MILF token nedir milf token geleceği

Milf token, kripto para birimindeki artışa katkıda bulunmayı, dijital ayak izini “Kripto Alanında” bırakmayı ve günlük NFT’lerle yan yana çalışmaya hazır ilk ERC-20 Jetonlarından biri olarak kendisi için bir isim yapmayı planlıyor.

Milf token bekar annelere destek sağlamayı amaçlıyor. NFT sevgisiyle desteklenen, her yerdeki annelere iyi bakılmasını sağlamak istiyoruz diye açıklamalarında belirtmişler. Resmi sitelerinde kendi tokenlarını şöyle açıklıyorlar. Bir kişinin bir hisse senedinin veya kripto paranın bir kısmına sahip olmak için önemli bir değere yatırım yapması gibi, $MILF Token’ın arkasındaki fikir de farklı değildir. Yine de, MILF Token, belirli bir süre için belirli bir miktarda MILF jetonuna sahip olduktan sonra diğer tüm jetonların yerine geçer, tüketiciye kendi “bir”i verilecektir.Bu NFT, uygun bir şekilde doğrudan tüketicinin cüzdanına gönderilecek. Tüketicinin görevi sadece $MILF jetonunu ve NFT portföyünü elinde tutmak ve her ikisinin de kârının birlikte büyümesini izlemek.

Milf token geleceği

Açık pazarda satın alınabilen veya belirli kullanıcılara havadan bırakılabilen voxel tabanlı NFT’lerle birbirine bağlı canlı bir meme ekosistemi oluşturmayı hedef olarak benimsemişler.

Milf Token arzı ne kadar Nereden Satın Alınır

100.000.000.000 Milf Token var. Bu kadar bol sıfırın olduğu bir arz kesinlikle adet fiyatının diplerde olacağının işareti olarak görebilir ancak toplam arzın %50’sini Uniswap’a kilitledik ve anahtarları çöpe attık diye resmi sitelerinde belirtmişler.

Kalan %50 yakılacak, bu herkesin açık piyasada satın almasını sağlayacak ve geliştiricilerin topluluğa bırakabilecekleri takım jetonlarına sahip olmadığı adil ve eksiksiz bir dağıtım sağlayacaktır diye eklemişler.

Milf token satın almak için öncelikle uniswap hakkında bilgi edinmeniz gerekir. Şu an sadece uniswap dan eth karşılığında milf token alınabilmektedir. Bunun için çeşitli videolar Youtube de mevcut.

Milf Token Yorumlar

Nft coin pazarı ne kadar genişlerse bir o kadar da değişik tokenlar piyasaya sürülüyor. Milf token da bunlardan birisi. Ancak benimsedikleri düşünce bekar anneler adına olduğu için bir potansiyeli var. Nft çılgınlığı geçici bir süreç, shiba olsun , doge olsun aynı kategorilerdeydiler. Milf token en az bir kaç borsa da yayınlanması gerekir ki projelerinin ve çağrılarının dikkate alındığını ancak o zaman anlayabiliriz. Yine de uniswap borsalardan daha iyidir.

Milf token resmi sitesi tıkla

Milf token coinmarketcap verileri

Milf token henüz whitepaper yayınlanamıştır.

Milf token nedir sorusunu en güncel versiyonu ile yanıtladık. Milf coin sorusunun cevabı adına daha fazla bilgiye sahip iseniz , yeni güncelleme gelmiş ise , bunu bize yorum veya mail olarak iletirseniz. Konularımız sürekli güncel kalır.

Comments (No)

Leave a Reply