzdanı aktif olarak çalışıyor versiyon güncellemesini yapmışlar. Resmi sayfasında yol haritasına dair bir şeyler bulamadım.

Fyd coin geleceği ve resmi bilgiler

Bu kaynakta yazılanlar coin sahiplerinin resmi sitesi , medium bilgileri incelenerek hazırlanmıştır. Fyd coin resmi sitesinde kendi amaçları için şöyle bahsetmiş;

FYD Platformu, küresel teknoloji, tasarım ve pazarlama alanındaki herkes için mükemmel bir yer olarak lanse ediyor; web geliştiricilerinden mobil uygulama ve DApp geliştiricilerine, grafik tasarımcılarına, yazılım mühendislerine, UX tasarımcılarına, video editörlerine, SEO uzmanlarına, içerik yaratıcılarına ve dijital pazarlamacılara kadar.

FYD, sektördeki darboğazları ortadan kaldırarak, merkezi bir gig ekonomisinde işin yapılma şeklini değiştiriyor. Özel eşler arası platform, serbest çalışanların üçüncü şahısların müdahalesi olmadan kendi oranlarını belirlemelerini sağlar ve böylece kazanç potansiyellerini en üst düzeye çıkarır.

Fyd Coin Resmi Kaynak Adresleri

Fydcoin resmi site

Fyd coin market verileri

Fydcoin basın bülteni

Comments (No)

Leave a Reply