Hard coin nedir Hard Token Resmi Bilgiler

Hard coin, dijital varlıklarınızla daha fazla kazanmanızı sağlayan Kava alt yapısı ile üretilmiş dünyanın ilk zincirler arası para piyasasında kredi almaya izin veren uygulamanın para birimi.

Hard token, Dijital varlıklarınızla daha fazla kazanmanızı sağlayan dünyanın ilk zincirler arası para piyasasıdır. HARD ile artık BTC, XRP, BNB, BUSD, KAVA ve USDX gibi varlıklarla borç verebilir, ödünç alabilir ve kazanabilirsiniz. Hard coin, Kava üzerinde çalışan bir uygulama ve Kendi blok zincirine sahip olmayan Kava Protokolü üzerine kurulu tedarik ve ödünç alma için bir ödül olarak verilen token.

Hard coin yorum ve Hard Token geleceği

Hard coin yorum, öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Hard token hali hazırda Kava Token in ağını kullanan bir alt token. Aslında Kava token sadece Usdx paritesinde ödünç alımlara ve işlemlere izin verirken çıkarmış olduğu alt tokeni ile birlikte BTC, BNB, BUSD, USDX, XRP ve HARD coin üzerinde belirli bir teminat ile borç almaya izin veriyor hem de merkeziyetsiz olarak. Maksimum arzı 200 milyon adet.

Hard token yorum, detayına insersek kısa bir sürede arzının yarısını halka dağıtmayı başarmış. Defi kategorisinde kendisine çıkış yapacak yollar arıyor. Gerçekten uzmanlık isteyen ve riskin en yüksek olduğu kısım bu kısımdır. O yüzden borç almak yerine borç vererek Hard token kazanmak en iyi alternatif olarak gözüküyor.

Hard token geleceği, hakkında konuşmak gerekirse öncelikle borç verme listesini genişletmeyi hedefliyor. BTC, BNB, BUSD, LINK, USDX, XRP paritelerinde de borç almaya ve borç vermeye başlayan hard coin örnek vermek gerekirse ana para ile 100 busd alıp bunun ile 900 busd borç alıp, toplam 1000 busd ye sahip olunuyor. Ancak 1000 busd varken onun ile Btc alırsanız ve Busd ye karşı %10 düşerse. O zaman 1000 busd niz 900 Busd ye düşer. Ana para gitmiş olur ve likidite olursunuz. Tam tersi olduğu durumda yani 1000 busd ile Btc alırsanız ve Btc %10 yükseliş yakalarsa. Paranız 1100 busd olur. 900 Busd borcunuzu ödediğinizde geriye kalan 200 Busd ile ana paranızı ikiye katlamış olursunuz. Kısaca Hard token, belirlediği kripto para birimleri ile bu işlemlerin yapılmasına aracılık ediyor. Geleceği ise bu birimleri artırmak üzerine kurulu.

Hard coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Hard coin resmi medium adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Kava ve Hard protokollerini ödünç almak, kullanıcıların merkezi olmayan bir şekilde kredi almasına izin verir. Bu, giriş engelini kaldırarak, ihtilafı azaltarak ve kapı bekçilerini ortadan kaldırarak finansı demokratikleştirir. Hard token, protokolü ile kullanıcıların atıl kripto para birimlerini güvenli ve şeffaf bir şekilde faiz üreten varlıklara dönüştürmelerine olanak tanır.

Hard token’i ödül olarak dağıtan Hard Protokol nasıl çalışır resmi sitesinde şöyle açıklamış:

Hard coin resmi kaynak adresinde kendi tokenları için şu açıklamayı yapmış:

HARD belirteçleri, erken katılımcıları teşvik etmek için de kullanılacak ve uygulamanın devam eden evriminde ve yönetiminde onlara söz hakkı verecek.

Hard coin teknik Bilgiler ve ödül bilgisi

Kava token alt yapısında çalışan hard tokenlerinin sürekli olarak, orantılı olarak KAVA stake edenleri arasında dağıtılmasının uygun olduğunu düşündük. Maksimum 200 milyon HARD token arzı olacak. HARD belirteçlerinin dağılımı aşağıdaki gibi olacaktır:

Hard coin hangi borsalarda – Hard Token Nasıl Alınır

Dünyanın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeye başlamasıyla adından bahsettiren Hard token almak için en yüksek hacimli borsa Binance borsasıdır. En yüksek ikinci alım satım hacminin bulunduğu borsa ise Gate.io borsasıdır. Hard coin henüz yerli borsalarda listelenmedi.

Hard coin resmi web adresleri

Hard token resmi web adresi
Hard coin market verileri
Hard coin beyaz sayfa adresi

Comments (No)

Leave a Reply