Gtc coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Gtc coin, kurucusu Le Xu olan Erc-20 tabanlı ethereum ağında oyun kategorisinde orijinal GTC (game.com) kullanıcıları tarafından ücretsiz değişim için kullanılır.

Gtc coin misyon olarak, GTC token ile resmi olarak yeniden doğuşunun nedenini ve hayırsever misyonunu duyurmak için dünyaya” planını, planlamasını ve geleceğini duyurmak istedi. Gtc ekosistemi ile sektördeki ilk ”demir dev” olmak istediklerini açıkladılar.

Gtc coin yorum ve Gtc token geleceği

Gtc coin yorum, bu kısımda game.com un hiç bir şeyi olmasa bile öncelikle domain yani 4 harfli jenerik bir ismi var. Sadece isim değeri on bin altcoin olan bir piyasa da yarısından çoğunu geride bırakmaya yeter. Ayrıca Gtc coin oyun içinde dağıtılıyor. Herkes erişim sağlayamıyor. Çeşitli zeka oyunları da dahil insanlara sunuluyor başarıya göre gtc jetonları veya kendi oyun içerisinde kullanmak için alt jeton olarak fish gibi jetonlar üretip başarı durumuna göre dağıtıyorlar. İşin garip kısmı ise gtc coinin Huobi gibi ulusal borsalarda listelenmiş olması sayesinde insanlar bu jetonları bu borsalara aktarıp nakite çevirebiliyorlar.

Gtc token geleceği, hakkında konuşmak gerekirse, 2017 sonu 2018 başında projeye başlayan ekip ve game.com ceo su Le Xu, 2021 yılı sonu gelmeden büyük bir bomba haber patlatabilir. Kendisine sağlayacağı yeni bir ortaklık gidişatı aniden değiştirebilir. Ancak bu tip tokenlarda haberi almak için çok güncel olmak gereklidir ve çeşitli kaynaklar olması gerekir. Ancak uzun yıllardır gelinen süreçte halen haklarında çok az şey bilinmesi ve sosyal mecralarda aktif olmamaları da işin diğer yüzünü ortaya çıkarıyor. Bekliyoruz bakalım ya sesizce sonsuza dek küçülür gider ya da geleceğe dair somut bir şeyler görürüz. Ayrıca gtc coin toplam arzını oyuncularına dağıttıktan sonra dolaşımı hareketlendirebilir. Bu da beklenen bir hareket.

Gtc coin resmi bilgiler ve inceleme

Gtc coin resmi haber kaynak im.game aracılığı ile kendi konumundan şöyle bahsediyor:

Cüzdanı, uygulaması, oyun versiyonları ve çeşitli sürümleri ile açıklama yapmadan güncellenen Gtc coin Tron sürümü ile, şu özellikleri açıkladı: orijinal GTC (Ethereum sürümü) kullanıcıları tarafından 1:1 ücretsiz değişim için kullanılır, böylece kullanıcılar TRON DApp oyunlarını oynamak için GTC coin kullanabilir. Örnek: Oyuncu Xiao Ming, 1:1 değişim için 5000 GTC (Ethereum versiyonu) kullanır ve ardından GTC’nin 5000 TRON versiyonuna geçtikten sonra oyunu oynar.

Gtc coin resmi haber kaynak adresinde neden henüz sanal dünyaya kendilerini açıklamadıkları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Game.com, Game.com’un kuruluşundan başlayarak, platformun önce ürün olduğunu ciddiyetle beyan eder. İlk günden itibaren, ürünler güvenilir ve pratik bir şekilde piyasaya sürüldü ve her hafta güvenilir bir şekilde geliştirme güncellemeleri yapıldı. Kayıtlı kullanıcı sayısı 1,3 milyonu aştı ve tüm platform, kullanıcı topluluğu arasındaki iletişimi, Game Planet News’deki en son güncellemeler hakkında bildirimleri ve düzinelerce uygulama yayınlamıştır. Kaynak

Gtc coin hangi borsalarda var – Gtc Nasıl Alınır

Dünyanın en hacimli borsası Binance borsasında en yüksek hacim ile alım satımı yapılan gtc coin ikinci en yüksek alım satım hacminin olduğu borsa ise Huobi Global borsasıdır. Gtc ayrıca Gate.io borsasında da listelenmektedir. Henüz yerli borsalarda listelenmeyen gtc coin nasıl alınır diyorsanız öncelikle yerli borsalardan kripto para satın alıp, ardından gtc listelenen borsalara transfer yapmak gerekir.

Gtc Coin Resmi Kaynak adresleri

Gtc coin resmi web sitesi
Gtc coin beyaz sayfa adresi
Gtc coin market verileri
Game.com resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply