ino coin nedir INO Resmi Bilgiler ve Yorum

ino coin, Yalnızca potansiyel yeni işletmelerin finansman bulmasına yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Amacı, geniş bir fon başvurusu havuzu oluşturmak ve yatırımı hak ettiğini kanıtlayanları seçmektir. 

Ino coin yorum ve ino coin geleceği

Ino coin yorum, Gerçekten şanslı bir konuya denk geldiniz. Çünkü araştırmalar yaparken çok şaşıracağınız kaynaklar buldum. Öncelikle amaçları yeni işletmelere kaynak sağlamak olduğunu söyleyen ino coin, kendi yatırımcılarını toplamak için, gelecek gördüğü işletmelere maddi kaynak sağlayıp ardından bu işletmelerin kazanca geçmeleri ile birlikte ino coin aldırarak değerlenmesini sağlamak istiyorlar. Kazan Kazan dedikleri sistem kısaca böyle çalışıyor.

Dikkat, Aşağıda paylaşacağım adres de ino coin resmi sitesinde yasal olarak paylaşılan pdf adresinde İstanbul kayıtlı ve damgalı olduğunu fark ettim ve imzayı da Şanli Bas diye bir şahıs atmış. Malta merkezli olduğunu söyleyen bir kurum yasal prosedürünü neden İstanbul göstermiş anlamadım. Ayrıca ino coin resmi web sitede türkler için çevrilmiş kaynak da var. Acaba projede bir Türk mü var yoksa bu bir dalga işi mi buna siz karar verin. Tamamını görmek isterseniz linki en alt sayfada paylaştım.

ino coin geleceği, hakkında yorum yapmak gerekirse toplam arzı 1 milyar adet ile sınırlı ancak henüz tamamı halka arz edilmemiş. Coin market sıralamasında top 250 de yer edinmeyi başarmış olan ino coin, kendisini teşvik verdiği işletmelerin ve iş adamlarının geri dönüşleriyle daha değerli hale getireceğine inanıyor. 2020 yılı ikinci çeyrek ten sonra yol haritasına yeni başlık eklenmemiş. Güncel değiller ancak güncel olabilirler diye denetlemekte fayda var.

Ino Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Ethereum blok zincirinde Erc-20 belirteci olarak kariyeirne devam eden ino coin kendi resmi sitesinde ino hakkında şunları yazmış:

Kararlarımızı, yatırım konusundaki kapsamlı deneyimimizin bir sonucu olarak oluşturulmuş, tamamen objektif olan bir dizi kritere dayandırıyoruz. Bu, Ino coin‘in büyümeye devam edeceğini garanti ediyor, çünkü doğrudan piyasaya bağlı değil, sadece fon sağlamayı seçtiğimiz seçkin, yüksek kaliteli girişimlere bağlı. Blockchain teknolojisini kullanıyoruz çünkü geleceğine inanıyoruz, çünkü biz iş insanlarıyız ve mantıklı bir bakış açısına sahibiz.

İşlemleri şu anda normdan çok daha hızlı ve daha ucuza sağlamak, blok zinciri mükemmel bir merkezi olmayan sistem haline getiriyor. Klasik bankacılık sistemi her insana başarılı bir yatırımcı olma fırsatı verir ancak yatırım seçeneklerini sadece iyi finanse edilmiş küçük bir grup insanla sınırlar. InoCoin hem yeni başlayanlar hem de yatırımcılar için çalışır. Kazan-kazan anlaşmaları için çalışıyoruz. Her başarılı başlangıç, hem yatırımcılar hem de InoCoin için bir kazançtır.

Kazan Kazan sistemi ile geleceğe doğru ilerlediklerini belirten ino coin yöneticileri gelecek ile ilgili planlamaları ile ilgili şunları yazmış :

INO coin, kitle fonlamasının geleceğine giden yolu açacak bir yardımcı tokendir. Diğer platformların çoğundan farklı olarak, aynı zamanda evrensel bir ödeme aracıdır ve çeşitli projelere yatırım ve finansman sağlamanın yanı sıra, insanların onun sayesinde geliştirilmekte olan yeniliklerden faydalanmalarını sağlayan bir para birimi görevi görecektir. Kapsamlı teknik ve iş becerilerine sahip çeşitli kişiler tarafından desteklenen ino coin, genç ekiplere tavsiyelerde bulunacak ve sürekli yön sağlayacak.

Ino coin hangi bosalarda var – ino nasıl alınır

Hali hazırda bir çok borsa da listelenmeyi başarmış olan ino coin en yüksek alım satım hacmi ile listelendiği ilk borsa Bilaxy borsası. En çok hacmin bulunduğu ikinci borsa ise Hotbit borsası. Ayrıca ino coin almak için Exrates borsası da listelemiş durumda. Henüz yerli borsalarda listelenmedi. Almak için öncelikle yerli borsalar aracılığı ile kripto para satın alıp daha sonra ino coinin listelendiği borsalara gönderim yapıp ardından trade işlemi ile ino coin sahibi olunabilir.

Ino coin resmi kaynak adresleri

ino resmi web sitesi
ino coin market verileri
ino beyaz sayfa adresi
ino yasal kayıt pdf adresi

Comments (No)

Leave a Reply