Hxro coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Hxro coin, merkeziyetsiz Ethereum alt yapısında kurulmuş sezgisel oranlara dayalı kripto para ticareti yapılabilen Hxro borsasının yerel kripto para birimi ve ödeme aracıdır.

Bildiğimiz borsaların aksine Hxro örneğin Btc herhangi bir zamanda 100 bin dolara ulaşacak mı? gibi bir soru sorup ardından sadece evet veya hayır cevabına göre oranlar sağlayarak bir nevi tahmin imkanı sunuyor. Kendi çıkardığı Hxro coin ile de kullanıcılarına yatırım imkanı sunuyor.

Hxro coin yorum ve Hxro geleceği

Hxro coin yorum, bu kısımda öncelikle şunu belirtmek gerekir ki dışarıya hiç açık değiller. 2019 yılında yola çıkmalarına rağmen ne bir beyaz sayfaları ne bir yol haritaları var. Ancak geldiğimiz süreçte market verileri yukarı yönlü devam etmiş. Bu tarz kripto paralar Amerika da geçtiğimiz dönemde yasaklandı. Tahmin üzerinden kazanç ve kayıplar sağlandığı için çok sağlıklı karşılanmıyor. Tarihinde oyun olarak başlayan ardından oyun platformunu blockchain ile birleştiren Hxro henüz token olarak kariyerine devam ediyor. Arzın büyük kısmı da henüz dolaşıma açılmamış. Güncel değişiklikler ve bilgilerden haberdar olmak için adresler sayfanın en altında paylaşıldı.

Hxro coin geleceği, hakkında öncelikle Medium hesaplarında haftalık olarak gerçekleşen en ünlü kripto para haberlerini paylaşıyorlar. Borsa olarak hizmet vermeye devam ediyorlar. Ayrıca twitter hesaplarında da aktif diyebileceğimiz Hxro token geleceği için, konuşmak zor. Çünkü belirlenmiş bir yol haritaları yok ve ne kadar uyumlu ya da uyumsuz oldukları hakkında ön fikir sahibi olmak güç. Ancak grafiklerine baktığımızda arkasında sihirli eller olduğunu ve piyasa yapıcılar olduğunu anlamak mümkün.

Hxro coin resmi bilgiler ve inceleme

Hxro kuruluşu kendi resmi medium hesabında ne kadar yol kat ettikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

Hxro , tüccarların pazarla etkileşimini değiştiren alternatif bir kripto değişim platformudur. Geçen yılın başlarında MVP’sinin piyasaya sürülmesinden bu yana, platform dünya çapında 180 ülkede 85.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Hacim olarak 200.000.000’den fazla HXRO işlemi gerçekleştirdi.

Ayrıca Hxro coin yöneticileri kendi borsa platformunun özellikleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

  • Yeni grafik paketleri ve karar destek araçları
  • MoonRekt dijital ürünlerinde daha hızlı ürün, zaman çerçevesi seçimi
  • Kullanıcının aynı anda birden fazla üründe birden fazla pozisyonu yönetmesine izin veren Order Manager.
  • Platform içi Trollbox (evet, kötü şöhretli “Ticaret Çukuru” artık platforma entegre edilecek).
  • Platform içi haber, analiz ve eğitim portalı — Hxro Labs.
  • Yükseltilmiş Hxro ve SuperHxro ortaklık sistemi ve portalı.

Hxro coin teknik bilgiler

isim: Hxro
Tür: Token
Alt Yapı: Ethereum
Sertifika: alınmamış
Kontrat: Ethereum akıllı sözleşme
Kurucusu: Dan Gunsberg
Kurucu ortağı: Rob Levy
Piyasaya çıkış yılı: 2019
Toplam arz: 1 milyar adet
Maksimum arz: Belli değil
Dolaşımdaki miktar: Henüz tamamlanmamış

Hxro kurucu üyeleri, erken yatırımcılar ve melekler, tokenlerini dört yıl boyunca sözleşmeyle kilitlemeyi kabul ettiler. Haziran 2019’dan itibaren geçerli olmak üzere, sözleşmeye bağlı olarak kilitlenen toplam jeton miktarı 470.062.484 HXRO’dur.

Ayrıca, reklam Visors öncesi tohum yatırımcılar ve diğer ekip üyelerinin sözleşmeye 123600000 HXRO toplam kilitleme kararı verdiler. Bu jetonlar iki yıl boyunca (2021 sonuna kadar) kilitli tutulacak ve üçüncü ve dördüncü yıllarda 8 adet üç ayda bir dağıtılacak.

Hxro coin hangi borsalarda ve Nasıl Alınır

Hali hazırda zaten bir borsanın kendi alt coini olan Hxro token almak için bir sürü alternatif bulunuyor. Bunların arasında en yüksek alım satım hacmi ile Bittrex borsasında işlem görülüyor. En yüksek ikinci alım satım hacmi ile FTX borsasından da alınabilir. Ayrıca Hxro token sahibi olmak için Uniswap ve Sushiswap da kullanılabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ve listelenmez.

Hxro coin resmi kaynak adresleri

Hxro coin resmi site
Hxro coin market verileri
Hxro sosyal medya hesabı
Hxro resmi güncel bilgi adresi

Comments (No)

Leave a Reply