Hnt coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Hnt coin, Nesnelerin interneti için merkezi olmayan, halka açık kablosuz ağların oluşturulmasını teşvik etmek amacıyla kurulmuş küresel, dağıtılmış Helyum hotspot ağının kripto para birimidir.

Helyum kuruluşunun ödeme birimi olarak çıkarttığı Hnt coin, Temmuz 2019 da başarılı bir Mainnet yaparak token olmaktan kurtulup kariyerine kendi ağında coin olarak devam etti. Helyum, küresel bir hotspot ağıdır. Hotspot’lar, Helyum blok zincirinin yerel kripto para birimi olan HNT’de üretilir ve telafi edilir. 

Hnt coin yorum ve Hnt coin geleceği

Hnt coin yorum, kısmında öncelikle en uzun araştırma yaptığım coinler arasında yer alıyor. Kısa ve anlaşılır olarak anlatmak gerekirse yasaklı sitelere girmek için, ip değiştirmek için, kendimizi sanal dünyada gizlemek için hotspot kullanıyoruz. Hnt coin de bu olayın merkezine kendisini almış. Kendi merkeziyetsiz ağları sayesinde bu iletişim protokolüne entegre olmayı başarmış. Token olarak çıktığı yolda Ana ağına geçiş yaparak Coin olmuş. Bu bir başarıdır. Başarıyı devam ettiren kısmı ise saldırılardan korunmak için kullandığı farklı bir madencilik türü var. Kısaca bir yaraya merhem oluyor, Dünya devi Binance da listelenmeyi başarmış. Sosyal mecralarda kendilerini tanıtma çabaları biraz yetersiz ancak konum itibari ile Birleşik Devletlerin kripto paralara bakış açısını değiştirmesi gerektiğini de unutmamak gerekiyor.

Hnt coin geleceği, ile ilgili ilk olarak zaten bir sürü kilometre taşını çoktan aşmış. Cüzdanları, uygulamaları aktif olarak çalışıyor. Yeni global çapta borsalarda listelenmesi önemli fiyatlandırma sağlayabilir. Hnt coin geleceği için çok şey yazmak zor çünkü yayınlanmış bir yol haritaları bulunmuyor. Github kısmında blok zinciri üzerinde geliştirmeler yaptıkları ve aktif oldukları görülüyor. Sosyal mecralarda takip edilerek güncel gelişmelerin takip edilmesi gerekir. Güncel kaynak adreslerine sayfanın alt kısmından ulaşabilirsiniz.

Hnt Coin Teknik Bilgiler

İsim: HNT
Tür: Coin
Sertifika: Yok
Kurucu: Amir Haleem, S. Fanning ve S. Carey
Konum: Birleşik Devletler
Kuruluş: 2013
Ana ağ tarihi: Temmuz 2019
Madencilik: Var
Madencilik türü: Poc
Toplam Arz: 223 milyon
Maksimum arz: 223 milyon

Hnt coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Hnt Coin resmi web adresinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Helyum blok zinciri, tamamen fiziksel, merkezi olmayan kablosuz ağların oluşturulmasını teşvik etmek için oluşturulmuş yeni, açık kaynaklı, halka açık bir blok zinciridir. Bugün, Helyum blok zinciri ve on binlerce Bağlantı Noktası, dünyanın en büyük LoRaWAN Ağına erişim sağlıyor.

Hotspot ağı ile ün salmış Hnt coin resmi web sitesinde Helyum hotspot nedir kısaca şu açıklamayı yapmış:

Helyum Hotspot, bir Uzun-Fi radyo sinyali oluşturur ve bölgenizdeki LoRaWAN kullanan ve Helyum Ağına dağıtılmış düşük güçlü cihazlardan gelen paketleri yönlendirir. Tipik olarak bunlar, yalnızca küçük bilgi parçalarını iletmesi ve paylaşması gereken GPS izleyicileri, çevresel sensörler, hava ölçerler vb. gibi cihazlardır.

Hnt Coin Madencilik Bilgileri

Helyum blok zinciri, kablosuz kapsama alanı sağlamak ve Helyum Ağı’nı doğrulamak için Hotspot’ları ödüllendirir. Hotspot’lar Helyum Token, $HNT ile ödüllendirilir.

Hotspot’um Açıldıktan Sonra Ödül Kazanmak için Aktif Olarak Katılmam Gerekir mi?

Hayır. Hotspot’unuz tamamen konuşlandırıldıktan ve Helium blok zinciri ile tamamen senkronize edildikten sonra, sahibi olarak $HNT kazanmak için başka bir şey yapmanız gerekmez. Hotspot’unuz çalışırken tüm etkinlikleri kendi başına gerçekleştirecektir.

Ayda basılan yeni $HNT için hedef üretim oranı 5 milyon adet. Bu, blok zinciri tasarlandığı gibi çalışırsa, ayda 5 milyon adet HNT üreteceği anlamına gelir . Bu hedef oran, spesifik zincir değişkenlerinde tanımlandığı gibi aşağıdaki iki parametreye dayanmaktadır:

  • Hedef blok zamanı olduğunu 60 saniyedir.
  • Hedef dönem boyutu olan 30 blok.

Hnt Coin hangi borsalarda – HNT nasıl alınır

Hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsasında listelenmeyi başarmış olan Hnt coin en yüksek hacimi ile Binance borsasından alınabilir. Aynı zamanda en yüksek ikinci alım satım hacmi ile FTX borsasından da alım yapılabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr-Binance aracılığı ile alınabilir ya da yerli borsalardan kripto para satın alarak, Hnt listeleyen borsalara transfer edilebilir.

Hnt coin resmi kaynak adresleri

Hnt coin resmi site
Hnt coin market verileri
Hnt coin beyaz sayfa adresi
Hnt coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply