Ogn coin nedir Resmi Bilgiler ve Yorum

Ogn coin, Takas edilemeyen paraları (NFT’ler) ve merkezi olmayan finansı (DeFi) kitlelere ulaştırmak için Origin platformunu tarafından Ethereum alt yapısı ile kurulmuş token.

OGN coin sahipleri, Origin Platformunda oluşturulan ürünlerden elde edilen tüm protokol gelirlerinden ve ücretlerinden doğrudan yararlanabilir. Ayrıca platformun 1 dolara endeksli Ousd jetonu da var. Şu anda OUSD’den elde edilen DeFi getirilerinin %10’u protokol hizmet bedeli olarak tahsil edilmektedir. Bu zincir içi ücretler, piyasada OGN’yi geri satın almak için kullanılıyor ve OUSD’nin yönetişim belirteci için tutarlı satın alma baskısı yaratıyor.

Ogn coin yorum ve Ogn coin geleceği

Ogn coin yorum, kısmında öncelikle Dünya’nın en büyük ve en hacimli iki borsasında listelenmeyi başarmış, stake getiri oranları yıllık oranda %100 ün üzerine çıkmış bir token hakkında konuşacağız. Hali hazırda 37 bin farklı kullanıcısı ve destekçisi var. Maksimum arzı henüz tamamı piyasaya dağıtılmamış olsa da piyasada dolaşan arzın üçte biri insanlar tarafından kitlenmiş ve stake ederek 30 günlük 90 günlük ya da yıllık bazda faiz almak amacıyla kilitlenmiş. Nft çılgınlığı 2021 yılında ülkemizde ne kadar dikkat çekmese de dolar yüzünden Amerika da halen popülerliğini sürdürüyor. İnsanlar ayı piyasası boğa piyasası beklemeden satın alıp kitleyip faiz ile yetinmeye çalışıyor. Ogn coin de bu Nft pazarının ekmeğini yiyenlerden. Bu çılgınlık nereye kadar sürer kestirmek zor.

Ogn coin geleceği, hakkında öncelikle verdiği stake oranları yüksek olduğu için oldukça geniş bir kitlesi var. Bir çok dilde kendilerini anlatacak kaynakları ve aynı zamanda Türkçe telegram kanalları dahi var. Erc-20 uyumlu tüm cüzdanlarda çalışıyor. Ayrıca pazarlama, operasyonel ve güven / güvenlik altyapısı konularında gelecek için çalıştıklarını ifade etmişler. Aynı zamanda çıkardıkları 1 dolara endeksli Ousd coin ile Ogn coin arasında güzel bir entegrasyon yapmışlar. Henüz resmi kaynaklarında paylaşılmış yol haritası bulunmuyor. Nft ve Defi popülaritesi sonsuza kadar sürmeyecek yeni bir kategori olduğu için geleceğini konuşmak zor çünkü bilgi az ancak bir yaraya merhem olup olmadıkları konusunda tartışılacak çok şey var. Ogn coin geleceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için güncel adreslerinden takip etmek gereklidir.

Ogn coin teknik bilgiler

Kurum: Origin Protokol
Ünvan: Şirket
Kripto para ismi: Ogn
Kuruluş yılı: 2017
Tür: Token
Alt yapı: Ethereum
Sertifika: Var (SlowMist)
Kurucu: Matthew Liu
Kurucu 2: Josh Fraser
Toplam arz : 1 milyar OGN
Maksimum arz : 1 milyar OGN
Dolaşımdaki arz: Henüz %100 değil
Airdrop yatırımcı sayısı: 700
Sahip sayısı: 37.663(07-21)

Ogn coin resmi bilgiler ve inceleme

Origin platformunu çıkarmış olduğu iki jeton ile neyi amaçladıkları konusunda Ogn coin resmi web sitesinde şu açıklamayı yapmış:

OGN sahipleri OUSD’yi teşvik etmeye teşvik edilir. OUSD dolaşımdaki arz arttıkça, üretilen hizmet ücretleri de artacak ve OGN sahiplerine finansal olarak doğrudan fayda sağlayacaktır. Tersi de doğrudur. OUSD sahipleri, protokolün yönetimine aktif olarak katılabilmeleri için OGN sahibi olmaya teşvik edilir. Bu, Origin’in iki jetonu arasında güçlü bir volan etkisi yaratır.

Ogn coin resmi web adresinde misyonları hakkında şu açıklamayı yapmış:

NFT’ler ve merkezi olmayan finans ile eşler arası ticareti kitlelere ulaştırmaya yönelik yenilenmiş bir odak ve misyonla, ana akım için birden fazla milyar dolarlık fırsatın kilidini açmak için her zamankinden daha iyi bir konumda olduğumuza inanıyoruz.Önümüzdeki birkaç yıl içinde ürünlerimiz uçurumu aşacak ve temel protokollerimiz tarafından desteklenen Origin ürünlerini kullanan yüz milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirmeyi hedefliyoruz.

Ogn coin kurucuları

Origin, başarılı çıkışlar görmüş ve geçmişte birden fazla işte birlikte çalışmış, birden fazla girişim destekli şirket kurmuş iki başarılı girişimci olan Josh Fraser ve Matthew Liu tarafından kuruldu. Onlara kurucu mühendis Yu Pan katıldı . Yu Pan, Elon Musk, Peter Thiel, Max Levchin, Ken Howery ve Luke Nosek ile birlikte PayPal’ın kurucu ortaklarından biriydi. Yu Pan ayrıca YouTube’daki ilk çalışandı ve Google ile Affirm’de üst düzey görevlerde bulundu.

Josh, 10 yaşından beri kodlama yapıyor ve 2011’den beri kripto ile ilgileniyor. Walmart Labs tarafından satın alınan web optimizasyon şirketi Torbit’i kurdu. Matt, lisans ve yüksek lisans derecelerini Stanford’dan mühendislik alanında aldı ve YouTube’da üçüncü ürün müdürüydü. Matt, Ethereum crowdsale’e katıldı ve 2014’ten beri kriptoyla ilgileniyor.

Ogn coin hangi borsalarda – Nasıl Alınır

Hali hazırda Dünya’nın en büyük ve en hacimli borsalarında listelenmeyi başarmış Ogn coin için bir çok alternatif bulunuyor. En yüksek hacim ile Binance borsasında listelenirken en yüksek ikinci hacim ile Coinbase borasından da satın alınabilir. Aynı zamanda Huobi Global ve Upbit borsasından da satın alınabilir. Ayrıca ethereum aracılığı ile Uniswap dan da satın alınabilir. Henüz yerli borsalarda listelenmedi ancak Tr Binance borsası aracılığı ile Ogn coin sahibi olunabilir.

Ogn coin resmi kaynak adresleri

Ogn coin resmi site
Ogn coin market verileri
Ogn coin beyaz sayfa adresi
Ogn coin sosyal medya hesabı

Comments (No)

Leave a Reply