Mask coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Mask coin, şifreli gönderiler gönderme ve merkezi olmayan dosya depolama ve fon sağlamak gibi çeşitli amaçlarla Mask Network tarafından ethereum alt yapısı ile çıkarılmış token.

Mask network ün ödeme birimi olarak çıkarılan Mask coin ile sosyal ağlarda kripto para birimleri gönderilip alınabilir. Arkadaşlarınıza sosyal ağlarda dahil şifrelenmiş gönderiler gönderilebilir. Merkeziyetsiz olarak dosya ve depolama paylaşımı yapılabilir ve ayrıca twitter da gitcoin fonları desteklenebilir. Mask coin sahipleri sahipleri, her bir Mask’ın bir oyu temsil ettiği MaskDAO için önemli kararları oylayabilir.

Mask coin yorum ve Mask coin geleceği

Mask coin yorum, kısmında öncelikle Binance akıllı zincir ile adını duyuran platform sosyal medya üzerine ilgisini yoğunlaştırmış, çeşitli kolaylıklar ve ayrıcalıklar sağlıyor. Ethereum alt yapısında 100 milyon adet oluşturulmuş ve tamamının halka arz edilmesi için üç sene geçeceğini söylemişler. Bir yaraya merhem oluyor mu derseniz durumlar biraz karışık. Şifreli ileti göndermek güzel bir ayrıcalık ama bir kripto para için küçük bir olay. Bir diğer ana temaları güzel Sosyal ağlarda kripto para birimleri göndermek ve almak konusunda da hizmet verdiklerini söylemişler ancak bu bir proje olmalı çünkü bunun için çok emekler vermiş çaba sarf eden bir sürü köklü geçmişi olan coinler var. Ancak halen düzen oturmuş durumda değil. Kurucu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmakta ve araştırmanızda fayda var.

Mask coin geleceği, hakkında öncelikle yayınlanmış bir beyaz sayfa henüz yok. Yayınlanmış yol haritaları da henüz yok. Resmi adreslerinde gitcoin ve ChainIde ve Dijital Currency Grup ile partnerlik yaptıkları bilgisini paylaşmışlar. Gihthub kısmında aktifler ve kısaca mask coin geleceği hakkında henüz yolun çok başında olduklarını ve arzın büyük çoğunluğunun dolaşıma dağıtılmamış olduğunu bunun da gelecekteki 3 yıllık dönemde belli aralıklarla sert hareketlere mağruz kalabileceğini söylemek gerekiyor.

Mask coin resmi bilgiler ve inceleme

Mask coin kendi resmi web adresinde kullanım alanları hakkında şu açıklamayı yapmış:

Mask facebook ve twitter da kullanılabilir. Maske Ağı, kullanıcıların merkezi sosyal medyada şifreli gönderiler göndermesine olanak tanır. “Şifreli gönderi oluştur” -> Şifreli gönderiyi yaz -> Alıcıları Seç’i tıklayın, gönderiyi kiminle paylaşmak istediğinizi seçebilirsiniz -> “Son” düğmesini tıklayın -> Ağ Maskesi otomatik olarak bir metin oluşturacaktır.

Ayrıca ilk twitter teklifi adıyla yeni bir proje yayınlayan Mask coin ito hakkında şu açıklamayı yapmış:

Mask Network uzun zamandır Twitter/Facebook gibi sosyal ağlara farklı merkezi olmayan uygulamalar getirmeye kendini adamıştır. ITO’da (İlk Twitter Teklifi), kullanıcıların Twitter’da belirteçlerin halka açık ihracına doğrudan katılabileceklerini umuyoruz. Bu yepyeni bir deneme olacak. Öncelikle mask ürününü resmi adresten kurmak gerekiyor.

Mask coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Mask.io
Kripto para ismi: Mask
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Yok
Kurucu: Suji Yan
Piyasaya çıkış tarihi: Şubat 2021
Toplam arz: 100 milyon
Maksimum arz: 100 milyon.

Mask coin token dağıtım bilgileri

Başlangıçta 100.000.000 MASKE jetonu oluşturuldu ve arzın geri kalanı üç yıllık bir süre içinde açılacak.

%40 rezerv için
%7 halk arzı
%14 erken yatırımcılar
%23 ekip için

Mask coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

Dünyanın en büyük borsalarından olan Binance borsasında listelenmeyi başaran mask coin en yüksek ikinci alım satım hacmi Huobi Global borsasında da listeleniyor. Aynı zamanda Kucoin ve Gate.io ve Okex borsalarından da satın alınabilir. Mask token yerli borsalarda bulunmuyor ancak Tr Binance aracılığı ile alınabilir.

Mask coin resmi kaynak adresleri

Mask coin resmi site
Mask coin market verileri
Mask coin sosyal medya adresi
Mask coin kaynak kodu

Comments (No)

Leave a Reply