Loot coin nedir NFTLootBox Resmi Bilgiler

Loot coin, merkezi Birleşik Krallık olan ekran kartı madenciliğinin en büyük düşmanı olan NFT çiftçiliğini daha adil hale getirmek için NFT, DeFi ve Loot Box Teknolojisini bir araya getiren bir NFT çiftçilik platformudur. NftLootBox Platformu, tüm kullanıcılara kripto para ödülleri ve daha fazlasının yanı sıra nadir ve değerli NFT sanatı elde etme şansı veriyor.

Loot coin anlaşılır dilde açıklamak gerekirse en az belirlenen miktarda coin satın alıp, daha sonra o coini kitleyerek. Sistemin çalışmasına katkı da bulunmayı hedefler. Bunun karşılığında düzenli olarak aylık veya yıllık olarak belli miktarlarda ücretsiz olarak aynı coinden ödül olarak verilir. Yani faiz.

Loot Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

2020 yılı kasım ayında çıkan Loot token, henüz bir yıl gibi bir süreç tamamlanmadan iki farklı borsa da listelenmiş. Toplam ve maksimum arz sadece 40 bin adet. Yaklaşık olarak bir yıl geçmeden toplam arzın yarısından fazlasını halka dağıtmayı başarmış.

Loot coin resmi sayfasında kendileri için şöyle söylemiş:

DeFi, NFT ve Loot Box Tech’in yenilikçi bir karışımı. NFTLootBox, NADİR ve DEĞERLİ NFT Sanatını elde etmenin daha adil bir yoludur. Kullanıcıların Jeton kazanmak için Loot jetonunu Stake etmesine izin veren yenilikçi bir Fungible Token (NFT) Projesiyiz.Ganimet Kutuları çeşitli NFT’ler içerir.

Loot coin resmi sayfasında kendi tokenları için şunu söylemiş:

LooT, düşük bir 40.000 jeton kaynağına sahiptir. Belirteç şu şekilde bölünmüştür: 10.000 adet Takım ve Satılmayan Jeton bir yıl boyunca kilitlenir. Uniswap’a 5.000 adet Jeton eklendi ve bir yıl boyunca kilitlendi. 8,000 adet Jeton Pazarlama ve Geliştirme için ayrılmıştır .Ön satış sırasında 17.000 adet Jeton satıldı

Loot coin nasıl çalışır NftLootbox incelemesi

Loot token Stake etmek için iki Havuz vardır. Havuzlardan biri Gümüş Para ile, diğeri Altın Para ile ödüllendirilir. Ödüllendirilen Jetonlar, transfer edebileceğiniz, çekebileceğiniz, satabileceğiniz vb. tam ERC20 Jetonlarıdır. Ancak bunların birincil faydası Ganimet Kutuları için ödeme yapmak olacaktır.

Silver Pool – Silver Coins kazanmak için sadece LOOT tahmin yapmak gerekir. Ganimet jetonlarını dilediğin kadar kilitle ve Gümüş Paralarla ödül alınır.

Gold Pool – ETH-LOOT UNI-V2 LP Jetonlarını Stake Edin. Ganimet LP jetonlarını dilediğin kadar kilitle ve Altın Para ile ödül alınır

Madeni paralar aşağıdaki formüller kullanılarak kazanılır:
Silver Pool – Her LOOT için her 24 Saatte 0,2 Silver Coin kazanacaksınız.

Gold Pool – Her ETH-LOOT UNI-V2 LP Jetonları için her 24 Saatte 2.66 gold coin kazanacaksınız.

Loot Coin hangi borsalarda var nasıl alınır

Henüz çıkışından bu yana bir yıl doldurmamış olsa bile hali hazırda iki borsa da listelenmeyi başarmış. En çok hacim gören borsa hotbit ve bilaxy borsası. Ayrıca loot coin ethereum tabanlı bir coin olduğu için uniswap aracılığı ile de alınabilir.

Loot Coin Yorum

Toplam arzının 40 bin adet olması gerçekten güzel. Ancak toplam arzı düşük olsa bile adet fiyatı da önemli bir faktör. Adı üstünde Loot demek ganimet demek. Yatır bekle ganimetleri topla diyor kısaca. Nft çılgınlığı Türkiye de çok rağbet görmese de Amerika da halen devam ediyor. Bu projede yüzlercesinden sadece birisi. Web siteleri düzgün bakımlı, beyaz sayfa adresleri geçerli, resmi sitelerini pembe bir tema ile düzenlemişler ve bu coinin merkezi Birleşik Krallık. Kısacası Nft projeleri bir tercih meselesidir. Söylentiler 2021 ve 2022 yılının Nft çılgınlığı ile geçecek dense bile , bir yaraya merhem olması şart diye düşünüyorum.

Loot Coin NftLootBox Resmi Adresleri

Coin sahibi ceo resmi hesap adresi
Loot coin resmi web sayfası
Loot coin market verileri
Loot coin market verileri

Comments (No)

Leave a Reply