Kvi Coin nedir Kvi Token yorum ve Geleceği

Kvi coin , henüz token olarak piyasada dolaşan Lee Ye Young ‘un ceo görevini üstlendiği ethereum tabanlı token. Endonezya’nın en büyük telekomünikasyon sağlayıcısı olan Telcomsel’in ‘hai’ uygulaması üzerinde kendine çıkış yolu arayan, kullanıcı odaklı yerelleştirme hizmetine uyum sağladığını iddaa eden kvi massenger zinciridir.

Kvi Coin Hakkında Bilgi

Toplamda 10 milyar adet kvi token bulunmaktadır. Carnegie Lee vakfının başkanı ve Kore Müzik ve Kültür Vakfı Başkanı olan Lee Ye Young un kurucu ve ceo olarak tanıtılmaktadır. Yılda 40 milyon adet Telcom Hücresi ile kurulması beklenen haberci platformları için yeni tedarik telefonlarına odaklanıyor.

Kvi coin white paper sayfasında kendi projeleri için şunları söylüyor:

KVI belirteci başlangıçta Ethereum (ERC-20) tabanlı olacaktır, çünkü bu KVI'nın kolayca
karmaşık akıllı sözleşmeleri kolayca uygulayın.
KVI'nın kendi anadiline taşınması bekleniyor ve gelecekte madeni para, ancak öncelik, temel işlevleri mümkün olan en kısa sürede sunmaktır.
Bu projelerin her ikisi de nispeten agresif teslim tarihlerine sahip olduğundan, HAI ve VINAKON'u kolaylaştırmak.
Ancak, KVI'yı Native olarak çıkacakmış gibi tasarlıyoruz, çünkü bu yaklaşım şu anlama gelir:
Sistemi doğru bir şekilde oluşturuyoruz ve tehlikeye atılmış tasarımları aşağıdakilere dayalı olarak yeniden inşa etmek zorunda değiliz.
  • kısa vadeli çözüm
  • temel güvenlik uygulaması.
  • işlem tabanlı tasarım yaklaşımları

Kvi Coin Yorum ve Kvi Token Geleceği

HAI ve Exchange kullanım durumlarını birlikte ele alarak, KVI zinciri bu şekilde entegre olacaktır. Henüz token olduğu için öncelikle vaat ettiği konularda yapılan ilerlemeler takip edilmelidir. 2021 yılı itibari ile hali hazırda sadece Coinone borsasında alım satım işlemleri gerçekleştirilebilir.  Kullanım alanı olarak kendine PC kullanımını ve iPhone, Android ve Windows gibi çeşitli akıllı telefonları destekleyen Hai ve Kvi geliştiriciliği ile ilk sürümle, kullanıcılar resimler gibi multimedyayı paylaşabilecek ve iletebilecek ve kaydolmak ve oturum açmak zorunda kalmadan telefon numarası doğrulaması yapabilecek.

Tarihe not bırakmak Adına : 1 mayıs 2021- Kvi coin market sıralamasında 5000. sırada ve adet fiyatı 0.0005 dolardır.

Kvi coin Resmi Sitesi Tıkla

Kvi Coin Marketcap verileri

Kvi Token white paper adresi

Kvi Token , Kvi coin nedir sorusunun cevabı adına daha fazla bilgiye sahip iseniz , yen güncelleme gelmiş ise , bunu bize yorum veya mail olarak iletirseniz. Konularımız sürekli güncel kalır.

Comments (No)

Leave a Reply