Lpt coin nedir Livepeer Resmi Bilgiler

Lpt coin, ethereum ağında üretiliş merkezi olmayan canlı video yayını için ölçeklenebilir ve kullandıkça öde formülü ile yüksek düzeyde ölçeklenebilir video akış ağı protokolü.

Livepeer Lpt coin’le, mevcut herhangi bir yayıncı için merkezi yayın çözümlerine ekonomik açıdan verimli bir alternatif sunmayı amaçlıyor. Lpt Coin stake yolu ile de kullanıcılarına kazanç sağlıyor ve Binance borsasında yıllık %40 a varan faiz oranlarıyla dikkati üzerine çekmeyi başardı. Toplam 10 milyon adet üretilen lpt token, kime ne kadar dağıtılmış aşağıda teknik bilgilerde mevcut. 2017 yılında kurulan projenin kullandığı Livepeer protokolü, Enflasyonist bir sistemde jeton tahsislerini oynamak amacıyla, merkezi olmayan çalışmanın ölçeklenebilir doğrulamasının yanı sıra yararsız çalışmanın önlenmesi için de çözümler sunuyor.

Lpt coin yorum ve Lpt coin geleceği

Lpt coin yorum, kısmında öncelikle Dünyanın en yüksek hacimli borsasında listelenmiş ve stake oranları ile dikkatleri üzerine çekmiş olan , ethereum alt yapısı ile merkeziyetsiz şekilde çalışan bir token hakkında konuşacağımızı bildirmek isterim. Toplam arzı 100 milyon adet ile sınırlı bunun 70 milyon adeti halka dağıtımı yapılmış. Lpt coin stake edenler ağ üzerinde iş yapma fırsatına sahip oldular ve bu nedenle söz konusu işi yapmak için gelecekteki ücretleri (ETH olarak) kazanırlar. Son olarak Lpt coin yöneticileri amaçlarının Livepeer ağının mümkün olduğunca ucuz, etkili, güvenli, güvenilir ve kullanışlı olduğundan emin olmak için katılımcıları teşvik etmek olduğunu söylüyorlar ve bu yolda epey mesafe yol almışlar.

Lpt coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse Merkeziyetsiz olarak kendi ağında video dönüştürme hizmeti veren Livepeer ile destekçilerine belirli miktarda Lpt satın alarak karşılığında aylık yıllık faiz getiri sunuyor. Alım adet miktarı arttıkça faiz getiri oranları da düşüyor. Ana amaç olarak ağlarını geliştirmeye odaklanmış olan henüz token olmasına rağmen coin market sıralamasında top 250 de yer edinmeyi başarmış ve ayrıca gelecekte cüzdan çıkartmayı hedeflediklerini belirtmişler. Lpt coin geleceği nasıl olacak güncel olarak takip etmek için aşağıda bulunan resmi kaynak adreslerinden son bilgileri alabilirsiniz.

Lpt Coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Nasıl çalıştıkları konusunda Lpt coin sahipleri beyaz sayfasında şu açıklamayı yapmış:

Livepeer iki katmanlı bir konsensüs sistemine sahiptir. LPT defteri ve işlemleri, Ethereum gibi temel blok zinciri tarafından güvence altına alınır. LPT jetonunun herhangi bir transferi veya sistemdeki herhangi bir işlem, temel alınan çalışma kanıtı veya hisse senedi kanıtı kanıtı ile aynı güvenlikle onaylanmış olarak kabul edilebilir.

Liveper projesinin kripto para birimi olan Lpt coin hangi yaraya merhem oldukları konusunda resmi web adresinde şu açıklamayı yapmış:

Livepeer projesi, birden çoğa canlı video yayınının (çoklu yayın) merkezden dağıtılmasıyla ilgilidir. Bu, medya dağıtımının en doğru şeklidir, çünkü bir yayıncının izleyicileriyle ilk elden, değişikliklerden, gerçeklerden sonra yorumlamadan ve döndürmeden doğrudan bağlantı kurmasına izin verir. Lpt coin ile herkese sesini duyurabileceği bir platform sunar. Mevcut merkezi çözümler sansürden, kullanıcı verileri/ilişkisi/para kazanma üzerinde üçüncü taraf kontrolü ve hizmet için ödeme ile ilgili verimsiz maliyet yapılarından zarar görebilir. İşte Livepeer’ın üzerine inşa edilecek uygulamalar ve hizmetler için bazı mantıklı kullanım durumları.

Lpt Coin Teknik Bilgiler

  • ICO yok. Livepeer tokeni LTc coin Merkle Madeni aracılığıyla dağıtıldı.
  • 30 Nisan 2018’de Ethereum ana ağında başlatıldı.
  • Özetlemek gerekirse, oluşum durumu, jetonun %63’ü topluluğa tahsis edilen 10.000.000 adet ilk LPT’nin üretildi.
  • 2,59 milyon ETH hesabı sahibi token talep etmeye hak kazandı.
  • Kurucular ve ilk ekip: %12,35 – ağın lansmanından itibaren 36 ay boyunca hak kazandı.
  • Satış öncesi satın alanlar: %19 – ağ lansmanından itibaren 18 ay boyunca hak kazandı.
  • Halk : %63.437 lik kısmı satın aldı – MerkleMine algoritması kullanılarak 3-18 ay boyunca oluşturuldu.
  • Hibe: % 0.213 – Livepeer’ın yerden kalkmasına yardımcı olan birkaç erken danışmana ve katkıda bulunanlara derhal verilir.
  • Uzun vadeli proje bağışı: %5 — Livepeer projesinin uzun ömürlü olmasını sağlamak için kullanılacak.

Lpt coin hangi borsalarda – LPT nasıl alınır

Hali hazırda Dünyanın en büyük hacimli borsasında üç farklı paritede listelenmeyi başarmış olan Lpt coin en çok alım satımı yapılan Binance Borsası, arkasından en yüksek ikinci hacim ile Bithumb borsasında işlem gören Lpt aynı zamanda Poloniex ve Gate.io borsasından da alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmemiştir.

Lpt coin resmi kaynak adresleri

Lpt coin resmi web sitesi
Lpt coin market verileri
Lpt token resmi beyaz sayfa adresi
Lpt sosyal medya hesap adresi

Comments (No)

Leave a Reply