INNBC coin nedir innbc inceleme ve yorum

INNBC coin, Innovative Bioresearch tarafından yeni AIDS tedavisi araştırmalarını geliştirmek için verilen,  ana token. Temelde INNBC, tıbbi ürünlere erişmek için bir ödeme aracı olarak kullanılmak içindir. Defi ekosisteminde erc-20 tabanlı bir token. Kurucusu Jonathan Fior 1982 doğumlu.

innbc, HIV, kanser ve COVID için yeni farmasötiklerin geliştirilmesini ve Binance Akıllı Zincir üzerinde bilim insanları tarafından tasarlanan ilk Dapp olan InnovativeBioresearchSwap’ın yönetişim belirtecini destekleyen Yenilikçi Bioresearch DeFi ekosisteminin kalbidir. 

innbc coin, topluluk tarafından talep edilen bir çatalın ardından innbcl adında bir kardeş kripto para çıkardığını duyurdu. 

INNBC coin inceleme ve Resmi Bilgiler

Toplam arzı 258 milyar 180 milyon adet. Bunun tamamını halka arz etmeyi başarmış  çeşitli borsalarda alım satım işlemi yapılabiliyor. Tıbbi alanlarda kendine yer edinmeyi amaçlamış ve aşı konusunda bir planları olduğunu söylediler. 2027 yılına kadar yol haritası çizmişler. En alttaki linklerden ulaşabilirsiniz. INNBC token almak için , bigone, stex, crex24 borsaları kullanılabilir.

Innovative Bioresearch Ltd, İtalyan araştırma bilimcisi Jonathan Fior tarafından HIV, kanser ve rejenerasyon araştırmaları alanına yenilik getirmek amacıyla kurulmuş özel bir biyoteknoloji şirketidir. İngiltere merkezlidir. INNBC ve INNBCL kripto varlıkları, biyomedikal araştırmalarımızı genişletmek ve bir yandan tüm tıbbi ürün ve hizmetlerimize erişmek için bir ödeme aracı olarak doğrudan bir hizmet sağlamak ve diğer yandan en yaygın kullanılan dijital ödeme olmak için yayınlandı. Çok sayıda şirket ve ticari faaliyet tarafından kullanılan bir sistemdir. Ayrıca bilimsel verileri merkezden uzaklaştırmak için yeni bir DApp geliştirme üzerinde çalışıyorlar.

Ayrıca INNBC coin resmi sitesinde gelecekte ki bir amacından şöyle bahsetmiş;

 INNBC’nin kitlesel olarak benimsenmesini iyileştirmek için bir sonraki adım olarak , INNBC jetonlarıyla doğrudan satın alınabilecek çok çeşitli elektronik ürünleri EUR’ya göre indirimli fiyatla tanıtmayı amaçlayan bir INNBC Ebay mağazasını başlattık .

INNBC ve INNBCL arasındaki fark nedir? 

INNBC (InnovativeBioresearchCoin), Innovative Bioresearch tarafından yeni AIDS tedavisi araştırmalarını geliştirmek için verilen orijinal ve ana tokendir.

INNBCL (InnovativeBioresearchClassic), topluluğumuz tarafından talep edilen bir çatalın ardından daha sonra çıkardığımız bir kardeş paradır.

INNBC coin, ödeme aracı olarak kullanılan, arzı düşük, değeri yüksek ve daha istikrarlı bir madeni para iken, bazı kullanıcılar daha büyük bir arz daha düşük fiyat ve daha değişken/spekülatif varlık istedi ve INNBCL’yi çıkarıldı. INNBCL coin, tüccarlar arasında hızla çok popüler oldu.

Örneğin, INNBCL’ye sahip olmak, INNBC’yi en iyi borsa BigOne’da listelediğimiz ve INNBCL token sahiplerinin INNBC bonuslarıyla ödüllendirildiği gibi, INNBC airdrop ve bonusları için uygun olmanızı sağlar. Bunun tersi de doğrudur. 

 Biyoteknoloji ürünlerimize erişmek için hem INNBC hem de INNBCL tarafımızca kabul edilirken, şu anda ticari ortaklarımız tarafından sunulanlar da dahil olmak üzere diğer ürünler için ödeme aracı olarak yalnızca INNBC kabul edilmektedir, çünkü daha az değişken bir varlıktır.

INNBC coin resmi verileri

Coin resmi sitesi

INNBC coin market verileri

INNBC coin white paper adresi

Comments (No)

Leave a Reply