Neox coin nedir Yorum ve Geleceği 2

Neox coin, oyun sektörünü hedef alarak kripto para birimi ile oyun dünyalarını bir araya getirerek bir iş kanıtı sunan blok zinciridir.

Merkezi olmayan bir platform olan Neoxa coin, ücretsiz oyunları oynayarak zamanı boş yere harcamak yerine, çeşitli oyunlar oynarken kripto para birimi elde etme imkanı sağlar.

Neox coin yorum

Ethereum madenciliğinin bitmesi üzerine, insanların alternatif madencilik kaynakları ararken keşfettikleri ve adının hızla yayılmasına şahit olduğumuz neox coin, yorum yapmak için en az 3-5 yıl kadar izlenilmesi gereken bir kripto para birimi. Ağı düzgün çalışıyor, madenciliği düzgün ve kolay şekilde yapılabiliyor. Elektrik masrafları yüzünden az sayıda madenci bulunduruyor. Bu da toplamda 21 milyar olan arzın dağıtılmasının çok uzun süreceği henüz 2023 yılına geldiğimizde yolun henüz başında olduklarını belirtmek isterim.

Hacimi oldukça düşük olan neox coin al-sat yapmak için uygun olmayan bir para birimi olsa da, gelecekte yeşil ışık yakma ihtimali de oldukça yüksek. Bunun için öncelikle büyük borsalar ile anlaşmalar yapıp listelenmesini ve daha çok kitleye ulaşmasını beklemek daha doğru olacaktır.

neoxa coin yorum

Neox coin geleceği

Toplamda 21 milyar adet neox coin bulunmaktadır. 2023 yılının başı itibariyle henüz 1 milyar adeti piyasalarda dolaşmaktadır. Daha 20 milyar adet arzın dağıtılmamış olması orta ve uzun vadede fiyatın çok dalgalı olabileceğini gösterir. Neoxa coin, kullanıcılara Neoxa’yı edinmeleri için birden fazla yol sunar. Şu anda Proof of Work ve Proof of Game aktiftir ve ana düğümleri de gelecekte açıklayacaklarını resmi web siteleri aracılığı ile belirttiler.

Gelecekte Neoxa, sunucularını kazan-kazan modeliyle çalıştırmak isteyen geliştiriciler ve hobi sahipleri ile çalışmayı hedefliyor. Neoxa, oyuncuları kendi benzersiz Oyun Kanıtı mekanizmasıyla ödüllendiren ilk blok zinciridir. Gelecekte ilk olmanın avantajlarını yakalayabilir. 2023 yılı haritasında oyunlarını android ve ios tabanlı sistemlerde dahil marketlere uyarlayacağını ve ikinci çeyrek de öde ve oyna mantığını getirerek sene sonuna gelinen kısımda oyun içinde kripto para takasını açmayı hedeflediklerini açıkladılar.

Neox coin teknik bilgiler

Kuruluş ismi: Neoxa Chain
Kripto para birimi: Neox
Tür: Coin
Alt yapı: Kawpow
Madencilik: Var (POW)
Sertifika: Yok
Kuruluş tarihi: 2020 – Q2
Kurucu: Harvey ve Adny Niemand (Nickname)
Toplam arz: 21 milyar adet
Maksimum arz: 21 milyar adet
Dolaşan tedarik: 1 milyar adet (2023)

Neox coin resmi bilgiler ve inceleme

Merkezi olmayan bir ağa sahip olan neoxa ağının kripto para birimi Neox coin, resmi web sitesinde kendi para birimleri hakkında şu açıklamaları yaptı:

Neoxa bir token değildir, kendi blok zincirine sahiptir. Ancak yakın gelecekte çoklu zincir desteği eklenecektir. Lütfen bunun şu anda mevcut olmadığını ve mevcut olanların dolandırıcılık olduğunu unutmayın.

Oyun kategorisinde yer edinmeyi hedefleyen neox coin yeni borsalarda listelenecek mi sorusuna resmi web sitesi aracılığı ile şu cevabı verdi:

Neoxa artık yeni borsalara odaklanmıyor olsa da, yakın gelecekte Neoxa’yı listelemek için borsalarla çalışıyoruz. Şu anda herhangi bir süre verilmeyecektir.

Neox coin özellikleri

Başka hiç bir zincire benzemediğini iddia eden Neox coin özelliklerini teknik makalesinde paylaştı. Bunlar:

Neox coin, oyun ve kripto para dünyasını bir araya getiriyor

Birden fazla kazanma mekanizmasına sahip tek zincir

Oyuncular, madenciler ve yatırımcıların hepsi katılabilir

Neoxa, kripto para birimi deneyiminiz ne olursa olsun herkesin hoş karşılanabileceği bir platform sunuyor.
  • değer transferi
  • Varlıkların devri
  • Oyun satın alımları
  • Oyun içi eşya alımları
  • Oyun içi kozmetik alımları
  • $NEOX ile satın alınabilen varlıklar
  • İçerik oluşturucu bağışları (ipuçları)
  • $NEOX ödemeleriyle barındırılan oyun sunucuları
Daha detaylı bilgi edinmek için alt kısımda bulunan teknik makale adresine göz atabilirsiniz.

Neox coin hangi borsalarda nasıl alınır

Henüz yeni bir kripto para birimi olmasına karşılık hali hazırda bir kaç borsada listelenmeyi başarmış olan neox coin almak için en hacimli borsa olarak birinci sırada Txbit borsası yer alıyor. En büyük ikinci hacimi ile aynı zamanda XT borsasından da satın alınabilir. Trade orge borsası aracılığı ile de satın alınabilir.

Neox coin resmi kaynak adresleri

Neox coin resmi web sitesi
Neox coin market verileri
Neoxa teknik makale adresi
Neox coin resmi sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply