Loc coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Loc coin, Dünya genelinde seyahat sektöründe ün salmış Locktrip kuruluşunun cirodan ziyade ciro yoluyla kâr elde etmek ve komisyon bazlı kar marjları sağlamak amacıyla ethereum alt tabanında oluşturduğu token.

Seyahat acenteleri ile Seyahat etmek isteyenleri kendi aracılığında buluşturan Locktrip ile ne zaman bir rezervasyon yapıldığında, ödeme para birimi otomatik olarak LOC’ye dönüştürülür ve rezervasyon akıllı sözleşmesinde saklanır. LOC, teslim edilene kadar emanette orada kalır. Müşteri rezervasyonu tamamlar (örneğin bir otelden çıkış yapar). Böylece loc coin hem hacim almış hem de değer kazanmış olur. Loc token stake edilebilir.

Loc coin yorum ve Locktrip geleceği

Loc coin yorum, kısmında öncelikle kurumu tanımak gerekiyor. Locktrip kurumu seyahat etmek isteyen insanlar için hizmeti sağlayan ile seyahat etmek isteyen arasındaki bağlantıyı kuran büyük bir online kuruluş. Gerçekten en ucuz fiyatlara sahip oldukları için fiyatlarını dolar olarak yazmak yerine kendi kripto para birimleri Loc coin değerinden yazıyorlar. Locktrip ile seyahat etmek isteyen insanlar bir borsa ya üye olmasa bile Loc coin üzerinden bir hacim gerçekleştirmek zorunda kalıyor. Bu da doğrudan coin üzerinde olumlu hacim sağlıyor. Ayrıca teşvik etmek amacıyla kullanıcılarına stake edenlere yani cüzdana kitleyenlere aylık ve yıllık oranda ödül olarak belirli miktarda Loc token vereceğini söylüyor. Bu hem değeri hem talebi yükseltiyor. Çok güzel bir proje ve diğer yandan Blockchain ve kripto paralar da koskoca bir seyahat firmasının hevesi sayesinde hızla insanlara yayılıyor.

Loc coin geleceği, hakkında öncelikle şunu söylemek isterim ki ana ağ kurmak gibi bir hedefleri yok, ethereum alt tabanında eth kanatları altında zaten amaçladıkları her şeyi başarabilecek bir zemin yatıyor. Bu yüzden loc coin geleceği hakkında teknoloji ve kodlama dışında, oluşturduğu kullanım alanı ve yayılış politikası hakkında konuşacağız. Loc coini top 200 e taşıyan gerçek yorum kısmında belirttiğim yeni kripto para kullanıcısını bulmak için kaynaklarının sınırsız olması. Maksimum arzları belli olmadığı için Balinalar tercih etmekten çekiniyor. Bu da Locktrip kurumunun fiyatını kendi belirlemek istediğinin göstergesidir. Locktrip in geleceğine güvenen kolaylıkla çıkartmış olduğu Loc token geleceğine de güvenebilir. Ancak unutmamak gerekir ki piyasa yapıcılar her zaman daha üstündür.

Loc coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Locktrip kurumu kendi tokenleri hakkında resmi beyaz sayfa adresinde şu açıklamayı yapmış:

Dağıtılmış her veritabanı, piyasaya yerleştirilen her rezervasyon ve her blok zincirimizde yürütülen işlemin LOC ile doğrudan bir ilişkisi vardır. Aslında, LOC coin o kadar merkezi bir rol oynar ki değeri matematiksel olarak artan rezervasyon hacimleriyle birlikte yükselmeye kararlıdır. Rezervasyon oranı ile matematiksel olarak garantili ilişki var.

Loc tokenların şirket operasyonları üzerinde hiç bir etkisi olmadığını belirten Locktrip kurumu Loc coin ile hedefleri konusunda şu açıklamayı yapmış:

Dağıtılmış veritabanımız önemli ölçüde ücretsiz ve kolay erişilebilir olması sayesinde pazara giriş engellerini azaltmak hedefimiz. Yenilikçi ve daha verimli pazaryerlerinden oluşan yeni bir güç olmak ve mevcut rezervasyon sitelerinin tekelini kırmak ve böylece sahip oldukları kaldıracı oteller üzerinde azaltmak.

Loc coin özellikleri nedir

 1. Locktrip Loc coin ile Geliştirilmiş ücret belirleme mekanizmasına (oylama ve açık artırma) ek olarak, Ethereum’un 10 katı işlem kapasitesine sahip ve merkeziyetsiz.
 2. Daha az sıkışık bir ağ, daha düşük işlem ücretleri
 3. Fiat oranı, belirsizlikleri önlemek için borsaları izleyecek bir kahin tarafından yönetilecektir.
 4. LockTrip blok zinciri, hisse kanıtı (PoS) mekanizmasına dayanacaktır.
 5. LOC coin sahipleri, dünya çapında seyahate %0 komisyon erişiminden yararlanır.

Loc coin Kullanım alanları

 1. Küresel otel envanterini kısa sürede ekleme ve fiyatı %20 azaltmak için.
 2. Distribütörlere %3-5 ödeme yaparken rezervasyon sitesi komisyonları çekmek için.
 3. Çok rekabetçi fiyatlarla müşterileri ve rezervasyon oranını artırmak ve Loc token ile teşvik etmek için.
 4. Otelleri doğrudan kaydolmaya teşvik etmek için loc token kullanılacak.
 5. Böylece dağıtılmış veri tabanımızı desteklemek için kullanılacak.
 6. Dağıtılmış veri tabanını ölçeklendirmek için kripto para kullanılacak.

Loc coin hangi borsalarda var – Loc Nasıl alınır

Market sıralamasında Top 200 deki yerini çoktan almış olmasına rağmen Loc coin en yüksek alım satım hacmi ile Kucoin borsasından alınabilir. Ayrıca en yüksek ikinci alım satım hacmi ile Hitbtc borsasında da listelenmektedir. Yerli borsalarda listelenmiyor. Loc coin almak için öncelikle yerli borsalardan kripto para alarak Loc listeleyen borsalara transfer gereklidir.

Loc coin resmi kaynak adresleri

Loc coin resmi web site
Loc coin market verileri
Loc token beyaz sayfa adresi
Lock coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply