Kp3r coin nedir Keep3rv1 Resmi Bilgiler

Kp3r coin, blok zincirde dışarıdan geliştirmeler yapılabilmesi için kaynak sağlanması ve bu hizmetleri sağlayabilenler arasında oluşan döngüyü kolaylaştırmak tasarlanmış ethereum alt yapısında Andre Cronje tarafından 22 ekim 2020 tarihinde kurulmuş Defi sektöründe merkeziyetsiz Erc-20 tokendir.

Kp3r coin yorum ve Kp3r geleceği

Kp3r coin yorum, öncelikle çıkar çıkmaz çok kısa bir süre içerisinde 1300 kat artarak gündeme gelen kp3r coin arkasında meşhur Yfi ile adını da duyuran Andre Cronje var. Toplam arzı 200 bin adet ile sınırlı. Üzerinden yıllar geçse bile binance de listelenememiş bir çok coin varken , kp3r token olarak çok kısa bir sürede listelenmeyi başardı. Arkasında güzel bir yazılımcı ve geliştirici ekip mi var yoksa , o meşhur Cz ye akan paralar mı var o kısım tartışılır. Ancak gelecekte kp3r ismini ve bekçi dediğimiz keeper(bekçi) akımını daha çok kez duyacağımızı düşünüyorum.

Kp3r coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse Ethereum gibi, sistemi git gide karmaşık ve güç isteyen bir çok merkezi olmayan akıllı sözleşmelere dayalı coinler için , bakımı ve bakım maliyetini azaltmak için bekçilere dayalı bir sistem ile , yaralara merhem olmaya çalışan Kp3r, kendi resmi sitesinde yol haritası yayınlamamış. Arkasında güzel bir yazılım ve kodlama ekibi varken ileride ki kariyerine mainnet yapıp coin olarak devam ederse geleceği daha parlak olur tabi ancak henüz yol haritalarında bilgi vermek dışında geleceğe dair bir plan açıklamamışlar. Ancak daha yeni bir proje olduğunu geliştirici ekiplerin çeşitli güncellemeler yaptığını da unutmamak lazım.

Kp3r coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Henüz token olarak Toplam arzı 200 bin adet ile sınırlandırılmış olan Kp3r token, arzın tamamını halka dağıtmayı başarmış çeşitli borsalarda alım satımı ve ticareti yapılmaktadır. YFI ait 2020’de iki aylık varoluş ile 1300 kat artarak dikkatleri üzerine çeken proje için Kp3r token sahipleri resmi sitelerinde kendilerini şöyle açıklamışlar:

Keep3rV1, giderek daha karmaşık sistemlere güç sağlamak için çok sayıda akıllı sözleşme kullanan blok zinciri tabanlı projelerin karşılaştığı bakımı azaltmayı amaçlamaktadır . Bu projeler genellikle görevleri tamamlamak için harici aktörler gerektirir ve Keep3rV1, projelerin ve geliştiricilerin birlikte daha verimli çalışması için merkezi olmayan bir ekosistem olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ağ, işlemleri yürütebilen veya olayları tetikleyebilen akıllı sözleşmeler, botlar veya komut dosyaları sağlayan Bekçilere (keepers) dayanır. Platformu kullanmak için bir proje, KP3R’yi platformda alan ve kilitleyen bağlı bir Bekçi tarafından incelenen ve onaylanan bir akıllı sözleşme gönderir. Projeler, minimum bağlı KP3R hissesi veya önceden tamamlanmış belirli sayıda iş istemek gibi, Bekçilerin hangi işi alabileceğine ilişkin kurallar belirleyebilir. Bir proje KP3R eşdeğeri krediler karşılığında Ether (ETH) sunabilse de, bekçiler işleri tamamladıkları için KP3R’de ödüllendirilir .

Kp3r coin yöneticileri resmi sitelerinde kendi tokenları için güvenlik konusunda şunları yazmış:

Keep3rV1, bir ERC-20 yönetişim belirteci olan KP3R’yi kullanan Ethereum tabanlı bir platformdur. Bu, herhangi bir zincir üstü KP3R işlemini doğrulamak için Ethereum blok zincirine güvendiği anlamına gelir. Ethereum, madencilerin blok zincirine yeni bloklar eklemek için birbirleriyle rekabet ettiği ve ağdaki tüm düğümlerin çoğunluğunun, yayınlanması için bir kaydı onaylaması gereken bir iş kanıtı konsensüs algoritması kullanır .

Projenin akıllı sözleşmeleri , Ekim 2020’nin sonunda, bir blockchain güvenlik şirketi olan PeckShield tarafından yayınlanmadan önce denetlendi . Denetim bulunuldu ve Keep3rV1 “iyi tasarlanmış ve mühendislik” olarak sonuçlandı. Hiçbir kritik güvenlik problemi bulunmayan Kp3r birkaç potansiyel orta seviye olumsuz tespit ile sonuçlandı.

Kp3r Coin Hangi Borsalarda Var – Kp3r Nasıl Alınır

Dünyanın en yüksek hacime sahip borsasında listelenmeyi başaran Kp3r coin en yüksek hacimi Binance borsasında alıyor. En yüksek ticaret hacminin bulunduğu borsa ise gate.io borsasıdır. Aynı zamanda Okex borsasında da listelenen Kp3r uniswap ve sushiswap aracılığı ile de alınabilir.

Henüz yerli borsalarda listelenmemiş olan kp3r coin almak için öncelikle yerli borsalardan kripto para birimi alarak , Kp3r token listelenen her hangi bir borsaya gönderip ardından trade işlemi yaparak Kp3r sahibi olunabilir.

Kp3r coin resmi kaynak adresleri

Kp3r coin resmi sitesi
Kp3r coin döküman adresi
Kp3r coin market verileri
Kp3r token kurucu adresi

Comments (No)

Leave a Reply