Ghst coin nedir Yorum ve Geleceği

Ghst coin, defi ve nft kategorilerinde oluşturduğu çözümleri tek bir oyuna entegre ederek halka sunan Aavegotchi kuruluşunun Aave coin platformunda oluşturduğu oyunun yerel kripto para birimidir.

Aavegotchi oyunun yerel ödeme aracı olarak oluşturulan Ghst coin, Singapur merkezli Pixelcraft stüdyoları tarafından geliştirilen ve oyuncuların Nft avatarlarını stake etmesine ve etkileşime geçmesine olanak tanıyan kripto koleksiyon oyunudur. Aynı zamanda çeşitli faiz ve madencilik imkanları sunar.

Ghst coin yorum

Öncelikle Aave coin platformunun bir parçası olarak piyasaya sürülen ve minecraft benzeri bir oyuna benzeyen, içinde piksel piksel bölümleri bulunan bir oyunun yerel kripto para birimi olarak ghst coin işlevini yerine getiriyor. Kısaca anlatmak gerekirse stake, yani satın alınan ghst miktarını cüzdana kilitleyerek oyun içinde bir karakter oluşturabiliyorsunuz. Ve hiç bir şey yapmasanız bile stake ederek faiz kazanabiliyorsunuz. Eğer oyunu oynar iseniz faiz oranlarınız daha yüksek oluyor oynamaz iseniz aylık ve yıllık oranlarda stake edilen miktara göre ghst coin kazanma imkanı sunuyor.

Diğer yandan son olarak Nft kategorisinde de hizmet vermek amacıyla ghst coin oyun içinde yakalanan benzersiz bir anı kaydederek kendi platformunda satışa sunarak karşılığında ghst coin kazanma imkanı sunuyor. Oyunun merkezi Singapur ve oyun daha çok yeni nesile hitap ediyor. Bir oyun ile bir kripto para ne kadar birleşebilir ise o kadar iyi birleştirmişler ancak rakipleri de oldukça fazla bunu da belirtmek gerekiyor.

Ghst coin geleceği

Hali hazırda bir sürü kilometre taşını zaten aştığını, bir oyun için oluşturulmuş olan kripto para olmasına rağmen Dünyanın en büyük borsasında ve bir çok yerel borsada listelenmeyi başardığını bildirmek gerekiyor. Ghst coin geleceği için paylaştığı yol haritasında 17 Temmuz 2021’de Pixelcraft, DinoSwap’ın başlatıldığını ve GHST-ETH Likidite Ödüllerinin artık yayında olduğunu duyurdu. Ayrıca Pixelcraft, ilk Teklifle Kazanç Açık Artırmaların 15 Temmuz 2021 günü saat 22.00’de (SGT) başlayacağını duyurdu. Böylelikle Nft kategorisinde adından daha çok bahsettirecektir.

Diğer yandan Ghst coin geleceği, için resmi web sitesi aracılığı ile paylaştığı yol haritasında oyuna sürekli olarak yeni oyuncuların eklendiğini kullanıcıların ve yatırımcıların bunu kolaylıkla fark edeceğini ve 2021-2022 sezonunda ekosistemi sürekli büyüterek geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek istediklerini açıkladı.

Ghst coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Aavegotchi
Kripto para birimi: GHST
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum, Polygon, Aave
Sertifika: Certik, Quantstamp
Kurucu: Coder Dan(Takma isim)
Kurucu 2: Jesse Johnson
Kuruluş yılı: 2020
Konum, Merkez: Singapur
Toplam arz: 58 milyon adet+
Maksimum arz: Belli değil
Dolaşan Tedarik: 55 milyon adet+

Ghst coin kurucusu: Coder Dan, Yield Hero’nun yaratıcısıdır. Ayrıca, ERC20s NFT platformu Bullionix ile kazıklanan ilk ERC721’i geliştirmedeki başrolüyle de tanınır. Takma ad kullanan Coder dan kendini 1. seviye bir büyüme korsanı olarak tanımlıyor.

Not: Ghst coin toplam arzından bölünen gelirin %17’si geliştirme ekibine gidiyor. En iyi DeFi ve NFT deneyimini oluşturmak ve odaklanabilmelerini sağlamak için geliştiricilere dağıtılıyor.

Ghst coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ghst coin resmi web sitesi aracılığı ile piyasaya sürdükleri kripto para için kullanım alanları hakkında şu açıklamayı yaptı:

Ghst coin oyun içinde portallar, giyilebilir ürünler, sarf malzemeleri ve koleksiyon ürünlerini içerir. Bunun ötesinde, GHST’nin, oyuncuların DAO’da oy vermesini sağlamak ve bahis yapmak gibi başka işlevleri de vardır.

Aavegotchi kuruluşunun yerel kripto para birimi olarak borsalarda listelenen ghst coin insanların neden kendi projelerini tercih etmesi gerektiği konusunda resmi sitesi aracılığı ile şu açıklamayı yaptı:

Kullanıcı teşvikleri herhangi bir projede büyük rol oynar. Bu durumda, GHST, Aavegotchi ekosistemine daha fazla katılımı teşvik etmek için ekonomik teşvikler sağlar. Spesifik olarak belirteç, AavegotchiDAO, GHST sahipleri ve Aavegotchi sahiplerinin ilgili hedeflerini hizalamaya yardımcı olur.

Oyuncular GHST satın almalı ve Aavegotchis’i çağırma ve eğitme sürecinde harcamalıdır. Bunun bir kısmı, ekosistemin gelişimini finanse etmeye devam etmek için doğrudan DAO’ya aktarılır. Aynı zamanda, değerin bir kısmı, DAO’da akıllı yönetim için ödüller ve nadir çiftçilikle uğraşmanın ödülleri olarak da dağıtılır.

Ghst coin dağıtım bilgileri

Özel Satış

Boyut: 5.000.000 adet GHST

Özel satış Ağustos 2020’de yapıldı. Bu tur sırasında toplanan fonlar, Aavegotchi oyununun başarılı bir şekilde geliştirilmesini sağlamak için Aavegotchi’nin arkasındaki şirket olan Pixelcraft Studios’a tahsis edildi.

Ön Satış

Boyut: 500.000 GHST

GHST Ön Satışı, hangisi önce gerçekleşirse, 14 Eylül 2020’de 14 günlük bir zaman sınırıyla veya arz tükendiğinde gerçekleştirildi. Özel Satış ve Ön Satış katılımcıları, GHST tokenlerini Ön Satış turunun kapanışından itibaren bir yıllık bir süre boyunca kazanacaklardır. 180 gün sonra, toplam miktarın kabaca %50’sine eşdeğer bir ilk sürüm serbest bırakılacak, ardından sonraki 185 gün boyunca kalan jetonların bir damla sürümü yayınlanacak.

Not: Ghst coin deneyiminin temel bir parçası, Gotchi’lerinizle zaman geçirmek ve onları giyilebilir cihazlarla donatmaktır. En nadir bulunan çiftçiler ödüllendirilecek. Bu amaçla, kazanılan tüm GHST coin adedinin % 40’ı, oyuncu ödülleri aracılığıyla oyunculara geri dağıtılacaktır. Maksimum arzın %33 ü zaman ile yakılacak.

Ghst coin hangi borsalarda Nasıl alınır

Hali hazırda Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmiş olan Ghst coin en yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listeleniyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile Kraken borsasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Gate.io borsasından da alınabilir. Ayrıca ethereum ile Ghst satın almak için Uniswap tercih edilebilir. Yerli borsalarda lisltenmedi ancak Binance Türkiye borsası aracılığı ile Ghst coin sahibi olunabilir.

Ghst coin resmi kaynak adresleri

Ghst coin resmi web sitesi
Ghst coin market verileri
Ghst coin beyaz sayfa adresi
Ghst coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply