iethereum nedir iethereum coin inceleme

iEthereum, Ethereum ağında oluşturulan akıllı bir sözleşme belirtecidir. iEthereum kullanılarak yapılan her işlem, Ethereum’un blok gezgininde bulunabilir. Bunu yaparak, aynı zamanda işlemlerin çok hızlı bir şekilde onaylanabileceği ve tüm dünyadaki sayısız Ethereum düğümü tarafından doğrulanacağı için güvenli olacağı anlamına gelir.

iethereum coin nedir, ana akım dijital cüzdanlarda kullanım için, yetki alanları ve organizasyonel silolar arasında ve hem fiat para hem de merkezi olmayan para birimleri arasında gerçek zamanlı, eşler arası değer değişimi ve ödeme hizmetlerine agnostik olarak olanak tanıyan, genel Ethereum tabanlı bir simgedir.

Çalışma mantığı

iethereum coin, proof of work sistemi ile çalışır. Şu anda Bitcoin kadar anonimdir. Hesaplar ve bakiyeler kamuya açıkken, bu hesapları kimin kontrol ettiği ise gizlidir. Kullanıcıların cüzdan oluşturabilmesi için önce ethereum cüzdanı oluşturması gerekir. Daha sonra iethereum un sözleşme adresini cüzdana ekleyerek gönderim yapılabilir.

iethereum inceleme ve resmi bilgiler

2017 yılından bu yana aktif olan eth tabanı erc-20 tokenı olan iethereum resmi sitelerinde kendilerinden şöyle bahsetmiş.

Para birimi, birçok ICO madeni parasında olduğu gibi, orantısız erken yatırımcı elleri olmadan sağlıklı bir dağılıma sahiptir. Biz, hızlı zengin olma planı değil, yeni yenilikçi teknolojiyi tanıtan orijinal bir kod temeli üzerine yazılmış özgün bir projeyiz.

Resmi sayfalarında yol haritası bulunuyor. 2020 ve sonrası için herhangi bir yol haritası bilgisine rastlamadım. Kullanıcıların iEthereum göndermesi için kullanıcıların cüzdanlarında az miktarda Ether olması gerekir. Bunlara gaz denir. iEthereum kullanılarak gerçekleşecek çoğu işlem için kullanılacak gaz miktarı minimum miktarlarda olur.

iethereum coin önemli bilgiler ve yorum

2017 yılında çıkışını gerçekleştirmiş. Toplam 18 milyon adet üretilmiş. Tamamı halka arz edilmiş borsalarda aktif olarak kullanılıyor. iethereum hangi borsalarda var diyorsanız, yobit ve mercatox borsalarında işlem görüyor. En yüksek hacimi yobit borsasından elde ediyor.

Ethereum, sonsuz olasılıklarla internetin geleceğidir. iEthereum, ödemenin geleceğini değiştirmek için gerekenlere sahip, internetin geleceği ile birlikte, iEthereum’un ne kadar ileri gidebileceği olasılığı sınırsız. Ancak iethereum yol haritasında geri kalmış.

iethereum resmi kaynaklar

Resmi sitesi

iethereum coin market verileri

Beyaz sayfa adresi

iethereum nedir sorusu için verecek cevabınız varsa ve tarihe not bırakmak adına bir şeyler yazmak isterseniz. Yorum yazmayı ihmal etmeyin.

Comments (No)

Leave a Reply