Gold coin nedir Golden Goose inceleme

Not: Ponzi uyarısı – Bu coin uzun süredir bağlı olduğu platformlarda paylaşım yapmadı. Güncel kaynak adresleri kontrol ederek konuyu öyle dikkate alınız.

Gold coin, Paraguay merkezli, kripto para madencilik havuzu kurmayı amaçlayan, ucuz ve temiz elektrik kullanarak elde ettiği madencilik gelirleri ile küresel bir borsa kurmayı hedefleyen ethereum ağında çalışan token. 2019 da yola çıkmış 2021 yılı şubat ayında işlem görmeye başlamış bir proje.

Gold coin yöneticileri kendini, Kripto Para Madenciliği Merkezi, Itaipu Hidroelektrik Santrali’nde Bitfury’nin ezici madencilik ekipmanını ve ucuz ve temiz elektriğin istikrarlı güvenliğini kullanan dünyanın en büyük kripto para madenciliği merkezi olarak görüyorlar. Bir sonraki hedefleri ise kripto para borsası açmak.

Gold coin resmi bilgiler ve inceleme sonuçları

Toplam adet sayısı 500 milyon olarak üretilen gold coin, 6 ay gibi bir sürede yaklaşık olarak üçte birini halka dağıtmayı başarmış. Henüz üçte ikilik kısmı dağıtım aşamasında. Ethereum ağında Erc-20 tabanlı bir token. 6 ay gibi bir sürede çeşitli borsalara girmeyi de başarmış.

Gold coin neden Paraguay da madencilik yapmayı seçmiş resmi sitesinde şöyle açıklıyor;

Paraguay’daki Itaipu hidroelektrik santrali ,istikrarlı bir ucuz elektrik arzı sağlayabilir ve istikrarlı bir siyasi ortam, yaptırımlar için uygun bir ortam ,ucuz arazi maliyetleri ve yabancı yatırım için teşvikler gibi diğer değerlendirme faktörlerini karşılar.

Gold coin madencilik seviyesi ile ilgili resmi sitesinde şunu paylaşmış;

2019 yılının ikinci yarısında 18.000m² Golden Goose Geçici Madencilik Merkezi’nin işletmeye alınmasıyla başlayan 500MW trafo merkezinin tamamlanmasının ardından, bir futbol sahasının 25 katı büyüklüğünde, 200.000 metrekarelik ilk maden merkezi olacak . 2021’in ilk yarısında işletilecek , ardından 3. maden merkezine genişleme planı var.

Golden Goose gelecekte GG coin için şu misyonu belirlemiş;

Gold coin Tek ölçekte dünyanın en büyüğü olmayı hedefliyor. Ayrıca, 2021’in ilk yarısında kurulması planlanan madencilik ekipmanlarının toplam hash hızı yaklaşık 5.000 PH/s’ye yaklaşacak. Golden Goose Mining Center’ı dünyanın en büyük 5 Bitcoin hash oranına sahip bir madencilik merkezi yapmak istiyoruz.

Gold coin özellikleri

  • Paraguay’daki Golden Goose Mining Center’da üretilen satışların %50’sive Golden Goose Global Exchange’de üretilen satışların %70’i, katılımcı tarafından seçilen kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) veya MicroBitcoin (MBC) ile ödenir.
  • Katkı payı, Golden Goose web sitesinde stake yapan katılımcıların günlük gold ​​tutma oranına göre günlük olarak ödenir.

Gold Coin hangi borsalarda var Gold nasıl alınır

En yüksek alım satım hacminin olduğu satın alınabilecek borsa bittrex borsası , aynı zamanda yine yüksek hacimlere sahip bithumb küresel borsasından da satın alınabilir. Ayrıca gold coin hitbtc borsasında da işlem görüyor. En güncel bilgiler için sayfanın aşağısında bulunan gold coin market verilerine bakabilirsiniz.

Gold Coin Yorum

Projesi güzel, Hayalleri güzel websitesi açık ve özenle hazırlanmış , white paper adresleri aktif. Ancak 2021 yılının sonlarına doğru yaklaşırken yol haritasında ne kadar ilerlemiş iyi takip etmek gerekir.

Küresel çapta kripto para borsası açmayı hedefleyen gold coin şuan ethereum ağında çalışıyor. Mainnet gibi bir düşüncesi yok sanırım. Bu bir eksik. Golden Goose Token (GOLD) yasal bir para birimi değildir, dünyanın her yerinde günde 24 saat, yılda 365 gün işlem görmektedir ve spekülatif talep ve düzenleyici ortamdaki değişiklikler nedeniyle hızlı fiyat dalgalanmalarına maruz kalabilmektedir.

Henüz coin olamamış token lar içerisinde sıralamak gerekirse kripto parayı madencilik yaparak kazanmak isteyen her kuruluş , üretmeyi seviyor demektir. Bu da üretip kazanmak isteyenler için hedeflerinin uzun vade olmasını bize tahmin ettirir. Eğer uzun vade bir proje ise yolu açık ve önünde uzun bir yol var diyebiliriz. Ancak olurda kendi borsalarını açarlar güvenli olursa ve talep görürse, o zaman yeni bir Binance Bnb olma potansiyeli var diyebiliriz. Diğer yandan ise hayal satan diğer tokenlar gibi çöp olabilir. Bunu zaman gösterir.

Gold coin resmi adresleri

Golden goose token resmi sitesi
Gold coin market verileri
Gold coin beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply