IQ coin nedir Everpedia Resmi Bilgiler

IQ coin, everpedia arama motoru içerisinde paydaş olmayı sağlayan içerik oluşturmaya ve sürdürmeye teşvik etmek için kullanılan eos ağında 2018 yılında altcoin olarak üretilmiş jeton.

IQ token sahipleri, temel protokol yükseltmelerine oy vererek Everipedia Ağı’nın yönetiminde de rol oynar. Katkıda bulunanlar, içerik oluşturarak ve önerilen içeriğe oy vererek Everipedia Ağı’na katılmaları için IQ belirteçleri ile ödüllendirilir.

IQ coin yorum ve IQ token geleceği

IQ coin yorum, kısmında öncelikle Dünya’nın en yüksek hacimli borsasında listelenmeyi başarmış ve stabil gidişatı ile ün salmış eos coin alt yapısında geliştirilmiş olan iq coin, ünlü everpedia sözlük te bir ödeme aracı olarak kullanılıyor. Kullanıcılar kazandıkları tokenleri borsalar aracılığı ile nakite çevirebilir. Ancak Everpedia ün saldıkça kullanıcılar geleceğine inandıkça tokenları satın alıp tutmayı Everpedia ya yandaş olmayı da tercih edebiliyorlar. Bunun için güncel olarak iq coin’i ödeme aracı olarak kullanan kuruluşun haberlerini takip etmek gerekiyor. Ayrıca crypto.com un listelediğini iq coin yorum olarak eklemeliyim çünkü önemli bir ayrıntı. Aşağıda paylaştığım resmi web sitesi aracılığı ile en güncel bilgileri takip edebilirsiniz.

IQ coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse öncelikle Everpedia kuruluşunun geleceğini konuşmak gerekir. Çünkü ne kadar kullanıcı o kadar büyük geleceğe açılan kapı gibidir. Hali hazırda Dünya’nın en büyük ansiklopedilerinden biri olan Everpedia, iq tokenlari ödül olarak dağıttıkça daha çok kullanıcı buluyor. Ve daha çok kullanıcı ile daha çok paylaşım ve dolayısı ile de kazan kazan formülünü işletmeye, Dünya’ya yeni nesil bir yaklaşım ile açılmaya çalışıyor.

iq Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

iq coin resmi web sitesinde kendi tokenları nasıl kazanılabilir hakkına şu açıklamayı yapmışlar:

IQ jetonlarını iki ana yolla kazanabilirsiniz:

  1. Everipedia topluluğunun onayladığı ve önerilen bir düzenleme için (veya aleyhine) çoğunluk ile oy kullandığı sayfaları düzenleme/oluşturmak için,
  2. PredIQt üzerinde tahminler yapmak ve PredIQtion Piyasaları oluşturmak. Başlangıç ve PredIQt üzerinde IQ kazanma hakkında bilgi edinmek için PredIQt belgelerini okuyun .

Her 30 dakikada bir ödül olarak toplam 500 IQ jetonu dağıtılır. IQ ödülleri, kabul edilen düzenlemeleri öneren editörler ile çoğunlukla oy veren seçmenler arasında paylaştırılır. Bireysel IQ ödülü, bir kullanıcının katkılarının toplam değeriyle orantılı olarak belirlenir.

Eos alt yapısı ile geliştirilen iq coin hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Bir makaleye bir düzenleme göndermek veya Everipedia Ağı içinde önerilen bir düzenlemeye oy vermek için IQ belirteçlerine ihtiyacınız var. Düzenleme veya oylama işlemini işlemek için EOS’u tutmanız ve stake etmeniz gerekir. Elinizde bulunan EOS jetonları bilgi işlem kaynaklarıdır (RAM ve bant genişliği).

EOS hesabınızda IQ jetonları varsa, Everipedia Network’ün hisselerine ve EOS jetonlarına sahipseniz, Everipedia Network’ü destekleyen platformda hisselere sahipsiniz .

iq coin hangi borsalarda var- IQ token nasıl alınır

Hali hazırda Dünya’nın en yüksek hacimli borsasında listelenmiş olan iq coin en yüksek alım satım hacmi ile Binance borsasından alınabilir. En yüksek ikinci hacmin olduğu borsa ise Bitfinex borsasıdır. En yüksek üçüncü hacimi Okex borsasında görüyoruz ve ayrıca iq coin, Coindcx ve Mxc borsalarından da satın alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmemiştir. Yerli kripto para borsalarından satın alınıp yukarı da ki iq coin listeleyen borsalara gönderim yaparak trade işlemi ile sahip olunabilir.

iq coin resmi kaynak adresleri

iq coin resmi sitesi
iq coin market verileri
iq coin beyaz sayfa adresi
iq coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply