MTL coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Mtl coin, herkese her zaman ücretsiz olarak ödeme yapılabilen ve ödeme yapıldıkça ödül mtl jeton kazanılan ve kurucusu Marshall Hayner olan Ethereum ağında geliştirilmiş merkeziyetsiz kripto para birimi.

Toplam 66.6 milyon adet arzı bulunan ve tamamını halka dağıtmayı başarmış ve dolaşımda MTL coini kendi kripto para birimi olarak kullanan MetalPay ödeme işleme çözümleri sunar. Şirket, dijital para cüzdanları, kripto para ödülleri ve ödeme alma ve gönderme konularında kolaylıklar sunuyor. Eğer 10 bin adet MTL token tutarsanız listelediği tüm coinlerde ücretsiz olarak alım ve satım imkanı sunuyor.

MTL coin yorum ve MTL coin geleceği

MTL coin yorum, kısmında öncelikle 40 dan fazla kripto para birimini kendi uygulaması aracılığı ile alını satılabiliyor. FDIC sigortalı bir banka da ise kripto paraların dolar karşılığı tutuluyor. Açıkçası bu konuda bu kadar şeffaf olmaları güzel bir şey. Aslında çıkış amacının çok da önemli olmadığını düşündüren bir token için 2020 yılında hiç de az geliştirme ve güncelleştirme yapmadılar. Mtl coin arkasındaki ekip sessiz ve reklamsız çalışsa da arkada gerçekten az da olsa övgüyü hak eden bir ekibi var. Küçük küçük gelişmeler ile bir yere kadar gelinebiliyor, yol haritaları da gelecekte çok umut verici değil. Ayrıca diğer yandan Dünya’nın en büyük hacimli borsasında listelenmeyi başarmış maksimum arzının tamamını halk arasında dolaşıma sunmuş olması da önemli ayrıntıdır. Bundan sonraki süreçte ana ağ ve güncel haber takip etmek güzel geri dönüşler getirebilir.

MTL coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse öncelikle, Metal bir şirket olarak daha önce hiç olmadığı kadar 2020 yılında büyüdü. Lynx ve Bloks.io’nun satın alınmasıyla birlikte ekip sayısı 40 ı aştı. Ayrıca resmi adreslerinde ”Geliştirici ekiplerimiz artık Metal Pay, Proton ve üzerinde çalıştığımız diğer her şeyi geliştirmemize yardımcı olacak sektördeki en yetenekli insanlardan bazılarına sahip. ” yazmışlar. Ayrıca Metal Üniversitesi’ni kurdular. Tabi sanal üniversite. Gelecek yıl Metal Pay, Metal X, Proton ve çok daha fazlasında heyecan verici güncellemeler görmeyi bekleyebilirsiniz diye de son sözlerini paylaşmışlar. En son güncellik durumlarını kontrol etmek için sayfanın aşağısındaki kaynak adresleri kısmına bakabilirsiniz.

Mtl coin resmi bilgiler ve inceleme

Aynı zamanda kendi coin marketi de olan MTL coin yöneticileri resmi web adreslerinde hangi yaraya merhem oldukları konusunda şu açıklamayı yapmış:

Metal Pay Marketplace, kripto para birimine erişmenin ve onu kullanmanın en kolay yolu olarak inşa edildi. Ortak bankamızdan FDIC sigortalı nakit bakiyesi ile doğrudan kripto alıp satmakla kalmaz, aynı zamanda diğer Metal Pay kullanıcılarına ücretsiz olarak kripto para gönderebilirsiniz. Bu yıl Pazar yerimiz 40’tan fazla kripto para birimine sahip olacak şekilde büyüdü ve burada durmayı planlamıyoruz.

Ayrıca Mtl coin destekçileri için uygulama üretti ve bu uygulama üzerine bir çok yenilikçi fikir uyguladı ve cüzdan bağlantısı ekledi. MTL coin cüzdanı olan Metal Pay uygulaması ile ilgili resmi açıklama ise şu şekildedir:

Geçtiğimiz yıl iOS ve Android için Metal Pay uygulamalarında çok sayıda güncelleme oldu
– iki faktörlü kimlik doğrulama ,
-Ana ağ kripto para yatırma ve çekme ,
-Anında banka ve borç alımları ,
-Sınırsız kriptodan kriptoya alım satım ,
-Daha hızlı kayıt gibi özellikler ,
– Arkadaş bul özellikleri ,
-Apple Kimliği ile oturum açma ve
-Gelişmiş ticaret çizelgeleri .
Bu yıl ayrıca Metal Pay’de BTC, TUD, XPR ve MTL satın almak için %0 ücret başlatıldı .

MTL coin hangi borsalarda var MTL Nasıl ALınır

Hali hazırda Dünya’nın en yüksek hacimli borsasında listelenmeyi başarmış olan MTL coin en yüksek işlem hacmi ile Binance borsasından satın alınabilir. En yüksek alım satım hacminin bulunduğu borsa ise Huobi Global borsasıdır. Ayrıca MTL coin almak için Bithumb ve Bittrex borsalarıda tercih edilebilir. Henüz yerli borsalarda listelenmemiştir. Binance TR versiyonu ile de alınabilir.

MTL Coin Resmi kaynak adresleri

MTL coin resmi sitesi
MTL coin market verileri
MTL token beyaz sayfa adresi
MTL coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply