KIF coin nedir Kitten Finance Yorumlar

Kif coin, yani Kitten finance, Defi projelerinden sadece biridir. Opsiyonlar ve takaslardan tahvillere ve vadeli işlemlere kadar kripto varlıklar ve türevler için merkezi olmayan takaslar ve takas hizmetleri oluşturuyor. Kitten finance, tüm akıllı sözleşmeler ve DApp’ler için oynaklık yüzeyleri ve getiri eğrileri sağlamayı amaçlar.

Kif Coin Kitten Finance Hakkında Bilgi

Kitten.finance, KIF, DeFi inovasyonuna odaklanır. Gölge, akıllı sözleşmeleri destekleyen herhangi bir blok zinciri için zincirler arası bir köprü olarak çalışabilir.

Kitten finance resmi sitesinde ilk hali ve son hali mevcut. Gelen son güncellemesi ile birlikte merkeziyetsiz borsa olma yolunda adımlarını attı. Dolaşım kaynağı mevcut değil ve maksimum 42.000 adet KIF madeni para tedariği var.

KIf coin -Kitten Finace özellikleri ve projesi

  • KittenSwap – LIQUID – derin sanal likiditeye sahiptir ve bu, IKO – İlk KittenSwap Teklifinin ilk örneğidir.
  • KittenSwap – Tüm jetonlar için ödünç verme KittenSwap kredileri , ETH herhangi ERC20 kullanarak ödünç alabilir.
  • AlphaDex , KittenSwap, Uniswap vb. için gelişmiş ticaret yöntemleri sağlayan bir türev piyasası ve likidite toplayıcıdır.
  • KittenSwap – Geniş Limitli Sipariş, Geniş Limitli Emir , bir fiyat aralığını kapsayabilir ve fiyatını otomatik olarak değiştirebilir. Uniswap v3, piyasaya sürüldükten sonra benzer tasarımlara sahiptir.

Not: KF bir verim çiftçiliği projesi değildir. Havuzlar, AlphaDex ve KittenSwap için belirteçleri dağıtmak içindir.

KIF Coin nereden alınır – Kitten Finance Hangi Borsalarda Var

2021 yılı üçüncü çeyrek itibari ile Kif coin uniswap üzerinden satın alınabilir. Aynı zamanda bilaxy borsasında alım ve satımı yapılabilir. Hepsinden daha önemlisi ise Kitten Finance kendisi merkeziyetsiz borsa olmayı amaçladığı için onu bir borsa dan satın almak yerine ethereum ile uniswap üzerinden satın almak daha mantıklıdır.


KIF Coin - Kitten Finance Coinmarketcap verileri

KIF Resmi web sitesi

KIF coin resmi medium hesabı ve daha fazla bilgi için tıkla

KIF coin nedir ve kitten finance nedir sorusunun cevabı adına daha fazla bilgiye sahip iseniz , yeni güncelleme gelmiş ise , bunu bize yorum veya mail olarak iletirseniz. Konularımız sürekli güncel kalır.

Comments (No)

Leave a Reply