Lrc coin nedir Loopring Resmi Bilgiler

Lrc coin, merkeziyetsizlik temelinde güvenlik ve performansı bir arada birleştirerek Ethereum üzerinde ticaret, takas, likidite sağlama ve ödemeler için düşük ücretli, yüksek hızlı bir platform sağlamayı hedefleyen Defi temalı token.

Lrc platformu merkezsiz borsa yani DEX platformunda açık kaynaklı olarak yerini alır. isteyen herkes DEX platformunda kendi ağını kurabilir ve likidite paylaşabilir.

Loopring protokol belirteci olan LRC coin kurucusu Daniel Wang ve baş mimarı Brecht Devos dur. Ayrıca Lrc coin ilk akıllı cüzdanı L2 ölçekli olarak çıkarmıştır. Loopring ekosistemi için faydalı olan davranışları teşvik etmek, söz konusu sistemde söz sahibi olmak ve Ethereum L2’ye geçişi daha da ateşlemek için kullanılıyor.

Lrc coin yorum ve Lrc token geleceği

Lrc coin yorum, öncelikle kat ettiği yola bakmak gerekiyor. 2017 de temeli atıldı ve ico süreci ile dağıtıma başlandı, 2019 yılında kendi protokolünü çıkardı ve geleceğe doğru ilk emin adımını atıp adından bahsettirmeyi başardı. Dünyanın en büyük ve en hacimli borsalarında listelenmeyi başaran Lrc şimdi 2021 yılı itibari ile protokol üzerinde çeşitli güncellemeler yapıyor ve üçüncü protokol versiyonuna hazırlanıyor. Maksimum arzı 1.4 milyar adet’e yaklaşan Lrc token tüm arzın %90 lık kısmını halka dağıtmış ve kullanıcılar ve yatırımcılar değerini belirlemede rol oynuyor.

Lrc coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse öncelikle github kısmında 2021 yılı itibari ile aktif olduklarını görüyoruz, ayrıca medium hesaplarında protokol güncellemelerinden yapılacak iyileştirmelerinden bahsediyorlar ve LRc nin gelecekte daha iyi bir yerde olması için çabaladıklarını dile getirmişler. Top 150 sıralamasında yerini almış Lrc coin resmi twitter hesaplarında uzun aralıklarla paylaşım yapıyor. Lrc token geleceği konusunda daha güncel bilgi edinmek için sayfanın en altında resmi kaynak adresleri paylaşıldı. Yarının ne olacağı belli olmayan kripto para mecrasında en güncel bilgileri takip etmek katkı sağlayacatır.

Lrc coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Lrc yeni protokolü ile birlikte kendisini güncelledi ve Lrc coin için şu açıklamayı yaptı:

Loopring, bir zkRollup protokolüdür ( Ethereum için bir tür güvenli Katman ölçekleme çözümü.

Bir zkRollup’ta çılgınca sallanabilecek hiçbir gaz ücreti yoktur. ‘Normal’ tarz ücretler vardır: yani, ticaret veya takas yapmak için küçük bir yüzde ücreti veya transfer veya para çekme için küçük bir sabit ücret.

Varlıklarını platformun iyiliği için verimli bir şekilde kullanan LRC sahiplerini ödüllendirir. LRC, tüm protokole yardımcı olan davranışları teşvik etmek için kullanılacaktır.

Lrc coin kendi resmi sayfa adresinde geleceğe dair vizyon ve hedefi için şu açıklamayı yapmış:

Loopring’in amacı, Ethereum üzerinde sınıfının en iyisi zkRollup değişim ve ödeme protokolünü tasarlamak ve mühendisliğini yapmak ve onu dünyanın her yerindeki kullanıcılara getiren ürünleri işletmektir.

Ethereum ağında kendisine görev edinen ve kripto para birimi olarak Lrc coini kullanan Loopring hangi yaraya merhem olduğu konusunda beyaz sayfa adresinde şu açıklamayı yapmış:

Loopring ile İşlem başına maliyet, Ethereum’un maliyetinin 1/100’üne kadar düşürülür, alım satımlar ve transferler bir kuruştan daha az maliyetlidir. Loopring ile, gözetimsiz borsaların ve ödeme uygulamalarının rekabeti geride bırakmaya ve merkezi olanları değiştirmeye devam etmesini bekliyoruz.

Lrc Coin Hangi Borsalarda var – Lrc token Nasıl Alınır

Lrc coin alım satımının yapıldığı en büyük hacimli borsa Coinbase borsası ve Binance borsasıdır. Yerli borsa olarak Paribu borsasında da listelenen Lrc token ayrıca Huobi borsasında da işlem görmektedir. En düşük hacime sahip alım satım yapılabilen borsa ise Gate.io borsasıdır.

Lrc coin resmi kaynak adresleri

Lrc coin resmi site
Lrc coin market verileri
Lrc token beyaz sayfa adresi
Lrc token resmi twitter adresi

Comments (No)

Leave a Reply