Hegic coin nedir Yorum ve Geleceği

Hegic coin, likidite sağlayıcıları için bir havuz modeli sunan ve sabit bir prim ödeyerek komisyonsuz olarak kripto para alım satımına olanak tanıyan ethereum alt tabanlı ticaret protokolü.

Merkezi olmayan finans yani defi kategorisinde yer alan Hegic coin, tamamen ücretsiz olarak ethereum ve wbtc coin alınıp satılmasına imkan sağlayarak komisyon ücreti ödemeden kripto paralar ile günlük ticaret yapan veya yüksek miktarlarda para ile işlem yapan balinalar için çeşitli avantajlar sağlayarak yatırımcılarından talep topluyor.

Hegic coin yorum

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor geldiğimiz süreçte günlük alım satım yapan kripto para meraklıları oldukça fazla ve her alım satım yapıldığında borsalar tarafından kesilen komisyon ve aynı zamanda kripto paraların kendi bünyelerinde kestiği gaz ücretleri bulunuyor. Her alım satımda kesilen bu ücretleri kendi platformu ile tamamen ücretsiz hale getirmeyi amaçlamış ve aynı zamanda 1500 den fazla devamlı kullanıcıya sahip bir kuruluşa sahip olmayı başarmış bir kripto para.

Diğer yandan trade yapılan işlem çiftleri oldukça kısıtlı ve kuruluşundan bu yana geçen süreç içerisinde token olarak çıktıkları yolda kendi ağlarına geçiş yapmak gibi bir hedefleri yok. 2021 yılı ile birlikte geldiğimiz süreçte Nft sektörüne de el atan hegic coin yorum kısmında son olarak aynı kategoride rakipleri oldukça fazla ve zincirler arası transfer yapan bir çok kripto paradan geri kalmamak için yenilikçi geliştirmeler yapmaları gerekiyor. Sosyal ve resmi mecralarda aktif bir toplulukları bulunuyor.

Hegic coin geleceği

Hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış Ethereum alt yapısında oluşturdukları kendi platformunda hem ücretsiz ticaret hem de stake hizmeti sunarak çeşitli oranlarda faiz imkanları sunan Hegic coin zaten bir çok kilometre taşını aşmış durumda. Diğer yandan 2020 yılı ile birlikte piyasaya sürülen Hegic coin sadece 1 yıl gibi bir süreçte maksimum 3 milyar olan arzının 600 milyon adet den fazlasını halka dağıtmayı başararak ticaret hacmini genişletti.

Ayrıca Hegic coin geleceği, için paylaştığı yol haritasını en son 2020 yılında güncelledi ve 2021 yılı ile birlikte yaptıkları güncelleştirme ve geliştirmeleri resmi medium hesabından aylık rapor olarak duyurmaya başladı. Hegic coin geleceği hakkında güncel bilgileri takip etmek için resmi medium hesabı takip edilmesi gerekir. Diğer yandan haberi önceden almayı kısıtlayan, yapıldıktan sonra kullanıcı ve yatırımcılarına haber vermeyi tercih eden bir hegic geliştirici ekibi bulunuyor. 2021-2022 sezonunda Nft kategorisine de el atarak oyun sektöründe de kariyer yapmak istediklerini ve gelecekte daha çeşitli zincirler arasında transfere ve kendi platformlarında ücretsiz alım satıma imkan sağlamak istediklerini resmi medium hesapları aracılığı ile duyurdular.

Hegic coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Hegic.co
Kripto para birimi: HEGIC
Tür: Token
Kategori: Defi
Alt yapı: Ethereum, Fantom
Kuruluş yılı: Ocak 2020
Kurucu: Molly Wintermute (Takma isim)
Konum, Merkez: Belirsiz
Toplam arz: 3 milyar adet
Maksimum arz: 3 milyar adet
Halk arasında dolaşan arz: 600 milyon adet+

Hegic coin kurucusu: Molly Wintermute, cinsiyetini kadın olarak göstermiş olan, resmi olarak twitter hesabı kullanan ve yüzünü göstermek istemeyen kripto para meraklısıdır. Merkeziyetsiz kripto para anlayışını kendisini saklayarak yerine getirmeye çalışan tüm mecralarda ismini gizlemeyi başarmış bir şahıs.

Hegic coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ethereum alt yapısı ile oluşturulmuş olan hegic coin kendi platformu ile neyi amaçladıkları konusunda resmi web sitesi aracılığı ile şu açıklamayı yaptı:

Hegic’teki opsiyon fiyatları, Deribit gibi merkezi borsalardan otomatik olarak daha düşük ayarlanır. En düşük opsiyon fiyatları Hegic’te olduğu için daha az prim ödeyerek kripto para ticaretine olanak tanır.

Komisyon ücretleri konusunda yenilikçi fikirleri ile kendine yatırımcı toplayan Hegic coin resmi web sitesi aracılığı ile şu açıklamayı yaptı:

Amerikan, nakit ödemeli ETH ve WBTC alım/satım seçenekleriyle büyük kazanılabilir. Sabit bir prim ödenir ve sınırsız işlemlerinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Para üstü seçenekler otomatik olarak uygulanır.

Bir şirket olmadığını iddia eden Hegic coin kendi kuruluşu hakkında resmi web sitesi aracılığı ile şu açıklamayı yaptı:

Hegic bir şirket değil, bir protokoldür. Bu, kodun sizi yasaklayamayacağı veya sizden herhangi bir kişisel veri talep edemeyeceği anlamına gelir. E-posta adresinizi, kimliğinizi veya adınızı paylaşmanız istenmez. Hegic coin protokolünde patron sensin.

Hegic coin özellikleri

Opsiyon satıcıları için gözetimsiz havuzlar

Likidite havuzlarındaki fonlarınıza sizden başka kimsenin erişimi yoktur. Onlara dokunabilecek tek bir şirket veya kişi yok. Sakin olun ve pasif gelir elde edin.

Çağrı veya satım opsiyonları satarak getiri elde edin

Çağrı satmaya ve ETH veya WBTC’de prim kazanmaya başlamak için ETH veya WBTC yatırın. USDC’de getiri elde etmek için satış yapmaya başlayın. 7/24 otomatik zincir üstü seçenekler satışı.

Otomatik riskten korunma ile satış yapan sıfır kayıplı seçenekler

Otomatik riskten korunma ile olumsuz yönlerden otomatik olarak korunmayı seçebilirsiniz. Hedge edilmiş likidite dilimleriyle, her zaman yatırdığınız tutarı çekebileceksiniz.

Binlerce seçeneği otomatik olarak sat

Hegic’te edinilen her opsiyon sözleşmesinde likiditeniz kullanılacaktır. Bir opsiyon satıcısı olarak, süresi dolan tüm opsiyonlarda orantılı primler kazanacak veya kullanılmış olanlardan bazılarını kaybedeceksiniz.

Farklı havuzlar arasında likiditenizi çeşitlendirin

Paranızı bir dizi likidite havuzuna yatırın ve aynı anda alım ve satım opsiyonlarını satmaya başlayın. Satılan her seçenek için gerçek zamanlı APY ve P&L’nizi izleyin. Farklı pazar döngülerinde başarılı olun.

Hegic coin hangi borsalarda nasıl alınır

En yüksek alım satım hacmi ile birinci sırada Binance borsasında listelenen hegic coin en yüksek ikinci alım satım hacmi ile Gate.io borsasında işlem görüyor. Aynı zamanda Ftx borsasından, Okex ve Bkex borsalarından da alım satımı yapılabilir. Ethereum ile hegic coin satın almak için Uniswap tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Binance Türkiye aracılığı ile satın alınabilir.

Hegic coin resmi kaynak adresleri

Hegic coin resmi web sitesi
Hegic coin market verileri
Hegic coin beyaz sayfa adresi
Hegic coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply